Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar bende aparat aldım 4ncüyü de içime aldım 2 damla kan geldi hatta ama eşli denemede kalıyorum . Motivasyonum yine sıfır
Hemenn toparlaaaann🌺 burda o safhaya gelmek isteyen bir sürü kişi var ama bak seni etiket yaptım notları oku

Sence kızlık zarı bozulmuş müdür bu gelen kanla ?
En sağlıklısı bu birde mantar enfeksiyon varsa devam etme Jinekolog en azindan fitil kullanmak istemesen bile hap yazar krem yazar bu süreci daha rahat geçirirsin yendikten sonrada enfeksiyon mantarla uğraşmazsin ben çok çektim.

Jinekologdan randevu alıp gitmem 2 haftayı buluyor :KK43: zedelenmiştir demek bozulmuşmu anlamına geliyor? Valla bozulsun kafam rahatlasın istiyorum . Sonra bi kare yine denedim 4ncüyü 1 damla daha kan geldi

Hani etiket canım. Ben burda yeniyim yavaş yavaş çözmeye başlıyorum buraları :)
Aşağıda yazdıklarımı birebir uygulaa canımm

size şöyle sıralayım🤗

1) en baştan aparatlara başla 10 dk ara ile daha sonra 4.olan aparatla en iyi egzersizlerini yap ileri geri tak çıkart etrafında daire çiz ve aparatı içinde rahat 20dk kadar beklet ben uyuştrucu krem sprey kullanmadım

2) Sen bu egzersizlerini yaparken eşin hazırlansın aparatı çıkarıp direk eşli denemeye geçin aparat sayesinde esneme yapıyor.

3) Eşine izin ver müdahele etme ona güvenmelisin aparatla nasıl yaptıysan aynı öyle hatta aparat daha zor eşli deneme daha kolay

4) Yarıya kadar oldu ama devamı olmadı dediğin yerde acele etmek yok o şekılde bekleyin sonra sen deriin nefes al nefesi verirken hafif ıkın ve eşin devam etmeli bal gör olacak ve kendine hep olumlu olumlamalar yap ben vajınusmusu yendim başardım harikaayım de sen bunlarla devam et güzel haberlerini bekliyorum

Yatak ucuna geliyorsun kalçanı yüksek tutmaya çalış eş ayakta ayaklarını istersen eşinin beline sararabilir yada küçük tabure alıp ayaklarına koyabilirsiniz.Bu şekilde kasılma daha az oluyor. Takıldıgın duvar hissi diye adlandırdığın yerde bekle acele etmeden sık bırak yapıp nefes egzersizleriyle destekleyip tamamlamaya çalışın zaten %80 ni bitmiş bu işin

Birde giriş olurken kalçaya eğimli olmalı giriş direk değil benim hep kullandığım bir emoji var 🌈 bunu göz önüne getirin🌺
Bunları birebir uygulaa kuzum bunlar 💓

X