Fiziki olarak değil ama kalben başkasına aşık eş den boşanmalımı

Mesleginiz var mi yok mu bilmiyorum, ama bu adamla devam ettiginiz sürecte bu süphe hep icinizde olacak. Sahsen bu yüzden ihaneti affedemezdim, cünkü böyle yasamayi kaldiramazdim. Size sunu yapin bunu yapin diye tavsiye veremem, ama esinizin karakteri ortada. Yine birseyleri yakalayacaginiz büyük bir ihtimal. Cocuklariniza üzüldüm.

2 çocuk değil 2. Çock zaten hamileymşm olay olduğunda öğrenmiştik 3. Çock oldu ve sorn 1-3 çocuk olması değil yani bilemiyorum bu durumu nasıl aşarım başka olumsuz bir yanı olsa oda destekler ama bize karşı bu kadr iyi olması beni düşündüren yani hiç bir olumsuz yanı olmayışı yoksa bir kötü yanı olsa zaten böyle derm düşünmem şuandada diyorumki boşanarak çocuklarıma karşı bencillik mi yapmş olurm çocklar olmasa zaten düşünülecek bir durum değil kabul ediyorum
Yav kendinde biliyorsun sen boşanacak kadın değilsin bir önceki gibi hazmedip yoluna bakacaksın.
Niye bu kadar ortalığı ayağa kaldırıyorsun madem affedeceksin ?

Merhaba Eşimin 7 yıl önce bi kadınla yazışmalarını yakaladım normal yazışmalardı ama eşim kahve içmek istedi kadın kabul etmedi çünkü oda evli 2 çocğu var daha sonra ben dayanamadm yakaladığımı söyledim baya zorlu bi süreçti eşim çok üzüldü pişman olduğunu hissettirdi tam o dönem 2. Çocğma hamile oldğmu öğrendik derken biz hayatımza devam ettk yıllardır başka yanlışını görmedim evcimendir 3 çocğmz var çocklarm babalarını çok sever oda düşkündür bana değer verir hiç birşeyi kısıtlamaz karışmaz geçen ay telefonunda arama geçmişinde o kadının hesabını arattğnı buldm tabi gene tartıştık sadece meraktan arattğını söyledi sanırm bu kadın bunda takıntı oldu ve daha doğrusu aşık oldu . Dün gece ciddi ciddi konştm ayrılmak istediğimi söyledm ama kesinlkle istemiyor ve sanki oda bu duruma çok pişman hallerinden hareketlerinden anlıyorm 3 çocğm var babalarına çok düşkünler ne yapacağımı bilmiyorum çok Çaresizim çok
Kendinizi bu kadar degersizlestirmeyin. Aldatmanın her türlüsü ihanettir. Ha fiziken ha kalben içini böyle rahatlatıyosun 4 üncü çocuk için? Birşey yapmaya niyetiniz yok kurcalamyin. Eşiniz Mart kedisi gibi zaten pıt pıt doğurtturuyor. Kalben orda biliyosun hala eşim diyorsun. Adam çözmüş seni iki tatlı söze herşeyi unutuyon. Adam tabi pişmanım der bosanirken nafaka tazminat ödemesi kolay mı onun için? Sen çocuklarla meşgul ol ki oda Mart kedisi gibi dişi kadınlara baksın.Sizde hemen inanın aferin😝

Merhaba Eşimin 7 yıl önce bi kadınla yazışmalarını yakaladım normal yazışmalardı ama eşim kahve içmek istedi kadın kabul etmedi çünkü oda evli 2 çocğu var daha sonra ben dayanamadm yakaladığımı söyledim baya zorlu bi süreçti eşim çok üzüldü pişman olduğunu hissettirdi tam o dönem 2. Çocğma hamile oldğmu öğrendik derken biz hayatımza devam ettk yıllardır başka yanlışını görmedim evcimendir 3 çocğmz var çocklarm babalarını çok sever oda düşkündür bana değer verir hiç birşeyi kısıtlamaz karışmaz geçen ay telefonunda arama geçmişinde o kadının hesabını arattğnı buldm tabi gene tartıştık sadece meraktan arattğını söyledi sanırm bu kadın bunda takıntı oldu ve daha doğrusu aşık oldu . Dün gece ciddi ciddi konştm ayrılmak istediğimi söyledm ama kesinlkle istemiyor ve sanki oda bu duruma çok pişman hallerinden hareketlerinden anlıyorm 3 çocğm var babalarına çok düşkünler ne yapacağımı bilmiyorum çok Çaresizim çok
Böyle bir şey yakalayıp üstüne eşiniz için evcimen demeniz, yıllardır başka yanlışını görmedim demeniz bir tane daha çocuk yapmanızdan daha vahim. Başka nasıl bir yanlışı olması gerekir tam olarak, daha nolsun yani? Çoluklu çocuklu adam elin evli kadınına kahve içmeyi teklif etmiş, kadın kabul etse işin sonu yatakta bitecekmiş. En büyük hatayı affetmekle yapmışsınız. İçinde kalmış ki hala adına arama yapmış. Size burda herkes boşan diyecek ama sizin aklınızda boşanmak yok o yüzden devam edin...

3.c
3.Cocuk da lale devrinde oldu galiba.

Aldatılmayı görmezden gelirsen sonuçlarına da katlanmak zorundasın.

