Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

kızlar iyi haberler veremiyorum başaramadım sadece yarısına kadar alabildim sanırım buda benden kaynaklanıyor sanırım mızmızla aynı şeyleri yaşıyorum ama doktorun gözetimindeyim egzersizlerimi sürekli yapıyorum 13 eylülde tekrar randevum var tekrar gidicem ama inşallah en kısa zamanda halledicem.gidecek olan arkadaşlar bu yazdıklarımı sakın gözönünde bulundurmayın ben zamanında kendi başıma çok tedavi şekli denedim doktorun da dediği bu zaten parmak egzersizi v.s sakın yapmayın kimseye önermiyorum ben zamanında yaptığım için şimdi o bilinçaltından kurtulamıyorum bana iyi gelen bir başkasına iyi gelmez iyilik yapıyor zannediyolar ama aslında kötülük yapıyolar kesinlikle egzwersiz falan yapmadan bir hekime başvurun mızmız senden önerilerini bekliyorum :roflol:

Canım yanlış anlama ama sakın parmak egzersizi yapmayın demek yanlış ve çok saçma. Biz burda çok fazla kişi egzersizle yendik...

kızlar iyi haberler veremiyorum başaramadım sadece yarısına kadar alabildim sanırım buda benden kaynaklanıyor sanırım mızmızla aynı şeyleri yaşıyorum ama doktorun gözetimindeyim egzersizlerimi sürekli yapıyorum 13 eylülde tekrar randevum var tekrar gidicem ama inşallah en kısa zamanda halledicem.gidecek olan arkadaşlar bu yazdıklarımı sakın gözönünde bulundurmayın ben zamanında kendi başıma çok tedavi şekli denedim doktorun da dediği bu zaten parmak egzersizi v.s sakın yapmayın kimseye önermiyorum ben zamanında yaptığım için şimdi o bilinçaltından kurtulamıyorum bana iyi gelen bir başkasına iyi gelmez iyilik yapıyor zannediyolar ama aslında kötülük yapıyolar kesinlikle egzwersiz falan yapmadan bir hekime başvurun mızmız senden önerilerini bekliyorum :roflol:

hay Allah yaaaa, 3 parmak yapabilmene rağmen neden olmadı? doktor sana ne önerdi? 13 eylülde ben de gidiyorum ulusoya, ümitsizliğe kapıldım şimdi

hay Allah yaaaa, 3 parmak yapabilmene rağmen neden olmadı? doktor sana ne önerdi? 13 eylülde ben de gidiyorum ulusoya, ümitsizliğe kapıldım şimdi

tatlım ben egzersizimi doktorun verdiği aparatlarla yapıyorum parmak falan yapmıyorum artık sakın ümitsizliğe kapılma bende başaracam inan doktorda çoğu şeyi aştım eşim yaklaştığında bile kendimi kasıyodum eşimi yaklaştırmıyordum bile ama şimdi yarısına kadar alabiliyorum herkez bir değil ben yapamadım diye herkes yapamayacak anlamına gelmiyo eminimki sen başaracaksın bende başaracam sadece benim biraz zamana ihtiyacım var lütfen kötü düşünme başarıp geleceksin inan buna

Canım yanlış anlama ama sakın parmak egzersizi yapmayın demek yanlış ve çok saçma. Biz burda çok fazla kişi egzersizle yendik...

yanlış anlamayın herkesin vajinismus derecesinin ve bünyesinin farklı olduğunu anlatmaya çalışıyorum sana iyi gelen banada iyi gelecek diye birşey yokki mesela ben aylarca 3 parmak egzersiz yapmama rağmen p...s aşamasına geçemedim ve böyle daha çok insan var tek ben değilim ve bu düşünceninde yanlış olduğunu düşünüyorum ilk önce bir uzmana gözükmelerinin daha yararlı olacağını düşünüyorum ve bu sadece benim düşüncem senin düşüncenede saygım var ben burda parmak egzersizi yapanları eleştirmiyorum o şekil başaranlarıda desteklerim ama önce bir uzman şartdiye düşünüyorum

