Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Yoldaşlarım Merhabalar
Jinekolog muayenem hiç korktuğum gibi değildi.
Güzel geçti.
Enfeksiyonum varmış.
Hapla fitil verdi.
Daha yeni yendiğim için vajinusmusu 3 ay normal birliktelik yaşayın dedi.
Birde gebelik dostu jel verdi kuruluk için
Folik asit yazdı. Ama bütün vitaminler var içinde
Folik asit içtiğim için kendi yazdığını bitince içeceğim
Hashimotom olduğu için sağlık ocağında tüm kan değerlerine baktır dedi
Yani özetlemek gerekirse gebelik planlamasini 3 ay ara vermiş oluyorum
Onceside vitaminlerimi içiyorum
Ağır sporlardan kaçınıp beslenmeme dikkat ediyorum

teşekkür ederim, evet 4.yü içimde bekletebiliyorum o kadar rahat kayıyor ki hiç bir zorlanma yok. eşli denemede olmadığı zaman aparatı denediğimde hemen giriyor içeri yine. ıkındığımda da girmemişti biraz daha denemeye devam edeyim elbet olacak

teşekkür ederim, evet 4.yü içimde bekletebiliyorum o kadar rahat kayıyor ki hiç bir zorlanma yok. eşli denemede olmadığı zaman aparatı denediğimde hemen giriyor içeri yine. ıkındığımda da girmemişti biraz daha denemeye devam edeyim elbet olacak

Kızlar merhaba son zamanlarda kuruluk oluyor (son aşamalara geldim artık hazirim sanırım) kayganlastirici olarak ne kullanıyorsunuz öneri ve tecrübelerinize ihtiyacım var

Kızlar merhaba son zamanlarda kuruluk oluyor (son aşamalara geldim artık hazirim sanırım) kayganlastirici olarak ne kullanıyorsunuz öneri ve tecrübelerinize ihtiyacım var
Su bazlı kayganlaştırıcılae olablirr hatta ben başlarda doktorlarında kullandığı ultrason jeli kullanmıştım

Kuzular ben deneyemedik maalesef hala,enfeksiyonum baya fazlaymis peynir kesigi gibi kati kati kalin akintilarim oluyor,zaten musait de olamadik pek ertelendi benim deneme isi biraz
O zaman tam anlamıyla iyileşene kadar deneme canım bu sefer eşine geçer sen iyleştim dersin eşinden sana geçer falan acele etmee bekle geçmiş olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…