Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Uyuşturucu kremlerle birlikte yapsam olur mu ben zaten yapıyodum penisi aldım ağrı sızı yok ama araya zaman girdi o an eşime izin veremiyorum
Aparatlar eşiniz yapsin .. esine karşı guven sorunun var sana zarar vereceğini düşünüyorsun. Krem tercihi size kalmış.. gerek yok doğru zamanda ikinma kegel yaptığınız surece zaten aci agri duymazsınız.

Uyuşturucu kremlerle birlikte yapsam olur mu ben zaten yapıyodum penisi aldım ağrı sızı yok ama araya zaman girdi o an eşime izin veremiyorum
Bu dönemde araya sakın zaman koymayın o kadar ilerlemişken en baştan başla istikrarlı ol bırakma

Merhaba banada yardımcı olurmusunuz 6 ay oldu evlenelı ama artık elimle sorunlar baş gosterıyor çok daraldım çok sıkıldım nasıl yaptınız
1) Cesaretli olmak
2)Aparat seti ve nefes kegel egzersizleri
3)Kayganlaştırıcı ve sabırlı olmak
Çoğu kişi bu şekılde yendi ilk baştaki sayfayı oku çok güzel anlatmış

Selam kızlar, ben de aparatların bütün boyutlarını artık korkmadan yapabiliyorum ama eşli denemede hala başarılı olamadım yani baktığımda ikisi de aynı şey gibi neden olabilir bu böyle bir şey yaşayan var mı aranızda nefes egzersizleri falan her şeyi yapıyorum o esnada ama çok baskı hissediyorum devam edemiyorum

Merhaba kızlar bende aynı dertten müzdaribim.,uzun zaman önce başlamıştım ama araya covid grip gibi durumlar girince tedaviye ara vermek zorunda kaldım .Bugün yeniden başlıyorum.Anestol krem mi yoksa webcaim sprey mi ileri denesem dilatörle çalışmayı

Ben vemcaine sprey ile yapmıştım o bana daha etkili gelmişti

O tıkandığın Baskı hissettiğin yerde hemen bırakmayacaksınız o an bekleyip hani beraber koordineli çalışmak gibi düşün sen nefes alacaksın nefesi verip ıkınırken eşin devreye girecek ona izin ver müdahale etme çünkü anlık heyecanla izin vermiyoruz Dördüncü olan aparatı içinde bekletiyor musun

Aslında kullanmasan bile hiçbir fark yok Ben almıştım ama bilerekten kullanmadım ve hiçbir eksikliğini de hissetmedim ama sprey olan daha etkili diye diyebiliyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…