yanlış anlamayın herkesin vajinismus derecesinin ve bünyesinin farklı olduğunu anlatmaya çalışıyorum sana iyi gelen banada iyi gelecek diye birşey yokki mesela ben aylarca 3 parmak egzersiz yapmama rağmen p...s aşamasına geçemedim ve böyle daha çok insan var tek ben değilim ve bu düşünceninde yanlış olduğunu düşünüyorum ilk önce bir uzmana gözükmelerinin daha yararlı olacağını düşünüyorum ve bu sadece benim düşüncem senin düşüncenede saygım var ben burda parmak egzersizi yapanları eleştirmiyorum o şekil başaranlarıda desteklerim ama önce bir uzman şartdiye düşünüyorum

Daha makul fiyatlı uzmanlara görünsünler elbette ama herkesin bütçesi Ulusoy'a yetmiyor malesef keşke yetse...

geçmiş olsun öncelikle sakın moralini bozma ben şimdiye kadar ne ulusoya nede saygın beye gidipte basaramayan görmedim doğrusu okumadım.ben zaten ulusoyun bir yazısını okumustum vajinismusla birlikte baska psikilojik sebeplerde eşlik ediyosa(depresyon,obsesif komplisif bozukluklar vb.) çözmek uzun sürebilir diye bilmiyorum sende böyle bi problem varmı ama bende arkadaşlara önce kadın doğuma sonrada bir psikiyatriye gitmeleri tavsiye ediyorum.psikiyatri tedavi edebiliyo demiyorum ama en azından sorunun ne kadar büyük olup olmadığını anlıyosunuz orda.kadın doğuma psikiyatriye ve psikologa gitmiş biri olarak nacizane tavsiyem.

geçmiş olsun öncelikle sakın moralini bozma ben şimdiye kadar ne ulusoya nede saygın beye gidipte basaramayan görmedim doğrusu okumadım.ben zaten ulusoyun bir yazısını okumustum vajinismusla birlikte baska psikilojik sebeplerde eşlik ediyosa(depresyon,obsesif komplisif bozukluklar vb.) çözmek uzun sürebilir diye bilmiyorum sende böyle bi problem varmı ama bende arkadaşlara önce kadın doğuma sonrada bir psikiyatriye gitmeleri tavsiye ediyorum.psikiyatri tedavi edebiliyo demiyorum ama en azından sorunun ne kadar büyük olup olmadığını anlıyosunuz orda.kadın doğuma psikiyatriye ve psikologa gitmiş biri olarak nacizane tavsiyem.

tşk ederim moralimi bozmuyorum kendime inanıyor ve güveniyorum bunu halledicem zaten sürekli doktorun gözetimindeyim başaramadım demiyorum tam anlamıyla olmadı çoğu şeyi aştım doktorun sayesinde sadece tamamını alamadım çok az bir kısmı dışarda kaldı eminim ki buda zamanla olacak geçmişte yapmış olduğum egzersizler beni bu şekil yaptı hala kafamdan atamıyorum bir kere kegel diyolar vajinismusta kegelin yeri yok biz zaten kaslarımızı sıkıyoruz bunu serbest bırakmayı öğrenmemiz gerekiyo ama bu kegelle mümkün olmuyo maalesef kesinlikle sana katılıyorum kendi başlarına birşeyleri uygulamaktansa bir doktordan bir uzmandan yardım almalarını öneriyorum

Hiç egzersiz yapmayı denemedin mi gitmeden önce...

Evet arkadaşlar derin e katılıyorum neden herkes doktorları bekliyor da hiç kendileri de denemiyor? belki buna ble gerek kalmadan başaranlar da olacak .. ki b şekilde çok kişi başardı mirmirmirmir

