Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Bugün ilk 3 egzersizi gerçekleştirdim. Yarın ilişkiye sıra gelicek. Ilk 2 egzersizde çok çok rahattım telkinler çok işe yaradı. Üçüncü egzersizde hem daha fazla yapılacak şey vardı hem de gerçek boyuta geçmiştik. Bunda birazcık zorlandım ama pes etmek aklımdan geçmedi çünkü cesaret telkini çok işe yaradı. Yavaş yavaş dinlene dinlene onu da başardım. Asıl mesele yarın. Inşallah herşey yolunda gider

canım benm cook sevindimm artık darısı bizim başımıza RABBİM HAYIRLISIYLA TAMAMLAMAYI NASİP ETSİNN haber verdiğin için ALLAH RAZI OLSUN bizimde 10 gün kaldı ALLAHIN İZNİYLE terapi nasıl bişey cok merak ediyorm senelerce kasılan korkan bizlere mucize gibi bişeyy RABBİME HAMD OLSUNN

Bugün deneyimi de gerçekleştirdik, mutluluktan ağladım resmen ve bu muymuş beni bu kadar üzen dedim. Doktor ne diyorsa dinleyin utanmayın aksatmayın gerçekten bütün korkularım yok oldu sanki başka biri var artık. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum gidin kurtulun bu illetten

Bugün deneyimi de gerçekleştirdik, mutluluktan ağladım resmen ve bu muymuş beni bu kadar üzen dedim. Doktor ne diyorsa dinleyin utanmayın aksatmayın gerçekten bütün korkularım yok oldu sanki başka biri var artık. Kesinlikle herkese tavsiye ediyorum gidin kurtulun bu illetten

canım benm cook sevindimm geçmiş olsn ne olur benm için danı eksk etme inş RABBİM BEBİŞ haberlerini almayıda nasip eder cookkk sevindimmm

Ayşegül sen parmak egzersizi yapabiliyrmydun ben yapamiyorm ne olur dua ediver benm ve biz gibi olan tüm kullarını RABBİM KURTARSINN

Ayşegül bizde sözer otelden yer ayırttık inş.parada boşa gitmez borç aldk birazda birikmiş vardı RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUNN telkinlerden sonramı korku kalmıyr o zaman kendini kasmıyormu korkmuyrmu insan

selamaleyküm anlaşılan benden başka vajınsmuslu kimse kalmamışş hiç kimseden ses seda yok RABBİM YARDIMCIMIZ OLSUN ALLAHA EMANET OLUN

Leyl i Nehar'cım, ben de hiç parmak egzersizi yapamıyordum, hiç tedavi olmamıştım. Telkin de acı hissinin benim kafam olduğunu telkin ediyor ve cesaret veriyor. Sonra aparata geçtiğinde korkmuyorsun aklına bile gelmiyor. Ben asla yapamam dediğim şeyi otele gider gitmez hiç beklemeden hemen yaptım inan bana. Ki ben korkudan ağlayan bi insandım. Boşa gitmiycek paran emin ol. İnşallah sen de başarıcaksın ve mutluluktan ağlıycaksın. Bebek hazırlıklarına başla benden söylemesi:))

Leyl i Nehar'cım, ben de hiç parmak egzersizi yapamıyordum, hiç tedavi olmamıştım. Telkin de acı hissinin benim kafam olduğunu telkin ediyor ve cesaret veriyor. Sonra aparata geçtiğinde korkmuyorsun aklına bile gelmiyor. Ben asla yapamam dediğim şeyi otele gider gitmez hiç beklemeden hemen yaptım inan bana. Ki ben korkudan ağlayan bi insandım. Boşa gitmiycek paran emin ol. İnşallah sen de başarıcaksın ve mutluluktan ağlıycaksın. Bebek hazırlıklarına başla benden söylemesi:))

bana destek olduğun için ALLAH RAZI OLSUN ayşegüll gerçekten yaşamayan bilemez yaşadgın için beni anladığın için allah razı olsun inş RABBİM İSTEYEN TÜM KULLARINA SAGLIKLI HAYIRLI İMANLI TEMİZ SALİH VE SALİHA EVLATLAR NASİP ETSİN

iyi akşamlar arkadaşlar.. benden sonra yazılanlara şöyle bi göz attım az öncede..murat beye bi kere daha diyorum kesinlikle gidin arkadslar biz haziran başlarında gitmiştik.. kesinlikle pişman olmassınız. umudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin.. kesinlikle ama kesinlikle ertelemeyin bu hastalığı. biz artık bebek istiyoruz :) 2 buçuk sen ebu hastallığı boşuna ertelemeşim diye iç geçiriyorum ama Allahıma bin şükür atlattım..rabbim inş hayırlı bir evlatta nasip eder..

