Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Daha ilk ılıskıde o mumkun degıl. Yavas yavas alısacaksınız. Ara vermeden devam edin.

Ben de 9 aylık bir ertelemeden sonra yeniden egzersizlere başladım. Lütfen benim için de dua edin
BAŞARACAKSIN

Ben İnanıyorum Sende İnan.
Motivasyonunu Asla Düşürme.
Her egzersizi başardığında küçük ödüller ver kendine(çikolata,kıyafet)gibi bu beni daha çok motive etmişti.

Bizler buradayız kendini yalnız hissetme

Çok teşekkür ederim, psikolojik olarak da olsa yol aldım. Yapamayacağımı düşünürken artık yapabileceğime inanıyorum.

Terapiye gidiyorum ve bu haftaki ödevim her gün 1 boğum parmağı vajinaya yerleştirip kasılma geçene kadar bekleme şeklinde bir egzersizdi. 3 gündür kıvranıyorum, ağlıyorum.. sonunda bugün 3 kere yerleştirebilidim. Böyle yazınca komik gelebilir sadece 1 boğum ama o 2 cm bile benim için imkansız gibiydi. İlk minik başarım diyebilir miyiz

Tabii ki de bu bir başarı tebrik ediyorum böyle minik minik şeyler kocaman büyücek ve kurtulcaksın bunu sık sık yapmaya çalış pratik yap

Tabii ki de bu bir başarı tebrik ediyorum böyle minik minik şeyler kocaman büyücek ve kurtulcaksın bunu sık sık yapmaya çalış pratik yap
Evet kalan 5 günde de sadece 1 boğum parmak yerleştirmeyi deneyeceğim. Bolca kayganlaştırıcı ile mümkün oldu. 3 gündür fenalıklar geçirdim ama sonunda oldu

Psikiyatriye gidiyorum. Cinsel işlev bozuklukları ile ilgilenen bir birim. 2 haftadır her gün vajinamı inceliyordum ayna ile. Bu hafta egzersize geçmiştik artık. Geniş bir zamana, birkaç aya yayarak çözebileceğimi söyledi doktor.

Kizlar ben 1 aydir hic aksatmadan hergun egzersizimi yaptim hatta psikolojikmen bu ise cok kafayi taktigim icin 1 aydir evden cikmadim.4. Aparati da yapabilince biraz ara vermek istedim 2 gundur yapmadim egzersiz.bikacgun bu sekilde ara versem basa doner miyim

Çok güzel belki daha kısa sürede yeneceksin bu senin azmine yapma sıklığına cesaretine göre değişiklik gösterir. Güzel haberlerini bekliyorum

Bence hiç hiç ara verme neden bekliyorsun ki az kalmış zaten yap kurtul hem sonra regl giriyor araya birde onu bekleyeceksin

Bence hiç hiç ara verme neden bekliyorsun ki az kalmış zaten yap kurtul hem sonra regl giriyor araya birde onu bekleyeceksin
Haha simdi mesaji gorunce dedimki kendime 2 gun tatil yeter gectim hemen egzersiz basina ilk defa 5 dakika boyunca gitgel yaptim sizin tavsiyeniz uzerine fakat hizli yapamiyorum nefes verince cikarip nefes alirken ittirme seklinde yapiyorum.dogru mudur bu sekilde?hizli olmasi gerekli mi

Kızlar merhaba söze nerden nasıl başlasam bilmiyorum ama 3 buçuk senelik kabusum bu gece bitti bende yendim çok şükür okadar mutluyum ki halâ inanamıyorum başarılı olunca hıçkıra hıçkıra ağlamaya başladım eşim de canın mı yanıyor diye sordu hayır mutluluktan ağlıyorum dedim öncelikle ilk destekçim Tiniminimavihanim ve sonra ki destekçim P piaz size çok teşekkür ederim sizin sayenizde yendim ve çok dua ediyorum size Allah sizden razı olsun inşallah herkes kısa sürede yener bu illeti

Kuzummm hemen tecrubeni anlat nasildiii aci agri oldu mu

Kuzummm hemen tecrubeni anlat nasildiii aci agri oldu mu
Hayır hiçbir şey hissetmedim bir damla kan bile gelmedi önce 4.aparatla çalıştım yarım saat sonra eşli denedik ben altta eşim üstte olarak denedik ben kendimi öyle rahat hissettim çünkü asla acı ağrı olmuyor lütfen hiç korkmayın

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…