Vajinismus

Hımm peki kızlık zarınızı görebiliyor musunuz bir parmak açıklıkta mı acaba benimki bir parmak açıklıkta şuan

Arkadaşlar ben burda daha.yeniuim 3 aydır evliyim ve ilişkiye giremiuorum vajinusmusum biraz araştırdık tabi vajinismus tedavi merkezleri var ama çok pahalı o kadar bütçem yok ne.yapabilirim lütfen bana yardımcı olun gerçekten evliliğimin tadını anlamıyorum sanki daha evli değilim gibi insan evli gibi hissedemiyir kendini lütfen yardımcı olun
Canım ben de vajinismus tum evliliğimin 3 ayı bitince yendim.Kk ile o zaman tanismistim bu konuyu araştırırken ve burası sayesinde 6 günde yendim.kukak copuyle başlamıştım ise.bacaklarim tır tır titremisti kulak çöpünü iterken ama olmuştu cokkkk şaşırmış ve sevinmiştim cesaret gelmişti.Parnak egzersizi ile devam edip ilk ilişkiye girebildim.sonra peçeteden yaptığım aparatlarla devam ettim 2-3 ilişki daha..

Banada yardım edin lütfen egzersiz yapamıyorum kafayı yiyeceğim 😢😢
Egzersiz sayesinde yenmen çok kolay ama..hicbir işin filan olmadığı bir gün duşunu al gevşe,TV yi aç ya da istersen müzik bunlar da seni rahatlatır,sakız cigniyordum ben bir de..kegel ve nefes egzersizleri var onları yaparken minik minik ittiriyorsun yerleştireceğiz nesneyi ( parmak kulak çöpü aparat gibi) bunları tabi ayna karşısında yaparsan daha iyi oluyo...bir bakiyorsun giriyor ve hissetmiyorsun.. hep ama hep yapmak istiyorsun başarıyı tattigin için..lütfen dene lütfen

Kullandım ama gene kendimi geri cekiyorum
Ben onu denemedim burda satilmiyormus bir kaç eczaneye sordum sipariş yok sanırım internette :KK43: o zaman sen egzersize basla arkadaşın dediği gibi kulak çubuğuna streç sar biraz sprey sık önce yavaş yavaş dene yarin başlayalım beraber sonucu haberdar ederiz birbirimize . Böylelikle destek oluruz belki daha iyi olur

Egzersiz sayesinde yenmen çok kolay ama..hicbir işin filan olmadığı bir gün duşunu al gevşe,TV yi aç ya da istersen müzik bunlar da seni rahatlatır,sakız cigniyordum ben bir de..kegel ve nefes egzersizleri var onları yaparken minik minik ittiriyorsun yerleştireceğiz nesneyi ( parmak kulak çöpü aparat gibi) bunları tabi ayna karşısında yaparsan daha iyi oluyo...bir bakiyorsun giriyor ve hissetmiyorsun.. hep ama hep yapmak istiyorsun başarıyı tattigin için..lütfen dene lütfen
Ben vemcain spreyi denedim ama her türlü kendimi itiyorum hiç bir şekilde kalcamin itmesi.gecmiuor denemediğim şey kalmadı bilmiyorum delirmek uzereyim

Ben vemcain spreyi denedim ama her türlü kendimi itiyorum hiç bir şekilde kalcamin itmesi.gecmiuor denemediğim şey kalmadı bilmiyorum delirmek uzereyim
Kafanda hiçbir iş olmasın duşunu al TV aç ,aynanın karşısında dizler bükülü otur,nefes egzersizleri var onlar eşliğinde minicik it ,bu arada popo yönünde iteceksin çünkü vajen yolu popo yönünde eğimli...kontrol zaten sende gerildigin anda dur nefes al bekle inanki olacak

Kafanda hiçbir iş olmasın duşunu al TV aç ,aynanın karşısında dizler bükülü otur,nefes egzersizleri var onlar eşliğinde minicik it ,bu arada popo yönünde iteceksin çünkü vajen yolu popo yönünde eğimli...kontrol zaten sende gerildigin anda dur nefes al bekle inanki olacak
[/QUOTEb acaba kalça itme herşey gider mi öyle

X