iyi akşamlar arkadaşlar.. benden sonra yazılanlara şöyle bi göz attım az öncede..murat beye bi kere daha diyorum kesinlikle gidin arkadslar biz haziran başlarında gitmiştik.. kesinlikle pişman olmassınız. umudunuzu hiç bir zaman yitirmeyin.. kesinlikle ama kesinlikle ertelemeyin bu hastalığı. biz artık bebek istiyoruz :) 2 buçuk sen ebu hastallığı boşuna ertelemeşim diye iç geçiriyorum ama Allahıma bin şükür atlattım..rabbim inş hayırlı bir evlatta nasip eder..

selamaleyküm moryel sen ALLAHA ŞÜKÜR kurtulmuşsun RABBİM BİZEDE HAYIRLISIYLA NASİP ETSİN 7 gün kaldı ALLAHIN İZNİYLE 29 EKİMDE randevum var kafamda soru işaretleri cok nasıl bi tedavi beni beklyr inş.hayırlı sonçla dönmek nasip olur ne olur duanızı eksk etmeyin RABBİM İNŞ.HAYIRLI SONUCU BURAYA YAZMAYIDA NASİP EDER

Aleykümselam Allahım bin şükür kurtuldum..amin inşallah.. hiç sıkıntı telaş yapma dicem ama insanın elinde olmuyor malesef bu duyguyu yaşayan bilir. ama giitiğine kesinlikle pişman olmucaksın.. bu hastalık ertelemeye gelmez çünkü .güzel haberlerini bekliyoruz seninde güven kendine gerisi zaten murat hocanın ellerinde inş . :)

Kizlar ben şuan kusadasindayim Murat beyle tedawiye basladik pztesi bana murat beyde tedawi olanlar donebilirmi acilllll

slm canım inşallah en kısa sürede bu çileden kurtulursun ne kadar ücret istedi tedavini bizimle paylaşırmısın çok zor durumdayım

Kasım 2012 de murat beye gittim. Saolsun bu forum sayesinde cesaretlenip güvenip inanıp gittim. Şükürler olsun ki kurtuldu Murat bey müthiş bir doktor Allah ondan razı olsun. Şimdi ise 4.5 aylık bir oğlum var. Allah herkese bu yolda yardım etsin inşallah

selamun aleyküm arkadaşlar 27 yola çıktık 28 kuşadasındaydık ve 29 da murat hocayla tedaviye başladık ve kısa sürede tedavimiz başarıyla geçti çok şükür bu illetten kurtuldum :KK45:bu sıkıntısı olan arkadaşlar hiç beklemesin hemen gitsinler :) ve inanın sanki balayına gittik :KK19:ve kuş adasını bi güzelde gezdik çünkü zaman çoktu niye derseniz işimizi hemen hallettik o kadar korktğumuz şey bumu dediğimiz şey hiç zaman almadsı murat hocadan allah razı olsun İNŞEALLAH SİZDE KURTULURSUNUZ :KK9:

Kizlar kesin olarak guvenebilir miyim murat beye. Gidip mutsuz donmek istemiyorum lutfen biseyler yazin. Ben hic ama hic dokunamazken nasil olucak.

Merhabalar, bende bu illeti yenen biri olarak buraya yazma mecburiyeti ve hassasiyeti duydum ve sirf bu yuzden siteye kayit oldum.Oncelikle bende burda yazılardan cesaretle Murat Ulusoya gittim ve artık kurtuldum cok şükür.Sevgili pinkperi23 kesinlikle guvenebilirsin, Allahin izniyle bu hastaligi yenmek icin dogru yerdesin, hepimiz ayni yollardan gectik burda tektek.Geriye dönuk 196 sayfayi okursan anlarsin ki bende karar vermeden once hepsini okumustum:)Buarada arkadaslar doktor bey mail grubunda belli bir süre % 40 indirime gidecegini yazmis, düsunenler icin iletisime gecmek adına iyi bir firsat.Burda yorum yapan cesaretlendiren ve konuyu acan arkadaslara cok tesekkur ederim.bende bir kişiye bile vesile olsam ne mutlu bana:)

merhaba arkadaşlar, buraya sanırım eskisi kadar kimse uğramıyor ama,
benim merak ettiğim bir kaç konu var
-murat Ulusoy a gidenler 1,5 gün sonunda hiç bu problemi yaşamamış gibi gayet normal bir cinsel hayatları oluyor mu
ya da halen daha zorlananlar oluyor mu
-normal sürece geçmek ne kadar zaman alıyor
-hiç bir korku kalmıyor mu
-ilişki sıklığı nasıl oluyor hiç mi tedirginlik kalmıyor
-normal bir cinsel hayat hemen yaşanıyor mu, yoksa belli bir süre sadece p..nişi içeri almak la mı geçiyor
yani gerçekten de 1,5 gün sonra her şey gayet normale mi dönüyor
gidip başarmış arkadaşlar
hepinizden bilgi ve yardımınızı bekliyorum
lütfen
hepinize sevgiler

X