Vajinismus

Özel muayene lr çok pahalı başka bir çözüm olmayacakmi
Arkadaşım nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama İstanbulda yaşayanlar için medipol megada sadece bu konu üzerine bir dr varmış bilginize ...ben haydar dümene gittim.ve ve zorla yaptırıyor kesinlikle tavsiye etmem bilginiz olsun canim

Arkadaşım nerede yaşıyorsun bilmiyorum ama İstanbulda yaşayanlar için medipol megada sadece bu konu üzerine bir dr varmış bilginize ...ben haydar dümene gittim.ve ve zorlayaptırıyor kesinlikle tavsiye etmembilginiz olsun canim

Ben ankaradayim. Burada da doktorlar var ama hep ticari bakiyorlar olaya
Evet duydum ankarada bir kaç isim oldukça da yüksek meblalar kız yok valla doktorla bi ilgisi yok bizde bitio varmişiniz bizde kendi aramızda yenelim ya , gerçi ben şuanda hala dusuk yapiyorum da kısa bi süre sonra başlayalım ya da siz başlayın en azından birbirimizi telkin edelim valla din kitaplarında okudum eslerimize bizi boşamak hakkı doğuyor ona göre. Bi bilseler adamlar bunu ..belkide...o yüzden bence biz artık şu aptal şeyi bırakalım yahu...bana doktor vajinismus değilsin dedi ben aslında daha önceden aparatı tamamı ni sokuyodrum. Ancak eşimle zorlanıyodrum ama artık kararlıyım ya biz varya azimsizizaman kolayciyiz hazirciyiz, çaba sarfetmiyoruz en azından ben öyleyim yani,

Kızlar biraz üzerine gitseniz varya doktorluk, psikologluk hiçbir şey yok.
Ben de 2 yıla yakın vajinismusla uğraştım ve üstüne gitmeye başlayınca 2. denemede yendim çok şükür.
Lütfen ertelemeyin. Vajinismus bir erteleme hastalığı.

kızlarrrrr ben yaptım başardım hiç doktora gitmeden tamamen psikolojik bu kesinlikle korkacak hiç bir şey yokmuş boşuna kendimi kasmışım haydar dümenin yöntemi de yardımcı oldu isteyen olursa burdan nasıl başardığımı anlatabilirm :)

Canım bakın ben haydar dümene gittim... evet tam etki olmasada orada bir yol olduğunu gösterdi bana inandırdı yanı
Bende dün kadın doktoruma gittim ve bana ayna ile oranın nasıl esnek olduğunu gösterdi inanirmisiniz demir ile oraya soktu ve ben gıkımı çıkarmadım sessizce bıraktım kizlar yapabileceğiniz en iyisi Dilatörle çalışmak

Kızlar artık son noktadayım ben boşanmaya düşünüyorum evlendim ilişkiye giremedim hamile kaldım onuda beceremedim
. Dusuk yaptim,. , gerçi benim yüzümden değildi. 2 yıl olacak vajinismus hala az da olsa kasıyorum

X