Vajinismus Tedavisi İçin Yarın Murat Ulusoy'a Gidiyorum

Yapabildiklerine kendin bile inanamaycaksın :dance:

vay be diceksin bu muymuş vaji.. öldün sen vajiii :dance:

inşallah canım artık kurtulmak istiyorum 5 sene çektiğim yeter ama inanıyorum ki gerçekten vajiyi öldürecem hayatımın sonuna kadar da silecem :sm_cool:

inşallah bulursun kedini. şuan ilişkide herşey yolundamı, acı sızı panik yokmu

canım kedim malesef vefat etti.onu artık malesef bulamıycam keşke kaybolsaydıda 1 ay sonra gelseydi offfffffff çok kötü bi acı bu.

ilşkide hersey yolunda ama kedimin öldüğünü ögrendiğimden beri yapmadık.ama ilişkiyle ilgili problem yok herhangi bi sorun olmuyor sadece içinde bişeyin dolggunluğunu hissediyorsun.bu sana zevk bile veriyor.

bu arada adetim 5 gün gecikti üzüntüden mi gecikti yoksa hamilemiyim bilmiyoum test yptırmaya cesaret edemmiyorum ya hamile deilsem diye :KK43::-)delphin:mafoldumbenakannehirfisfisfis:1no2:

canım kedim malesef vefat etti.onu artık malesef bulamıycam keşke kaybolsaydıda 1 ay sonra gelseydi offfffffff çok kötü bi acı bu.

ilşkide hersey yolunda ama kedimin öldüğünü ögrendiğimden beri yapmadık.ama ilişkiyle ilgili problem yok herhangi bi sorun olmuyor sadece içinde bişeyin dolggunluğunu hissediyorsun.bu sana zevk bile veriyor.

bu arada adetim 5 gün gecikti üzüntüden mi gecikti yoksa hamilemiyim bilmiyoum test yptırmaya cesaret edemmiyorum ya hamile deilsem diye :KK43::-)delphin:mafoldumbenakannehirfisfisfis:1no2:

canım test yaptırdınmı merak ettim inşallah vereceğin haberler güzel olur :teytey:

sevgili arkadaşlar murat ulusoy a gitmeye karar verdim ve randevu almak amaçı mail attım kasımdan önce randevu veremeyeceğini belirtti keşke daha önce ulaşsaydım diyorum eylül sonu evlilik yıldönümüz o zaman haletmek istiyordum bu problemi..randevu almadm su anda kararsız kaldım..
aklımı karıştıran bazı şeyler var..
1. ücret 5000 tl dendi..evet olup bittiğinde değer ama ya olmazsaa insanalr o paraları zorlukla kazanıyorlar ve dahası o parayı veremeyecek insanlarada yazık deilmidir..elinde böyle bi yeteneği olan insanın para için yapıyor düşüncesini okumak kafamı allak bullak ediyor..bem son çare olarak görüyorum kendisini eğer olmazsa felaket olacak..
2.verdiği aparatlardan bahsediliyor..daha önce dokunamayan bizler naısl oluyorda o aparatları kullanablr duruma gfeliyoruzyanii o anda bunu yaşayanlar ne hisettiniz ne düşndünüz nasıl cesaret buldunuz apartları kullanırken ne hisettiniz çok merak ediyorum
yanlış yapmak istemiyorum gitmelimiyim gitmemeliyim sizlerle karar verebilirm

kızlarrrrrrrr benim için büyük gün sonunda geldi nasipse sabaha gidiyoruz geldiğim gibi hemen paylaşıcam sizlerle bana dua edin :Saruboceq:

kızlarrrrrrrr benim için büyük gün sonunda geldi nasipse sabaha gidiyoruz geldiğim gibi hemen paylaşıcam sizlerle bana dua edin :Saruboceq:

hadi bakalım canım allah kuvvet versin olucak ama inşallah buna inan sakın yarıda bırakmayı düşünme olurmu !
sık dişini güzel haberlerini bekliyoruz

kızlar bu arada test yaptırmama gerek kalmadı adetim 1 hafta gecikmeli geldi
üzüntüden gecikmiş umutlarım eylül ayına inşallah

sevgili arkadaşlar murat ulusoy a gitmeye karar verdim ve randevu almak amaçı mail attım kasımdan önce randevu veremeyeceğini belirtti keşke daha önce ulaşsaydım diyorum eylül sonu evlilik yıldönümüz o zaman haletmek istiyordum bu problemi..randevu almadm su anda kararsız kaldım..
1. ücret 5000 tl dendi..evet olup bittiğinde değer ama ya olmazsaa insanalr o paraları zorlukla kazanıyorlar ve dahası o parayı veremeyecek insanlarada yazık deilmidir..elinde böyle bi yeteneği olan insanın para için yapıyor düşüncesini okumak kafamı allak bullak ediyor..bem son çare olarak görüyorum kendisini eğer olmazsa felaket olacak..
2.verdiği aparatlardan bahsediliyor..daha önce dokunamayan bizler naısl oluyorda o aparatları kullanablr duruma gfeliyoruzyanii o anda bunu yaşayanlar ne hisettiniz ne düşndünüz nasıl cesaret buldunuz apartları kullanırken ne hisettiniz çok merak ediyorum

elimden geldiğince cevap vereyim canım,

1. gerçekten doğru insanı seçtin canım, sana söyle bir örnek vereyim. belki bu işi sadece 1500 veya 2000 lira yapan insanlar var. ama gittiğinde sen zor bir hastasın 10 gün daha seans uygulamamız lazım 2000 daha diyorlarlar. 10 gün sonra yine olmuyor, sende ne para nede ümit kalıyor. eğer sen bu hastalığı gerçekten yenmek istiyorsan ve murat beye güvenirsen başarılı olursun. bunca zaman buraya "murat beye gittim ama yapamadım" diyen bir kişi çıktı, onuda araştırdık aslında murat beyin hastası değilmiş.

