Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Birbirinize böyle destek oldukça hepsini aşarsınız insallah.
Hissettiğin duyguyu bende yaşadım çok iyi anlıyorum. Stres yapmadıkça her şey yoluna girecek hem senin için hem esin için ☺

Yıldızcım merhaba sen zaten vajinismusun %80 Lik kısmını geçmişsin aparatlar tamammış burada benim herkese önerdiğim bir eşli deneme notum var seninle onu paylaşayım inşAllah uygula ve bu illeti yen en kısa zamanda

Son düzenleme:
Yildiz02 bak canım bunlar

Kızlar nasılsınız ? Ben bugün 3.apataratın tamamını alabildim tam ortaya geldiğimde o boğum kısmında biraz takıldım ama çok şükür ufak ufak yerini değiştirip biraz sert bastırınca tamamı girdi. İçinde 15 dk beklettim . Yarın inşallah 4 e geçiyorum. Bana şans dileyin . Bir de şunu sormak istiyorum . Hep en baştan 1,2,3 diye yapıyorum aparatları . Ve her seferinde hepsinde hop alıştım diye girmiyor . Yani hep nefes ve yavaş yavaş sokuyorum . Bu normal mi ? İlerledikçe hızlanmam mı lazım

Harikasın tebrik ediyorum seni aynen o yaptığın şekilde devam Evet o şekilde normal sen her aparat çalışmanda birinciden başla öncesi birazcık masaj falan yapmayı dene

Ya çok teşekkür ederim şu an bile kendime olan inancım arttı diyebilirim deneyip deneyimlerimi buraya yazacağım
Güzel haberlerinizi bekliyoruz :) aparat çalışıp hemen sonrasında eşli deneme yaptınız mi? Kaslar gevşemiş olduğu için daha rahat oluyor.

Bekliyoruz canim haberini☺☺ ben dilator yapmadigim icin soruna cevap veremiycem ama büyük kismini halletmissin bence.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…