vajinismussuz günlere merhaba demek için....

=))) bugün çok güzel başladı günüm 3 güzel haberle Allahıma şükürler olsun hepte böyle gitsin bundan sonra.
gerçekten çok mutlu oldum gözünüz aydın arkadaşım güzel dualarınız güzel yüreğiniz için de Allah razı olsun inşallah.dualarınızı eksik etmeyin benimde dualarınıza ihtiyacım var. ve herzaman sormak istediğiniz konuşmak istediğiniz birşey olursa lütfen çekinmeyin.

amiiin canım Rabbim senden de razı olsun Esracım. gözün aydın mutluluğun daim olsun arkadaşım, Rabbim gülen yüzlerinizi soldurmasın inşallah. demek ki 1 haftalık evliyken yenecekmişsin =)) kısmet işte insan bilemiyor ki, nasip ne zamansa o zaman oluyor.güzel dualarınız içinde amiiiin diyorum, Allah cümlemizden razı olsun inşallah.bende bebek ve atama için dualarınızı bekliyorum =)) ne yüzsüzüm değil mi

merhaba. vajinismus hakkında herşeyi okudum. ama sanki başlamaya cesaretim yok hala. lütfen bana yardım edin. 6 aydır yaşıyorum bu problemi.

merhaba. vajinismus hakkında herşeyi okudum. ama sanki başlamaya cesaretim yok hala. lütfen bana yardım edin. 6 aydır yaşıyorum bu problemi.
canım özel msj yazdım görüşmek üzere.sitede yeni olduğun için özel msj yazamazsın aklında olsun. 50 msj sitede yollamış olman gerekiyor bildiğim kadarıyla.

Son düzenleme:
arkadaşlar kpss dolayısıyla buralara fazla uğrayamıyordum, şimdi emrinize amadeyim, bu sıkıntıdan kurtulmanız için yapabileceğim birşey varsa yapmaya hazırım.

arkadaşlar nerdesiniz, eskiden ne güzel yarışma düzenliyorduk hadi listemizi hazırlayalım. kim önce kurtulacak bu illetten.

hoşgeldin canım =) ben kpss sınavı yüzünden ilgilenemedim maalesef, o yüzden durgunlaştı ama toparlayacağız inşallah.

umarım bn de yenip burda yardımcı olurum
olur olur merak etme sen, bana sorsan 2yıl önce ya nasıl yapıyorlar imkansız olmaz, ölür giderim ben böyle diye düşünüyordum, sonra bebeğim bile oldu diyemiyorum oluştu 2 aylıkken kalbi durdu kürtaj oldum,insan neleri başarmıyor ki.

öncelikle şu dipteyim sondayım yazmışsın ya, onu bir değiştir, bilinçaltında o kadar olumsuz düşünce varken bir yenisini daha ekleme.başaramayacağım dersen başaramazsın, sen ne yapsam nasıl yapsam da aşsam diye düşüneceksin.

düşüne düşüne başımda saç kalmayacak abla

o an her şey çok hızlı gelişiyo abla dediklerini yapamıyo ki insan
bence kendine denemeden önce sürekli tekrarla eşine söyle ön sevşme gibi devam edin.giriş sırasında. sadece o an kasılmaman için seni gevşetmek için zevk almanı sağlaması lazım, eşine söylesen gerçekten unutmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…