Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin

Hangi doktora gittiniz acaba

Olsun yavaş olsun ama güç olmasın motivasyonunu asla bozma evet ben de krem kullanmamıştım Pozisyon için şöyle yapabilirsin yatan uç kısmına sen gel kalçanın altına yastıkları yükselt eşin ayakta o şekilde kasılma daha az oluyor ayaklarını orada bir sandalye ya da bir tabure koyabilirsin ya da omzuna atabilirsin

Bu akşam deneyeceğim
Tırtıldan kelebeğe dönüşeceğim özgür olacağım

Kızlar hepimiz bir döngüdeyiz aslında kimimiz yavaş kimimiz bu yolda hızlı ilerliyor ama emin olunki hepimiz birgün başaracağız hiçbir zaman umudunuzu kendinize olan inancınızı yitirmeyin hepimiz kelebek gibi özgür olacağız
Sonuçta oda bir döngüden geçiyor . Sonunda özgür oluyor

Ne güzel bir mesaj. Buna bende inaniyorum:)

BAŞARDIM
Tiniminimavihanim
H a s s a
rainydyinlondon
K kendimidurduracakdegilim

KELEBEĞİM artık
Sıradaki bütün tırtıllarımıza özgür bir kelebeğe dönüşmeleri için hep dualarımda olacaklar .

Rabbim düşmanımın başına dahi vermesin.
Her düğün araba korna sesinde dua edeceğim. Rabbim bu illeti gelinlerimizin başına vermesin .

Biliyordum biliyor musun başaracağını az kaldı demiştim aminn güzel kalpli happyciim Artık günaşırı devam et alışırsın ve sonrasında dersin ki ya ben nasıl vajinismus olmuşum

Canım tebrikler gözün aydın kurtuldun artık
Bundan sonra hersey daha guzel olacak
Cok sevindim adına

Biliyordum biliyor musun başaracağını az kaldı demiştim aminn güzel kalpli happyciim Artık günaşırı devam et alışırsın ve sonrasında dersin ki ya ben nasıl vajinismus olmuşum
Canim doktor birkaç güne bir yaşayın dedi odamı günaşırı oluyor birde dilatörleri hemen bırakma dedi dilatör pnsden daha sert atasım geldi başarınca

Canim doktor birkaç güne bir yaşayın dedi odamı günaşırı oluyor birde dilatörleri hemen bırakma dedi dilatör pnsden daha sert atasım geldi başarınca
Aynen öyle canım bir gün dolu bir gün boş gibi bence de bırakma ben rahat 15 gün ya da Biray boyunca devam ettim psikolojik olarak hazırlıyor seni sonra zaten istemeden artık ben bunlarla yapmam diyorsun

Aynen öyle canım bir gün dolu bir gün boş gibi bence de bırakma ben rahat 15 gün ya da Biray boyunca devam ettim psikolojik olarak hazırlıyor seni sonra zaten istemeden artık ben bunlarla yapmam diyorsun
Rabbim ikimizede hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin canımBurada bu güzel haberleride hayırlısıyla veririz inşAllah

Harikasın seeeennn çok sevindim çok mutlu oldum adına. Bundan sonra zihnin rahat. Her sey daha güzel olacak senin için. Sonsuz mutluluklar

Tebrikleer
Ben de yeni yenmiş biri olarak her haberle mutlu oluyorum o ana yeniden dönüyorum
Sevinçten ağlamıştım
Bende seni tebrik ederim.Rabbim sanada hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin.
Bende şaşkınlık oldu oldumu olmadımı modundayim eşime durmadan soruyorum. Üstümden büyük bir yük gitti kuş gibi hafif özgürüm.

Tamam ıste o rahatsızlık hissi de yapa yapa gececek. Ayrıca denemelısınız tabıkı. Eşliyi her asamada deneyin. Illa hepsı tam olunca olacak degıl. Bı anda da olabılır gerek kalmaz aparatlara

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…