2. alacağın hipnoterapi sonrası olanlara sende inanamayacaksın. çünkü sorun bilinç altında, aslında olmayan birşeyden korkuyoruz. doktor bey hipnoterapi ile o yanlış bilgiyi senin bilinç altından uzaklaştırıyor. terapiden çıkınca içimden şunları söyledim "noldu şimdi yani, gözlerimi kapattım, oda yanımda bana birşeyler anlattı, sorular sordu, şimdi aç gözlerini dedi. sonra elime 1 numaralı aparatı verdi, otelinize gidin ve bunu deneyin dedi. iyide ben bişey hissetmiyorum, eyvah gitti paralar ve umutlar" dedim. sonra otele gittik ben bi değişiklik hissetmedim, yapamıycam ama deniyeyim bari dedim eşime ve inanamadım.... :1shok: akannehir resmen hiç acı hissetmeden aldım aparatı içeriye.... :KK1: sonra dahada güvenle gittim diğer seanslara :1rolleyes:
bak üzerinden 4 ay geçti, 3 aylık hamileyim. halen kadın doğum doktorumun izin verdiği aralıklarla ilişki yaşayabiliyorum. kendini hiç üzme canım, sende bitir bu işi ve gerçekten kadın olmanın ne demek olduğunu hisset olumunekankayizsmile

canım dualarımız seninle..

ben de 13 eylülde gidiyorum, çok heyecanlıyım.

izmit, senden gelirgelmez haber bekliyoruz

canım merhaba bende murat ulusoyda tedavi olmuş bir insanım son çarem olarak gitmiştim ve aslında hani çok da emin değildim ama ne olursa olsun başarıcam demiştim başarı yazılarını filan okumuştum bi kere çok güven veren bir insan para alıyor ama orada amacı senin iyileşmen hipnoterapide verdiği telkinlere otele gidip neler yaptığına sen bile inanamıyosun acayip bir cesaret geliyor insana ve (dünyada milyonlarca insan yapıyor ve bir ben mi eksiğim diyordum) sana zaten telkinlerde ve konuşmalarında söylediği lafları hatırlıyosun ve sıkı bir çalışma ile bi bakıyorsun ki bütün aparatları almışsın içine biz aparat denemesinden sonra o daha demeden yapmıştık, sonra seasnsa gittiğmizde olduğunu söylemiştik, ben de kendim için bu konuda dünyadaki en zor insanlardan biri olduğumu düşünürdüm ama inanki bizim ki de tam 1,5 gün sürdü, yıllar sonra nihayet başarabilmiştim kendine güven inan ki yapabilirsin parası evet bizlere göre biraz fazla ama kredisini ödedik bitti bile para ödeniyor en önemlisi sizlerin huzuru inşallah bir an önce bu duyguyu yaşarsın canım sevgiyle....

benimde bugün itibariyle tam 1 ay kaldı murat bey e gitmeme,benimde evlilik yıldönümüme denk geliyo balayı niyetli olsun istedim bu yüüzden tam 2,5 ay bekledim şimdi 1 ay kaldı.parası çok fazla ama inşallah değer

Slm arkadaşlar geri sayım yapanlar heyecanla sizlerden mutlu haberleri bekliyoruz... Bu arada izmit fırsat bulamadı galiba internete girmeye eeee artık yeni gelin bekliycez artık napalım:hulya:

Yazdıklarım kayboluyor yaaa sitede enteresan şeyler oluyor yine neyse CNNYSR seni tebrik ederim canım hamile olduğunu bilmiyordum Allah analı babalı büyütmeyi nasip etsin olmayanlarada nasip etsinopuyorumnanaktan

benimde bugün itibariyle tam 1 ay kaldı murat bey e gitmeme,benimde evlilik yıldönümüme denk geliyo balayı niyetli olsun istedim bu yüüzden tam 2,5 ay bekledim şimdi 1 ay kaldı.parası çok fazla ama inşallah değer

Hiç egzersiz yapmayı denemedin mi gitmeden önce...

kızlar iyi haberler veremiyorum başaramadım sadece yarısına kadar alabildim sanırım buda benden kaynaklanıyor sanırım mızmızla aynı şeyleri yaşıyorum ama doktorun gözetimindeyim egzersizlerimi sürekli yapıyorum 13 eylülde tekrar randevum var tekrar gidicem ama inşallah en kısa zamanda halledicem.gidecek olan arkadaşlar bu yazdıklarımı sakın gözönünde bulundurmayın ben zamanında kendi başıma çok tedavi şekli denedim doktorun da dediği bu zaten parmak egzersizi v.s sakın yapmayın kimseye önermiyorum ben zamanında yaptığım için şimdi o bilinçaltından kurtulamıyorum bana iyi gelen bir başkasına iyi gelmez iyilik yapıyor zannediyolar ama aslında kötülük yapıyolar kesinlikle egzwersiz falan yapmadan bir hekime başvurun mızmız senden önerilerini bekliyorum :roflol:

X