Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

o halde senden de destek alarak Leyla 6021 arkadasım, bugün yola cıkalım inşallah... Yarın çünkü randevum. taktım ben karın ağrıma. Zar zor parayı denklestirdik boşa giderse deyip duruyoruz eşimle benim rahatsızlıgım yüzünden. Demekki bak engel olmuyormuş akıldaki başka seyler hipnoza. Peki sen de şu 1.5 günde kurtulanlardan mısın Leyla? yoksa 3 gün yada daha mı uzun sürdü senin?

evet canım ben 12 mart sabahında dr beyin yanındaydım ve 13 mart öğlenden sonra bu hastalıktan kurtuldum aslında ben öglenden önce hazırdım ama eşimde problem çıkınca sonraya kaldı

canım sen nekadarlık evliydin

ben 5 aylık evliyim canım...çok zaman kaybetmeden tedavi yolunu sectik... cünkü olmuyor, her defasında tekrar tekrar bu kez olacak diyoruz ama yok. her defasında sanki daha da geriye gidiyoruz ve ben elimi oraya götüremiyorum!

ben de oraya giderken aynı senin gibi karın ağrısı,bulantıyla gittim.hatta stresten,yapamama korkusundan kg vermiştim...bunlar engel değil merak etme..hipnoz olamam diye de korkma.ben de hipnoz olurken aklımdan türlü türlü şeyler geçiyodu.diyodum ki kesin ben hipnoz olamadım.ama öyle olmuyo işte...dinlemediğin şeyleri daha sonra hatırlıyosun bile
en geç perşembe günü bu sayfaya kocaman harflerle başardım yazacağını düşün sadece

Kızlaaar, son hazırlıklarımı yapıyorum, eşyalarımızı da bi valize yerlestirmek kaldı, heyecan dorukta!!

daha çok yenisin zaman kaybetmeden git çünkü bu bir erteleme hastalığı sen ve eşin yıpranmadan çözün biz çok yıprandık sağlığım bile bozuldu benim

inşallah leylak84 inşallahhhhh :) :) ben de yazmak istiyorum :)

daha çok yenisin zaman kaybetmeden git çünkü bu bir erteleme hastalığı sen ve eşin yıpranmadan çözün biz çok yıprandık sağlığım bile bozuldu benim

Evet aynen öyle. Bugün olur yarın olur derken biz bile anlamadan 5 aylık olmuşuz.... kendimize kalsa bişey olacağı yok

Kızlaaar, son hazırlıklarımı yapıyorum, eşyalarımızı da bi valize yerlestirmek kaldı, heyecan dorukta!!

ben de korka korka çıkmıştım evden ama döndüğümde kuş kadar hafiftimdöndüğünde acaba başarabilecek miyim dediğin günleri gülümseyerek hatırlayacaksın merak etme

Arkadaslar sizler gercekten o kadar büyük desteksiniz ki... İyi ki varsınız... zaten bu site sayesinde doktoru bulmuştum ve karar vermiştim... Perşembe yada Cuma inşallah güzel BAŞARDIM yazısını yazmak umuduyla... Birde şu başarı maillerini nerden alıyorsunuz orya nasıl üyesiniz ben bulamadım. Az önce doktor beyle görüstüm, geliyoruz yarın dedim :)

Allah'a emanet olun, görüsmek üzere bana cok dua edin, iyi haberler vermek istiyorum sizlere :) Allah'a ısmarladık güzel insanlar...

senin ne düşündüğünü ne hissettiğini bizler anlayabiliyoruz sadece,o yüzden destek olmamız ve tecrübelerimi anlatamamız gerektiğini düşünüyorum ben
başarı maillerini ben yıllardır alıyorum,sanırım şu sayfada sağ kısımda e bülten kısmı var.oraya bilgilerini girdiğinde alabilirsin mailleri Vajinismus - VAJİNİSMUS TERAPİSİ / Vajinismus Tedavisi / Vajinismusda Dr. Ulusoy Teknigi

Kuşadasından yazıyorum kızlar. Bugün ilk günümüzdü, ilk aparatı görünce hayatta olmaz bu iş dedim ama otele gelince denedim kendime şaştım :) İkincisini biraz daha zorlanarak da olsa yaptım ancak 3. yü yapamadım... Herkes yapıyor ben yapamadım işte.Doktor eş ile birlikte bizi içeri alıp denedi o kadar acım yanmam oldu ki ağladım orda doktora da bırakın dedim kaç kez. Bırakmadı. Benim kanamam da oldu bu da tabi etken yanmasına. Sonra otele döndük ve son aparatı da zorla da olsa kendim ve eşim yaptık.
Şuanda yanmam cok fazla. Bu kadarını beklemiyordum
Katettiğim yola bakınca 1 günde bu aşama bile cok cok güzel ancak ben bu son aparatta zorlandığım için yarından çok çok korkuyorum....

canım son aparat zor biraz evet,ama sen de biliyosun ki vajinan ilk defa böyle bişey yaşıyo.yanma ve kanama olması normal.benim de az bi kanamam olmuştu son aparatta.
o aparat sana zor gelebilir ama onu yaparsan penis daha kolay ve rahat olacağını göreceksin,çünkü o vajinaya göre şekil almayan bi aparat sadece ama penis öyle olmayacak göreceksin..yarından hiç korkma.tüm aşamaları bitirmişsin zaten,yarın herşey daha kolay olacak emin ol

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…