vajinismussuz günlere merhaba demek için....

iyi ki bu yazıyı okumuşum egzersiz hiç bi zaman yapmak istemedim ve şu an bu yazı sayesinde cesaretle bu sorunu neredeyse aştık çok mutluyum, ıkınmak gerçekten çok işe yarıyor çok çok çok teşekkürler :)

merhaba arkadaşım çok mutlu oldum faydalı olduğuna, benim yardımcı olabileceğim birşey var mı?

çok teşekkürler yazı beni çok cesaretlendirdi bu gece tekrar tamamen olması için deneyeceğiz inşallah bu iş tamamen çözülecek :)

çok teşekkürler yazı beni çok cesaretlendirdi bu gece tekrar tamamen olması için deneyeceğiz inşallah bu iş tamamen çözülecek :)
rica ederim ne mutlu faydalı olabildiysem, şimdi deneme yaptınız anladığım kadarıyla ne durumdasınız soruyorum çünkü bazen küçük bir ayrıntı herşeyi çözüyor.bu arada burda çekiniyorsanız özelden msj yazabilirsiniz.

evt iki kez denedik ikincide yarısından fazlasını aldım tamamı için çok az kaldı o aşamada iğne batar gibi bir his oluyor öyle dayanılmaz bir şey değil ilk sefer için yeterli geldi bana bu akşam tekrar deneyeceğiz tamamı olucak inşallah bu aşamada bir öneriniz varmıdır bana başka ne yapabilirim

inşallah bundan sonra ki ilk deneme de tamamen biter kurtulursun arkadaşım. şimdi sormam gereken diğer şey zeytinyağı denediniz mi,bunu yaptığınızda ilk denemede kurtulacağınıza inanıyorum ben.şimdi vajina normalde çok geniştir ama normalde duvarları yapışık gibi duruken, uyarıldığında daha da adeta genişler, öyle ki örneğin 10 cm ken uyarıldığında 6.5 cm eninde 23 cm boyunda pns i rahatlıkla alabilecek kadar rahatlar. işte kendimizi kastığımız yeterince vajina içi kaygan olmadığında, kasıklarımızda falan batma hissedebiliriz, acele etmezsek ama yavaş yavaş ilerlersen,birde benim hep önerdiğim şey, aslında hani o giriş anında sanki vajinaya odaklanıyoruz ya, ön sevşmedeki gibi eşiniz sizi uyarmaya devam etse girişi de kolaylıkla aşarsınız, pozisyonuna göre kendiniz belirleyin, boynunuz enseniz, afedersiniz göğs neresi ulaşılabilirse, kulak memesi mesela çok hassastır önce gıdıklanırsın ama ön svşmede alışırsan, eşin kulak memeni ağzına aldığında sen de o an oraya yani zevk aldığın noktaya odaklanırsan ve ielrletmeye devam edersen, nasıl oldu anlamazsın bile.

neden normalde birden bire olması gereken şey bu kadar zor oluyor biliyor musun? biz o giriş anında zevk almaya çalışırsak sıkıntı yok, ama korku duyduğumuzdan yapamıyoruz.derin derin nefes al 10 kere belki ve derin derin gevşeyerek ver nefesi, nefes veriyorsun ya o gevşeme anında da poponu küçük küçük ileri geri sallayarak oturmaya devam et.

zeytinyğı denemedik geitgelen diye bir kayganlaştırıcı var ondan çok memnunum yanma yapmıyor çok rahat onunla oldu bu gece inşallah tamamen olur biter dediklerinizi uygularsam çok kolay olacak inanıyorum bnde inşallah yapabilirim

Offff kizlar bende vajiyim yaaaa... esim pek cabacda gostermiyir. Deneyelim dedigimde gerek yok zaten sonu yine husranla btcek dio.

Moralim cok bozuk 4 aylik ewliyim ilk gecemz oldu ama snra yapamadik offf cok bunaldim birbirimize wakit ayiramiyoruz. Bazen bosanmk istyrum

merhaba hanımlar bende 1.5 senelik evliliğimden sonra yendim ama acıdan başka bişey hissedemiyorum sizce bu normal mi çok üzülüyorum hamile kalırım diyede korkuyorum.. aslında anne olmayıda istiyorum ama şuan vajinusmu yenmek ilk hedefim.. benim gibi olan var mı? yada bu sorunu yaşayıp atlatan?

merhaba bayanlar ben yazılanların tamamını okuymadım okudukça da daha cok kafam karısıyor yardımcı olabilecek biiri varsa cok sevinirim..bende ajinisum ve bunun için ödeyebilecek o kadar cok param yok bu tedavi her yerde cok pahalı mıdır ve ben parmak egzersizleri de yapamıyorum biliyosunuz işte sürekli bi kasılmalar ağlamalar bu durumdan cok yoruldum ya da lokal anestezik kremler mi kullansam biraz alısana kadar diyorum ?bi yardım edin lütfenn

kaderimm ,seni gördüğüme ben de sevindim diğer sayfadan seni tanıyordum ama egzersiz falan ben de istemiyordum ama ara ara bakıyordum işte ümit dünyası :)) senin açtığın konuyu tesadüfen gördüm yazdıklarını tekrar okudum,eşim yanımda yok inşallah geldiğinde başarıcaz,senin dediklerini bu sefer daha kararlı denicem,çok teşekkürler ayrıntılı açıklamalrın için....

Kaderim merhaba benim zarin altinda yani ic bolgede ufak bir beze olusmus sence neden olabilir? Kulak cubugunu falan dezenfekte etmemistim o sebep olmus olabilir mi acaba? Korktum biraz da agrisi yok pek

Ben parmak egzersizlerini falan yapamıyorum tedavi ücretleri de biraz bana yüksek geliyo karsılayamıyorum..napabikirim yardım eder misiniz?

arkadaşlar merhaba pc de sorun olduğundan yazmakta zorlansamda bir haftaya kalmaz inşallah sorunu çözüp, daha aktif şekilde destek olmaya çalışacağım.

hepimiz bir zamanlar boşanmayı aklımıza getirdik arkadaşım ama yuvanızı yıkmanıza değecek birşey inan değil, iyi ki eşimi bırakmamışım diyeceksin sende. burndan sonra ben kendi adıma hep burda olup yardım etmeye çalışcam lütfen pes etme.

acı duyma nedeniniz tam olarak hazır olmadan girişi zorlamanız, giriş esnasında hep söylüyorum akadaşlara sanki ön sevşme bitiyo görev başlar gibi eşimiz uyarmayı bırakıyo ve bizde eşimizde girişe odaklanıyo, ha oldu olacak derken motivasyon kalmıyo haliyle farkırnda olmadan ıslaklık gittiğinden kurur kuruya acır hissetmeniz normal, giriş sırasında da eşiniz size zevk vermeye devam edecek ki sizde gevşeyin.

Kaderim merhaba benim zarin altinda yani ic bolgede ufak bir beze olusmus sence neden olabilir? Kulak cubugunu falan dezenfekte etmemistim o sebep olmus olabilir mi acaba? Korktum biraz da agrisi yok pek
canım acaba beze mi sanıyorsun , tam girişin içinde eline nohut gibi mi desem bademcik gibi mi birşey geli ıkınıncada geçişe izin verir.bahsettiğin şey bu mu tatlım?başlangıçta çok arkadaşırmırz onu beze sandı.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…