Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Arkadaşlar merhaba ben ilk 3e kadar 3 dahil yapıyorum spreysiz. Ama 4 olmuyor ittiriyorum girmiyor. Ordaki kas elimden daha kuvvetli acaba kas gevşeltici falan içsem işe yarar mı
4 ü girişe koy 5 dk falan bekle başka şeylerle ilgilen kegel yap ittir yine girmediğinde çıkarma orda kalsın tekrar ittir 4 diğerlerine göre biraz daha ittirmek gerektiriyor .

Evet oyle oluyo canim cogumuzda oldu ayni sey aparatlar sert plastik ha ondna o his oluyo iliski daha kolay emin ol
Tamam ben öyle bi yarım saat yapayım akşama da aparatlardan hemen sonra eşli deneyeyim yeterince erteledim, her gün bi bahane buldum ama bu hafta bahanelerimi bi kenara bırakıyorum ve bu haftasonu başaracağım

Tamam ben öyle bi yarım saat yapayım akşama da aparatlardan hemen sonra eşli deneyeyim yeterince erteledim, her gün bi bahane buldum ama bu hafta bahanelerimi bi kenara bırakıyorum ve bu haftasonu başaracağım
Kesinlikle basaracaksin en zoru basarmissin kuzum kaygilarini kenara at ve kendini akışa birak bu muymuş diyeceksin🥰

Jel ismini söyleyebilir misin ? Ben de hamile olmak istiyorum ben eşimin üzerindeyken 2 defa boşaldı ama bu şekilde hamile kalma ihtimalim sanırım düşük:KK43: bu şkeilde hamile kalan var mdır acaba ?
Çok çok duşuk bi ihtimal vajinismus yeneli 14 ay oluyor 13 aydir ugrasiyorum hala gebelik olusmadi

X