Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kesinlikle doğru

Sevgili derttaslar, ben 4. ilişki denemesini de rahatlıkla gerçekleştirebildim. Size sormak istediğim şey şu an ilişki öncesi anestol kullanıyorum ve 4. aparatla çalışıp öyle deniyorum. Bunları nasıl ve ne zaman bırakabilirim? Sizin deneyimleriniz nasıldı?

Bence kremi azaltarak yada direk bırakabilirsin ben onun psikolojik olarak iyi geldiğini düşünüyorum canım ama aparat için 15gün devam ettim sonradan onuda bırakmıştım.

Tiniminimavihanim ne zama. Rahat ilişkiye girebildin hala korku olur mu mesala
Kuşummm ben şöyle yendim ama nerdeyse her günde bir saat aparat çalışırdım sanki unutacağım gibi hissederdim belkide o beni ilişkiye daha rahat hazırladı şimdi normal herşey korku filan hiç birşey kalmadı

Ayyy maşallah kuzum ben denedim apartları oldu eşli deniyecektim adet yine başladı ne zaman geçer bilmiyorum. 2 hafta oldu ve bittigi bende senin gibi hergun Aparat caliscam

Yenen dostlarıma bir soru sormak istiyorum. Ne kadar süre sonra zevk almaya başladınız bunu bir görev olarak görmeyi bırakıp rahatça ilişki yaşayabildiniz
Yalan yok hemen olmadı çünkü hep başta tam anlamıyla vajınusmusdan sıyrılmayı düşündüm Normal ilişkiye döndüğünde normal çiftler gibi olup alınıyor max 2-3 ay diyebilirim

Tebrikler öncelikle geçmiş olsun kremler tamamen psikolojik olarak sizi rahatlatıyor o yüzden bir anda bıraksanızda beyninize bunu yerleştirdiğinizde zaten hissetmeyeceksiniz bile aparat bırakmaya gelince bu tamamen kişiden kişiye göre değişir, ben ilk eşli denemeyi başardıktan sonra aparatları direkt çöpe attım size ihtiyacım kalmadı dedim bir süre eşimi aparat gibi kullandım kontrolü hep kendimde tuttum, sizde deneyebilirsiniz

Yenen dostlarıma bir soru sormak istiyorum. Ne kadar süre sonra zevk almaya başladınız bunu bir görev olarak görmeyi bırakıp rahatça ilişki yaşayabildiniz
10-12 ilişki sonrası ancak görev olarak görmeyi bırakıp nelerden hoşlandığımı keşfetmeye başladım ve kontrolü ancak bıraktım, yendikten sonra alışmakta zaman alıyor ama önemli olan yenmek

Güzel dilekleriniz ve temennileriniz için çok teşekkür ederim. InsaAllah hayirlisiyla yaşayan herkesinki güzelce sonuçlanır. Cok sagolun❤

Yaa ne kadar güzel, çok cesursunuz. Eşimi aparat gibi kullanmam çok zor şu an çünkü sertleşme sorunu yaşadık ve yeni düzeliyor. Her daim benim yanımdaydı, şimdi ben de onun dengesini bozup üzerinde görev baskısı hissettirecek bir şey yapmak istemiyorum. O yüzden sanırım eşimi aparat gibi kullanmam. Ama yavaş yavaş bir şekilde bırakmam gerektiğini biliyorum, sadece ne zaman ve nasıl olacak bakalım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…