canım merhaba bende murat ulusoyda tedavi olmuş bir insanım son çarem olarak gitmiştim ve aslında hani çok da emin değildim ama ne olursa olsun başarıcam demiştim başarı yazılarını filan okumuştum bi kere çok güven veren bir insan para alıyor ama orada amacı senin iyileşmen hipnoterapide verdiği telkinlere otele gidip neler yaptığına sen bile inanamıyosun acayip bir cesaret geliyor insana ve (dünyada milyonlarca insan yapıyor ve bir ben mi eksiğim diyordum) sana zaten telkinlerde ve konuşmalarında söylediği lafları hatırlıyosun ve sıkı bir çalışma ile bi bakıyorsun ki bütün aparatları almışsın içine biz aparat denemesinden sonra o daha demeden yapmıştık, sonra seasnsa gittiğmizde olduğunu söylemiştik, ben de kendim için bu konuda dünyadaki en zor insanlardan biri olduğumu düşünürdüm ama inanki bizim ki de tam 1,5 gün sürdü, yıllar sonra nihayet başarabilmiştim kendine güven inan ki yapabilirsin parası evet bizlere göre biraz fazla ama kredisini ödedik bitti bile para ödeniyor en önemlisi sizlerin huzuru inşallah bir an önce bu duyguyu yaşarsın canım sevgiyle....

aynen bende son çare olarak görüyorum ha dersenizki daha önce doktora gittinmi evet 2 seans gittim ama parmak olayını ypamadığım için tekrar gitmedm doktorda yapmadna gelme boşuna dedi zaten :S inanın para mühim değil sonucta olacaksa hiç değil ama olmazsa önemi var evet evet düşüüyorm ama cok geç randevu veriyor biran öcne almalıyım randevu sanırım umarım iyi our artık yeter :S devamında nasıldı pekii eşim hipnozun etkisiyle olabieceğini ama devamında olmayacağını söylüyor devamındada rahat yaşadınmı herşeyi..birde hala kızlık zarı meselesi var bende cünki biz hiç ilişkiye girmeden oldu..sizde nasıl oldu acaba bu şekildemi yoksa daha önce olmuşmuydu..acı oldumu eğer benimki gibi bir durumsa

13 eylülde ulusoya gidemiyorum, parayı denkleştiremedik, erteledik

Herşeyde bir hayır vardır üzülme ama bu esnada boş kalma egzersizlere devam et zaten doktorda da yapacağın bu. bakarsın dokto:teselli:ra bile gerek kalmaz inşallah yenersin hemen

denemdim cnm dememeyide düşünmüyorum,bu tedaviyi zorlaştırır diye düşünüyorum.eşimle yapmaya çalıştım ama olmadı.ulusoydan randevu aldım inşallah hayırlısıyla iyileşicem

Tedaviyi aksine kolaylaştırdı. Çok şükür o kadar para vermeden yendim kendi kendime, tavsiye ederim egzersiz...

murat ulusoya giden arkadaşlar benmde 6 ekimde randevum,aparatlarla çalışırken kızlık zarı bozulmuyo mu daha sonra mı eşimizle birlikte oluyoruz ya anlamadım ben.yani aparatlamı bozuyoruz zarı,???

murat ulusoya giden arkadaşlar benmde 6 ekimde randevum,aparatlarla çalışırken kızlık zarı bozulmuyo mu daha sonra mı eşimizle birlikte oluyoruz ya anlamadım ben.yani aparatlamı bozuyoruz zarı,???

antayse az kaldı seninde güzel haberlerinle dön. inşallah . herkesin aynımı oldu bilemiyorum ama evet aparatlarla bozuluyor.

Canım benim bozulmadı valla esnekmiş ilişkide bile çok az pembe bir kaç damla geldi açıkcası insan zaten onu gözü görmüyor valla:KK1:

merhaba bi kaç gündür siteyi takip ediyorum bende 3 yıllık evliyim ve bu sorunla uğraşıyorum :1no2: dr ulusoyu 2 yıldır takip ediyorum...ücreti çok fazla olduğu için gidememiştik bu 3 yıl içerisinde 2 kere terapiye gittim farklı doktorlara.. ilgisizlikleri ve zaman kaybı nedeniyle bıraktım kadın doğum doktoruna gittim uyuşturmayla denedik 2 kere oda olmadı en sonunda murat hocamdan randevu aldım...
1 ekimde kuşadasındayım inşallah..alkisalkisalkis tereddütlerim vardı ama yazdıklarınız çok mutlu etti beni..umutluyum..benim içinde dua edin lütfenn...eyvahedigeldismile

X