Vajinismusum ve esim soğuk davranıyor

yaniben0

Üye
Kayıtlı Üye
26 Şubat 2023
73
13
25
Merhaba vajinusmus hastasıyım 4 aylık evliyim ne zaman eşime yanaşacak olsam beni itiyor istemiyor deneme yapmak istediğimizde de benim ona yaklaşmamla yanasiyo hiç onun bana geldiğini görmedim acaba benden soğudu mu?

Soğumak değilde belki sizin kendinizi hazır hissettiğiniz zaman olmasını istiyor olabilir.

Merhaba vajinusmus hastasıyım 4 aylık evliyim ne zaman eşime yanaşacak olsam beni itiyor istemiyor deneme yapmak istediğimizde de benim ona yaklaşmamla yanasiyo hiç onun bana geldiğini görmedim acaba benden soğudu mu?
Bu problemi çözmek için neden bekliyorsunuz peki? Hep böyle vajinismus hastası olarak devam mı ediceksiniz

Nerde yaşıyorsunuz bilmiyorum ama ankarada Gökçen erdoğan var. İnstagramdan da takip edin. Çok bilgili güleryüzlü bir doktor. Ve doktor %100 çözüm veriyor vajinusmusa.

Çözüm bulamıyorum deniyoruz ama olmuyor
Vajinismusla ilgilenen özel klinikler var onlara gidin. Pahalı olduğu için gitmedim yazmışsınız onlara ama yapacak bir şey yok. Bu bir hastalık ve hastalığın tedavisi için para vermekten kaçınmamalısınız. Gerekirse düğünden kalma altınlardan bozdurun gidin. Yoksa evliliğiniz de tehlikeye girer.

Eşiniz size yaklaşmıyor çünkü sonuçlandıramayacağı bir cinselliğe tahammülü kalmamış olabilir. Kimse linçlemesin, biraz gerçek hayata dönelim; erkeğinizin sabrı sınırlı, haberiniz olsun. Cinsellik olmadan evliliğinizi yürütemezsiniz. Tedavi ve terapiye uyum gösterip de düzelmeyen vajinusmus tablosu da yok.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…