Vajinismus

Aparatı nereden temin edersin bilmiyorum ama tabiki kendin de halledebilirsin vajinanın iç kısmına emla krem sürüp 10 dakika bekleyip sonra aparatı Kremleyip yağlayıp vajinana sokabilirsin her aparatla 1 hafa deneyip 3.hafta ilişkiyi deneyebilirsin
İns benim hala kızlığım bile duruyor onun acısi çok mu peki

Yaaa bende vemcain diye.nir sprey var onu kullanıp parmak egzersizleri yapıyorum bende panik atak var kendimi hep geriye çekiyorum eşim ustumdeyken ins atlatirim
Halledersin canım kendine güven hep arkası boş Allah ona uygun yaratmış derlerdi kızardım gerçekten arkası boş denemeden önce vajinanın içine emla krem sür uyusturacak o sonra zaten hiçbirşey anlamayacaksın

Halledersin canım kendine güven hep arkası boş Allah ona uygun yaratmış derlerdi kızardım gerçekten arkası boş denemeden önce vajinanın içine emla krem sür uyusturacak o sonra zaten hiçbirşey anlamayacaksın
Tam canım Allah razı olsun dua et bana

Bulabildin mi biseyler peki benum denemediğim bişey kalmadı da çünkü
Ben anestol krem ve kegel yapicam direk eşli denicem hemen olup bitsin erteledikxe korktukca keşke yapsaydım diyorum bence sende hemen yap kurtul bana yazanların hepsi hiç bisey yokmuş boşuna yıllarca aylarca beklemişiz diyorlar . Kendini hiç kasmamaya calis. Bir de atarax hap varmis relax olmak icin onuda jinekolog yazıyormuş onuda deneyebilirsin. Bir de kayganlaştırıcı aldım ben regl im yarin deneyeceğim .

Ben anestol krem ve kegel yapicam direk eşli denicem hemen olup bitsin erteledikxe korktukca keşke yapsaydım diyorum bence sende hemen yap kurtul bana yazanların hepsi hiç bisey yokmuş boşuna yıllarca aylarca beklemişiz diyorlar . Kendini hiç kasmamaya calis. Bir de atarax hap varmis relax olmak icin onuda jinekolog yazıyormuş onuda deneyebilirsin. Bir de kayganlaştırıcı aldım ben regl im yarin deneyeceğim .
Valla ben çok uğraşıyorum zaten bir çaresi olsa insAllah

İşte onu bir türlü bulamadım nasıl olucak ki sen.baktin mi biseyler
Atarax hap önerdiler denemedim ama alacağım relax olmayı sağlıyormuş baya baya. Jinekolog yazmış zararı olacağını sanmıyorum araştır istersen bi

İşte onu bir türlü bulamadım nasıl olucak ki sen.baktin mi biseyler
Ha bir de ayna karşısına geç vajinani incele kendinle konus bacaklarını açmaya sikmamaya çalış acımayacak de .Sık bırak zaten deliği görüyorsun bende bunları uyguluyorum gün içinde kendimle konuşup acımayacak sıkmayacaksın o senin sevdiğin insan ,oradan bebek çıkıyor vs diyorum cesaret geliyor

[
Öncelikle Allah kolaylık versin bunu yasayan bir sürü insan var.ben bu sorunu bir buçuk yıl cektim doktora gittim benim de imkanim yoktu zorluklarla evlenmistik zaten bir de bu dert bizi cok yıprattı normal bir arastirma hastanesnde psikologa gittim olmadik ilaclar flan parmak egzersizi yapamadim kadin doğum ozel hastanelere gittim sacmalayan doktor cok oldu burdan bir arkadaş bana cok yardımcı oldu Allah razi olsun isterseniz ben de size yardımcı olayım.İnsallah herkes atlatır o kadar korkulacak sıkıntı edilecek birşey değil içiniz ferah olsun Allah'in izni ile atlatirsiniz
Bana da yardımcı olun :KK43:

Ha bir de ayna karşısına geç vajinani incele kendinle konus bacaklarını açmaya sikmamaya çalış acımayacak de .Sık bırak zaten deliği görüyorsun bende bunları uyguluyorum gün içinde kendimle konuşup acımayacak sıkmayacaksın o senin sevdiğin insan ,oradan bebek çıkıyor vs diyorum cesaret geliyor
Delik var diyorsunuz ya kızlık zarınız gala bozulmadı mı ?

X