Vajinismuslu olup hamile kalmak

Yadırgamadan yorum yazmak istiyorum.
Empati kurmaya çalıştım ama inanın ilk önceliğim çocuk değil vajinusmusu yenmek olurdu.
Bu devirde zaten çocuk büyütmek maddi manevi psikolojik olarak gerçekten çok zor.
-Sizin bunu yenmeden gebe kalmanız demek 9 ay hatta lohusalık vs derken 12 ay daha her hangi bir terapi yada yenme ile ilgili adım atamamanız demek
-Çocuktan sonra evlilik zaten çok başka şekile evriliyor diye düşünüyorum yani asıl evlilik o zaman başlıyor bence, e zaten sizin şuan tam oturmamış evliliğiniz varken birde üstüne çocuk lohusalık bence x2 zorlaşacak her şey
-Hadi diyelim her şey oldu gebe kaldınız bebeğinizi kucağınıza aldınız bebeğe bakmaktan gece beslemesi vs vajinusmusu yenmeye vaktiniz yine olmayacak kaldı ki eğer terapi almanız gerekiyorsa yeni doğmuş bebekle çok zor kime bırakıp gideceksiniz gitseniz terapi masrafı almanız gereken bazı şeyler olucak vs vs yani yaz yaz bitmez ama en önemlisi evliliğini cinsel birlikteliğini oturt sonrasını kesinlikle bebek düşünmelisin zaten artık herkes boşanma aşamasına geliyor bu devirde senin bunu yenmeden bebek sahibi olman demek 1-0 yenik başlaman hatta bile bile lades demen olur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…