Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Eşimle denedik ben biraz girdiğini hani hafif sızlayan kısıma kadar hissetim. Eşim ısrarla girmiyor girmedi diye moral bozdu. Sinirlendim bende ama emindim
O sızlayan yer acaba kuruluktan olabilir mi ? Çünkü ben mesela normal ilişkiye girerken bazen çok ıslanmadığımı hissediyorum o zaman ilk girişin biraz ilerisi sızlıyor kenarları o da kuruluktan dolayı. O noktayı hissediyorsanız duvar zannedip durmayın Eşler tam olduğunda ilk bikaçında inanamıyor

O savaş halini bilirim bence bir pozisyon üzerinde devam edin bu yatak ucu diye bahsettiğim pozisyon var ya o en rahatı bence canım

O savaş halini bilirim bence bir pozisyon üzerinde devam edin bu yatak ucu diye bahsettiğim pozisyon var ya o en rahatı bence canım
En sevmedigim pozisyon alt pozisyondu şimdi ona taktım öyle olsun diye. Eşimde yastık koyma diye diretiyor dengesi bozuluyormuş kucakta yapamıyorum(baya sevdigim pozisyon sevisirken ama şimdi o kadar cilgin olamiyorum ) sanirim yatak ucundayken bu koltuklardaki sert yaslanmalik sökülen minderle deneyecegim yüksek olur diye tahmin ediyorum. Fikir olsun okuyan varsa kaymaz icine göcmez bi denerim buraya yazarim oldu olmadi diye bu özgüvenle yarın denerim yine. Umarım olur

Jel bebek yağı vazelin kuru degildi ama sanirim hedefe ilerlerken orayı fönle kurutmus gibi kurudu ek takviye yaptık nasil oldu anlamadim ama bence eşime terapi uygulamaliyim
Çocuk 8 aylık ağlama nöbetlerimden sonra gülerek yapabildigim için şok oldu. Kendisinin başarısı ama cins huylari oldugu icin tebrik edemedim

Çok tatlısın az kaldı sabredin oldu bu iş

Çook teşekkür ederim. Dün akşam kalem denedim. Git gel yaptım kalemle. Rahatlatıcı müzik açtım Youtube'dan. Sonra kendimce 5 cm'lik bir alet yaptım. Tamamını aldım. Sonra eşimle tekrar deneyeyim dedim. Yarısından çok daha fazlasını alabildiiimmm. Sonra heyecanlandım ve kastım kendimi. Titremeye başladım yine. Çok azıcık küçücük bir yer kalmıştı. Yapamadım. Bugün sizce yine egzersiz yapayım mı? Bana çok büyük faydası olduğunu bizzat gördüm. Eşimle denerken ilk defa ucunu değdirmesinden korkmadım o konuda ilk defa cesurdum..

Egzersizler bu işi başarmanın tek yolu bence Tebrikler çok güzel ilerlemişsiniz. Nefesinizi kontrol etmeyi öğrenin tam girerken. Bir de doğru pozisyonu deneyin mutlaka. Yatak ucunda kalça altında yastık ve eş ayakta ilk tavsiye edilen pozisyon. Egzersizleride ayna karşısında yapın mutlaka beyniniz görsün oraya bir şey girebildiğini ki ikna olsun gevşesin. Başarılar

Evet egzersizleri hep ayna karşısında yapıyorum artık. Hatta kalemi denemem 3 saatimi aldı korkudan. Ama içimden hemen çıkarmadım. Ve ileri geri yaptım bayağı. Alışsın orası ve beynime iyice kazınsın diye. Sonra bi büyüğüne geçtim. Kendimce aletler yapıyorum evde. Şimdi sarımsak döveceğini streçleyip deneyeceğim Eşimle hep yatak ucunda deniyoruz. Dün akşam ben eşime sırtım dönük denedim ama korktum, cesaretli olup yapamadım. Bu korkumu tam anlamıyla yendiğimde benim de güzel bir cinsel hayatım olucak mı? Korkusuz.. Kusursuz.. Baskı hissi olmadan.. Duvar gibi bir yere takılmadan.. Acı olmadan.. Ağrı olmadan..

Merhaba tatlım egzersizini yap .Bugün tamami olacak
Ben inanıyorum

Bu akşam 8 gibi, denediğim 2 aletten sonraki bir büyük olan sarımsak eziciye geçicem. Streçleyip yağlayıp deniycem
Bence tam olarak aparat siparişi etmelisin hem hangi boyutu aldıgınu bilirisin hem daha hijyenik pratik emin ol

Ben isteyebilirim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…