vajinismussuz günlere merhaba demek için....

teşekkür ederim cevabın için ama benim ilk girişte değil ilişki sırasında acı duyuyorum..ıslaklıkta oluyor aslında..başlıyor bitiyor ben acıdan başka bişey hissetmiyorum... zevk sıfır yani
canım anlıyorum yeterli sanarsın hiç ıslanmıyor değilsin mutlaka olur benim anlatmak istediğimi söylediği mi denerseniz anlarsınız, aynı şeyleri zamanında yaşadım, sadece giriş değil gelgit yaparken falan sizi boyundan öperek örneğin, işte nasıl haz alıyosanız öyle peşpeşe aralıksız uyarsın.sonra tekrar konuşalım sizinle.

gerçekten beğenmene çok sevindim canm, bunu bir türlü ekleyememiştim şimdi içim rahatladı. inşallah herkesin işine yarar.
Bence yarar gerçekten gırmıyor dıyen arkadaşlar bir numaralı kısıma baskı yapıldıgından olmadığını görecekler. Bırıncı sayfanın lınkini diğer sabit konuyada ekler misin oraya gırenlerde gorsun ben cepten baglanıyorum oyuzden yapamıyorum canım. Emeğine sağlık

inşallah canm işe yarar,
valla arada linki atıyorum canm, ciddiye alan alıyor, pc sorunlu olmasa ben hem o konuya hem buna sürekli yazıyordum ama şuan düzelene kadar sadece buraya bakıyorum.

merhaba.bende bu ılletten muzdarıpım 1 yıllık evlıyım..
ilk sayfayı okuyun ve aklınıza takılan şeyleri ister burdan istersenizde özelden mutlaka sorun arkadaşım, aramıza hoş geldiniz, inşallah kısa sürede yenersiniz.

ilk sayfayı okuyun ve aklınıza takılan şeyleri ister burdan istersenizde özelden mutlaka sorun arkadaşım, aramıza hoş geldiniz, inşallah kısa sürede yenersiniz.
İlk Sayfayi hemen okudum. Onerinizi nasil uygulayacagimi bilemiyorum. Acikcasi cok tedirgin ve kendine guvensizim :-(

İlk Sayfayi hemen okudum. Onerinizi nasil uygulayacagimi bilemiyorum. Acikcasi cok tedirgin ve kendine guvensizim :-(
tedirgin olmanı anlıyorum arkadaşım, çünkü ben bu anlattıklarımı tesadüfen denedim şöyle yapsam nasıl olurr düşüncesiyle o yüzden bende çok cesur değildim sadece kendime acımadığı sürece tuhafta gelse dayanıcam dedim, çoğu kez bu deneme içinde pes edecekken eşimin ikazıyla denemeye devam ettim.her deneme sonrası kendime hakaret etmekten, kendi kendimi aşağılamaktan bıkmıştım, her geçen gün eşimle daha kötüye gidiyorduk.kendim için yapmam gerekiyordu. o zaman hiçbirşey bilmiyordum ama ilk sayfaya yazdıklarım ve araştırmalarımla, bugün elimden geldiğince yardım edebilecek durumdayım,sizde yalnız olmadığınız bur siteyi bulduğunuz bir çok aynı durumda arkadaşla burda dertleşebileceğiniz için çok şanslısınız.

Üye
Selam kızlar bu belayi çok iyi yasamis ve çok şükür atlatmis biri olarak aranizdayim. Aylar öncesine kadar buralara bende bakardim bu korkudan kurtulmak için yollar arardim hep. Bir sürü yol demedim haplar içtim kremler kullandim afedersiniz ama eşim bana azdirici bile aldi hic fayda etmedi o noktaya gelince hep tikandik. Bi gün kendimi sabahtan aksama kadar telkin ettim ve parmak egzersizlerini yaptim aksama çok güzel hazirlandim kararimkesindi yemekler falan herşey super oldu. Eşim o hazirliklari görünce zaten bana olan iltifatlar falan beni daha çok azimlendirdi. Neyse yemekten sonra oturdum film izlemeye koyulduk sonra nasil olduysa kendimi yatak oodasında buldum. O gece oldu ve korkulacak gerçekten bisey yokmuş. İlk gecemi hatırlamak istemiyorum ama o gece çok mutlu oldum artik tam bir kadin olmuştum kocami yarim birakmamistim. Kendimizi kastigimiz için çok aciyor ama esimize güvenip rahat olursak kolay oluyor inanin. Bide küçük bi tavsiye ilk birleşmede siz üstte olun kontrol sizde olsun ki korku hafiflesin ve mümkünse zemin sert olsun ve islanma tam olsun birazda zeytinyagi isi görür umarim bi faydam olmuştur. Çok zor çünkü ben hergun agliyordum eşimden kacicak yer ariyordum ama artik öyle değil çok şükür. Şimdide bebek calismalarna basladik bakalim yakin zamanda tutar inşallah :)

Bu yazdiklariniz beni o kadar iyi anlatıyor ki. Ama hala soylediklerinizi deneme cesareti bulamadim :-(
ama işte en büyük sorun bu, cesaret gelmesini bekleme canım benim, çünkü cesaret beklerken gelmez, denerken başarmaya başladığını, aslında hiçte zor olmadığını gördükçe cesaret gelir, başardığım gün hep söylerim inan hiçte cesur değildim, yine olmayacak eşim artık kızacak ben ağlamaya başlayacağım ve eşimde umursamadan beni öylece bırakacak diye düşündüğümden, ne yapsam da bu kavga sürecini birazcık daha geciktirsem diye önermiştim zeytinyağını, kimseden duymadım hani işe yarar diye cesarete gelsem, neyse mutfağa giderken düşünüyorum kabızken yağ içirdiklerinde nasıl rahatça olmuştu buda olur belki falan. denerkende hiç öyle umutlu değildim, sürekli kayması ve ben bir türlü doğru yeri bulamamıştım ki olmuyor ya bırakıcam dediğim an eşim ikaz etti, eyvah dedim kızacak devam et, 5 dk daha sürmedi madem kayıyordedim ilk başta bırakmayıp hafif girene kadar elimle destek versem ıkınsam derken azıcık oldu eşim oluyor dediğinde canım yanmadı ya inanmadım baktım aaa evet oluyordu panikledim birden çıkarmak istedim, sonra yine bir ikaz durdum derin derin nefes alıp verirkende gevşedim, sonra baktım ben gevşedikçe 1 saniyede ilerlemeye başlayınca ben tamam dedim gevşemeliyim ve oldu ya inanmadım afedersin hani korkarız ya ne kadar uzun ne kadar kalın nasıl olacak diye, o an çok komik hepsi bu kadarmıydı dediğimi hatırlıyorum. meğer biz gözümüzde büyütüyormuşuz.

çok geçmiş olsun arkadaşım , gözünüz aydın darısı tüm bu sıkıntıyı yaşayanlara olsun tez zamanda, Allah size bana tüm isteyenlerede hayırlı sağlıklı evlatlar versin , aratmasın inşallah.

Aklima geldi kizlar içine girerken çişinizi yapiyo gibi kaslarini gevsetin inanılmaz rahat oluyor çok kolay ilerliyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…