Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar biz dün eşli denedik baya bi zorlandım penisin bir kısmını aldıktan sonra bir yerde takılır gibi oldu sanki sonra da ilerledi mi ilerlemedi mi ben o korkuyla hiç bişey anlamadım eşimde bi boşluk hissettim diyor acaba o kası geçebildik mi öyle heyecan yaptımki ne olduğunu bile hatırlamıyorum

Hepimizin bu dönemleri oluyor kalk kendine gel Toparlan bir Silkelen sen bu zamana kolay gelmedin direk üçüncü aparatı yapma en baştan başlayarak yap onlara da belli bir aralıklarla çalış mesela 10 dakika nehir hadi güzel bir mesaj at bekliyoruz

Onu en iyi eşin anlar aslında canım o takıldığın ve kasıldığın zaman hemen nefes kegel yapacaksın

Sinirleriniz bozulmuş. Sakinleştirici çay için ilik dus alin kendinize zaman ayırın esinle disarda yuruyun git sarıl esine konuşmadan sıkı sıkı. Sizin de olur ama zamanla sakinlikle

Yapmayın böyle lütfen allah yardım eder inş azim edin nolur bırakmayın yılmayın allah büyük hemen devam edin bırakmayın lütfen. Hersey sabırla ve çalışmayla olacak lütfen ama lütfen bırakmayın

Canım benim şimdi sana sıkıca sarılıyorum ne olur hisset ❣hepimiz o kadar benzer hissettik ki. Bazen toparlamak için dağıtmak gerekir şimdi kalkıp kendini daha iyi hissetme zamanın. Bunca aldigin yoldan sonra pes edemezsin.

Nehircim özellikle sana ve diğer arkadaşlarımıza moral olsun arkadaşlar ben bugün spreysiz sadece kayganlaştırıcı ile 4. Almayı başardım ve o kadar kolay mış ki resmen kaydı gitti ilk defa bugün hissettim vajinismusu başardığımı henüz düzgün eşli deneme olmadı ama inş oda olacak sizlere umut olsun sakın pes etmeyin demesi kolay biliyorum ama bizzat yaşadım kendinize şans verin lütfen 7 sene sonra yendim ağladım bağırdım çağırdım aileme eşime çok kötü davrandım neler yaşadım ama bitti çok şükür allahım bu hastalığı çeken herkese ama herkese yardım etsin sizleri seviyorm iyi ki varsınız

Bu cümleler seni ne kadar etkiler bilmiyorum ama bu psikolojiyi o kadar iyi tanıyorum ki, en ufak yılgınlıkta değil orta boy birinciyi bile yapamadığım zamanlar oldu. Benim de psikolojimdeki en ufak düşüklük her şeyi etkiliyor sanki geri gidiyorum. Aparatları yaptıysan sadece biraz zamana ve kafanın rahatlamasına ihtiyacın vardır belki de, en baştan yeniden başla. Aparatları eşinle de yapmayı dene. Kontrolü karşı tarafa bırakmak için önemli bir adım aparatı eşe devretmek. Sen zaten yolun sonuna gelmişsin. Biraz sakinlesip yavaslaman gerekiyor olabilir. Ben de o dipsiz kuyularda çok kaldım, ağladım, durmadan ağladım, asla yapamayacağıma o kadar emindim ki dünya üzerinde bunu yapamayan tek kişi ilan ettim kendimi. Ama ömrümün sonuna kadar o kuyunun dibinde kendi halime ağlamanin en başta bana bir faydası olmadığını anladım. İsteksizlik kadar da normal bir duygu bence vajinismusta. O duyguya hiç takılma. Eşle de tartışılır. Hayat hep gül bahçesi değil ki önemli olan sonrasında doğru iletişim kurabilmek, konuşabilmek. Senin yükün ağır, bazen o yükü taşırken zorlanıyoruz. Bu yolda her şeyi yaşıyor insan. En küçük şeyler bazen büyüyor dağ oluyor. Hiç takilmayacagin şeyleri resmen çengelli iğneyle zihnine takip oradan hiç cikaramiyorsun. Kafanda binbir şey, içinde binbir duygu. Hepsi birbirine giriyor. Güzel bir uyku çek, dinlen. Yarın yeniden başla. Sana kocaman sarılıyorum.

Günlük raporumu veriyorum ben de hanımlar. Ben bu sefer 4 çalışmadım, 3 numarayla kayganlaştırıcı sürdüm sonra ilişki denedik. Bu arada benim 3 numaram, netten aldığımız setin 3 ve 4'ü arası bir boyda. 4'üncü boyum da yine netten aldığımızdan daha büyük. Neyse, yine yanma hissettim ama dünden tanışıklık olduğu için herhalde bugün beni dün kadar rahatsız etmedi. Eşim de giriş esnasında ve genel olarak kaslarımin düne nazaran daha gevşek oldugunu söyledi. İnşallah yavaş yavaş ilerleme kaydederken. Biraz ağlayıp üzülüp sonra yine yola devam ediyorum.

Ooo masllh . demiştik Cok kolaymış sözünü diyeceğinizi. Arkasi gelecekkk

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…