Yani aldatilmaya ragmen affedince boyle oluyor. O guven maalesef asla bir daha geri gelmiyor. Herseyde patlak veriyor, oraya baglaniyor.

Bununla birlikte, sadece sosyal medya aratmasindan hala daha asik oldugu sonucu cikmaz acikcasi. Buraya sorsaniz herkes eski sevgililerine arada bir bakar ne yapmis ölmüş mü kalmis mi diye. Ama hala asik degildir.

Siz bence terapi alin.

Kadını kahve içmeye mi davet etmiş? Ben de evliyim, evli biri beni kahve içmeye davet etse yol yapıyor diye düşünürüm. İkinciye otele davet ederdi kadın kabul etseydi. Hele de boşanmaya niyeti yoksa…

Fiziksel olarak aldatsaydı daha iyiydi. En azından düşüncelerine ve kalbine yerleşmezdi. Bu en tehlikelisi. Bir de kadın reddetmiş iyice kıymetli olmuştur avcı kocanız içln.

Siz de madem boşanmayı düşünmüyorsanız, ikide bir adamı basmak neden? Siz eşinizi mesajlarını takip edip yüzüne vurduğunuzda onun kalbinden çıkmaz bu kadın maalesef.

Kadın eşinizle buluşsa ve duyguları karşılıklı olsaydı, adam sizden boşanabilirdi bunu da unutmayın. Çocuklarıma düşkünüm falan demezdi yani erkekler böyle düşünen varlıklar maalesef.

Ben size niye affettiniz diyemem. Herkesin kendi hayatı ve tercihleri. Özellikle ekonomik gücü olmayan hemcinslerimi yargılamayı sevmiyorum.

Ama sizi aldatan adamı ödüllendirip, kucağına bir çocuk daha verip sonra yine yakalayınca “Neden yaptı?” demeyin. Kedimize bile bir hareketinden sonra ödül maması verince onu sürekli yapıyor. Bırakın çocuğu uzun bir süre aynı yatağa bile girmemeniz gerekirdi, boşanmıyorsunuz en azından bir şekilde yaptığının bedelini ödeseydi

E canım benim üstünden geçmiş 7 yıl yapmışsın bir çocuk daha şimdi mi?Konuşurken boşamadın da meraktan bakınca niye bu kadar sinirlendin ki? Yani bana kalsa o ismi yazıp aratması büyük sıkıntı da siz bence boşamazsınız (ki çocuklar babasına düşkün lafı başlamış) o yüzden daha çok neden yüzgöz oluyorsunuz nu konuda ?

Yahu kendiniz söylüyorsunuz yazmış kadın kabul etmemiş diye kabul etse aldatacak zaten sadece gonulde de kalmamış ki adam girişimde de bulunmuş. Hemde kadın evli diyorsunuz. Nerden baksanız elinizde kalıyor. Eşiniz iyi bir baba değil maalesef. İyi babanin çocukları varken evli barkli kadinla işi olmamalı.iyi babanın önce eşine saygısı olmalı

Kocanla şöyle bir sağlam kavga ettin mi? Utanmıyor musun evli barklı adam evli barklı bir kadınla yazışıp ayartmaya dedin mi? kadının kocası duysa ikinize ne yapar diyip korkuttun mu? Demekki evli ve sadakatsiz kadınları mazur görüyorsun, ben de aynısını yapsam elin adamıyla bunu normal karşılıyacaksın demekki sen bu kadar ahlaksızsın dedin mi?

bak konu sahibi zamanında bana çok aşık olan iki kişi var
ikisinin de eli ayağı titriyor hala beni görünce ,yılda üç beş kez karşılaştığımız ortamdayız
ve bu benim egomu okşuyor,eşlerine acıyorum,çocuklarına yazık diyorum
bugün çağırsam en azından birinin koşarak geleceğini biliyorum çoluğunu çocuğunu bırakıp
arkadan bunları mı söyletmek istiyorsun
böyle mi yaşamak istiyorsun
kendini bu aciz duruma mı düşürmek istiyorsun
bunları asla söylemem ama kendine gel diye yazdım
gerçi boşa umut ama

Kadın kabul etmediği için bu kadarla kalmış. Kadın kabul etse belki de direkt sizi bırakıp kadına gidecek. Nasıl güvenebilirsiniz ki? Aldatma illa yatağa girmekle olmuyor bence.

2 çocuk değil 2. Çock zaten hamileymşm olay olduğunda öğrenmiştik 3. Çock oldu ve sorn 1-3 çocuk olması değil yani bilemiyorum bu durumu nasıl aşarım başka olumsuz bir yanı olsa oda destekler ama bize karşı bu kadr iyi olması beni düşündüren yani hiç bir olumsuz yanı olmayışı yoksa bir kötü yanı olsa zaten böyle derm düşünmem şuandada diyorumki boşanarak çocuklarıma karşı bencillik mi yapmş olurm çocklar olmasa zaten düşünülecek bir durum değil kabul ediyorum
size karşı iyi olması evet bir artı. bence aranızda bir karı koca ilişkisi var mı bunu sorgulayın?
benim de tanıdığım bir arkadaşım 3 çocuğu var ve adam çocuklarına çok düşkün diye yıllardır birlikte cinsellik yaşamadığı adamla evli kalıyor, aldatmaları es geçiyor.
eğer aranız cinsellik ve duygusal bağ varsa? belki meraktan bakmıştır.

X