Vajinismuslu olup hamile kalmak

fikriyeee

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
17 Nisan 2024
18
-3
22
Kızlar yardım lütfen. 1 senedir vajinismus hastasıyım eşimle bebeğimiz olsun çok istiyoruz ama ilişki yaşamayınca biraz zor oluyo tabi burda şırıngayla hamile kalanları okudum bilgisi olan yazabilir mi nasıl oluyo?

aklınızı başınıza toplayın. önce tedavi olun. sevisemiyorken derdiniz çocuk mu? her sey sırayla
Hayatım belki çocuk olunca ben daha çok motive olucam bebeğim olmuyo diye ben çok üzülüyorum çok stres yapıyorum ayrıca çocuğum olsun istiyorum dedim vajinismuslu kalıcam demedim bırakmış değilim yani bunu yenmeyi

Önce tedavi olun,o hazzı yaşayın
Çocuk kısmı sonra

Çocuk olunca nasıl motive olacaksınız anlamadım ben. Cinselliği bi çözün sonra bakın çocuğa. Ki yaşınız doğruysa daha çok küçüksünüz

Sana mı sorucaktik üreyip ürememeyi ne biçim üslup bu ya insan gibi yazmayı bilmiyo musunuz
Vallahi insan gibi yazdım. İnsanı olmayan şey bence şırıngayı kendinize kullanıp hamile kalmayı düşünmek. Kötülüğünüzü istemedim diyelim. Seks güzel şey. Yaşayın. Çocuk olduktan sonra zaten biraz sekteye uğrayabiliyor.

ya hu cocuk istemi bile size vajinusmusu yenmeye yeterince yüreklendirmiyorsa cocuktan sonra ne yüreklendirecek sizce?

Bebek olduktan sonra ona odaklanacaksınız, önceliğiniz iliskiye girmeye calismak olmayacak ki. Nasilsa bebek sahibi oldum deyip daha cok boşvereceksiniz. Çocuk yapmayi cok istiyorsanız bu motivasyonla vajinismusu yenmeye çalışmak daha mantıklı mesela.

Çocuk olunca nasıl motive olacaksınız anlamadım ben. Cinselliği bi çözün sonra bakın çocuğa. Ki yaşınız doğruysa daha çok küçüksünüz
Yaşım küçük değil ideal. Motive olucam derken yaşım geçiyor çocuğum bir an önce olsun istiyorum eşimle severek evlendik biraz daha seks yapmadan durabiliriz ama yaş geçince maalesef çocuk yapmak biraz zor

22 değilsiniz o zaman ideal dediğinize ve yaş geçince dediğinize göre.

Seni bir sayfaya etiketlicem oraya yaz ve bir şekilde yenmeye çalış

Eşiniz masturbasyon yoluyla spermi temiz bir kaba boşaltsın . Şırıngayla hemen çekip içeriye tazyikli bir şekilde fışkırtın . Ancak çok hızlı olmalısınız . Havayla temas eden sperm kısa sürede üreme yeteneğini kaybetmeye başlar . Sizi burada yargılayanlara aldırmayın . Burada bu şekilde hamile kalıp sağlıkla çocuğunu doğuran çok kimse olmuş . Ancak yine de eş zamanlı olarak vajinismusu yenmek için de uğraşın yine her ilişkide önce normal şekilde yapmaya çalışın olmazsa bunu yapın . Sağlıcakla kalın .

Gerçekten şurda yargılamadan sorgulamadan düzgünce yazan tek kişi sen oldun çok teşekkür ederim bitanem kadınlar olarak birbirimize yardımcı olalım diye yazıyoruz ama yardım etme dışında herşeyi yapıyorlar anlıyorum doğru olanı diyolar aslında ama hiçbir zaman neden vajinismusu yenmek yerine çocuk yapmak istiyor diye sorgulamiyolar herkesin kendine göre dertleri var işte ama anlayana..

E hadi oldu cocuk dogurdun ya sonra. Kocanla evde asker arkadasi gibimi takilcan. Cinsellik sadece cocuk icin mi

Arkadaşım aynı konudan muzdaripti. 4-5 ay terapiste gittiler uygulamalı. İlk cesaretli birliktelikte hamile kalmış . Sizin tek başınıza aşabileceğiniz bişey değil çünkü Demem o ki önce tedavinizi olun tadını çıkarın gebelik rabbim ne zaman nasip ederse

E hadi oldu cocuk dogurdun ya sonra. Kocanla evde asker arkadasi gibimi takilcan. Cinsellik sadece cocuk icin mi
Ya siz ne sanıyorsunuz çocuğu olan her karı koca ilişkiye hiç girmiyo mu sanıyorsunuz. Bende yenmiycem demiyorum yenicem kardeşim ne tantana yaptınız ya

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…