Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Canlar 1.5 yıl cok agır duzeyde yaşadım vajinismusu. Cinsel istismar mağduruyum bunu Dr um eşim dahi kimseyle paylaşmamştm bile cok sukur 5 seansa atlattım. Duymussunuzdur zaten klasik dilatör tedavisi sadece.

Suan 2.bebişe hamileyim.. Bana hayal gelirdi boyle seyler..

İnsan bu sıkıntıyı yasarken asla aşamayacağını ve basaramayacagını dusunuyor ama hc brsey dusuncelermz kadar zor degıl. Size de umut olsun dye yazmak istedim. Cnku bunu yasamayan kmse yaşayanı anlamıyor..

Ben yaptıysam herkes yapabılır. Kendinize inanın ve ertelemeyin asla. 🌺😘♥️
Rabbim hayırlısıyla kucağına almayı nasip etsin 🤍🤲

Canlar 1.5 yıl cok agır duzeyde yaşadım vajinismusu. Cinsel istismar mağduruyum bunu Dr um eşim dahi kimseyle paylaşmamştm bile cok sukur 5 seansa atlattım. Duymussunuzdur zaten klasik dilatör tedavisi sadece.

Suan 2.bebişe hamileyim.. Bana hayal gelirdi boyle seyler..

İnsan bu sıkıntıyı yasarken asla aşamayacağını ve basaramayacagını dusunuyor ama hc brsey dusuncelermz kadar zor degıl. Size de umut olsun dye yazmak istedim. Cnku bunu yasamayan kmse yaşayanı anlamıyor..

Ben yaptıysam herkes yapabılır. Kendinize inanın ve ertelemeyin asla. 🌺😘♥️
Hangi doktora gittiniz acaba

Ben yavaş ilerleyenlerdenim tembellikten değil 1 aya çözümlerim :KK70::cool:
Gerçekten senin yorumlarinla motive oldum🤲😇🤍🥰 çünkü benim gibi sende uyuşturucu krem tercih etmedin bu bana ışık umut oldu pozisyonda sıkıntımız var buda yıpratıcı birsey umarım çözümleriz
:KK200:
Olsun yavaş olsun ama güç olmasın motivasyonunu asla bozma 💜evet ben de krem kullanmamıştım Pozisyon için şöyle yapabilirsin yatan uç kısmına sen gel kalçanın altına yastıkları yükselt eşin ayakta o şekilde kasılma daha az oluyor ayaklarını orada bir sandalye ya da bir tabure koyabilirsin ya da omzuna atabilirsin😻

Olsun yavaş olsun ama güç olmasın motivasyonunu asla bozma 💜evet ben de krem kullanmamıştım Pozisyon için şöyle yapabilirsin yatan uç kısmına sen gel kalçanın altına yastıkları yükselt eşin ayakta o şekilde kasılma daha az oluyor ayaklarını orada bir sandalye ya da bir tabure koyabilirsin ya da omzuna atabilirsin😻
Bu akşam deneyeceğim
Tırtıldan kelebeğe dönüşeceğim özgür olacağım 🤲🤍🐛🦋

Kızlar hepimiz bir döngüdeyiz aslında kimimiz yavaş kimimiz bu yolda hızlı ilerliyor ama emin olunki hepimiz birgün başaracağız hiçbir zaman umudunuzu kendinize olan inancınızı yitirmeyin hepimiz kelebek gibi özgür olacağız
Sonuçta oda bir döngüden geçiyor . Sonunda özgür oluyor🦋:KK36:
Screenshot_20220126-174054_Chrome.jpg

Kızlar hepimiz bir döngüdeyiz aslında kimimiz yavaş kimimiz bu yolda hızlı ilerliyor ama emin olunki hepimiz birgün başaracağız hiçbir zaman umudunuzu kendinize olan inancınızı yitirmeyin hepimiz kelebek gibi özgür olacağız
Sonuçta oda bir döngüden geçiyor . Sonunda özgür oluyor🦋:KK36:
Eki Görüntüle 2995605
Ne güzel bir mesaj. Buna bende inaniyorum:)

BAŞARDIM
Tiniminimavihanim Tiniminimavihanim 🤍
H a s s a H a s s a 🤍
rainydyinlondon rainydyinlondon 🤍
K kendimidurduracakdegilim 🤍

KELEBEĞİM 🦋artık
🐛Sıradaki bütün tırtıllarımıza özgür bir kelebeğe dönüşmeleri için hep dualarımda olacaklar .🤲

Rabbim düşmanımın başına dahi vermesin.🤲
Her düğün araba korna sesinde dua edeceğim.🤲 Rabbim bu illeti gelinlerimizin başına vermesin .🤲

BAŞARDIM
H a s s a H a s s a 🤍

KELEBEĞİM 🦋artık
🐛Sıradaki bütün tırtıllarımıza özgür bir kelebeğe dönüşmeleri için hep dualarımda olacaklar .🤲

Her düğün araba korna sesinde dua edeceğim.🤲 Rabbim bu illeti gelinlerimizin başına vermesin .🤲
Biliyordum biliyor musun başaracağını az kaldı demiştim😍😍😍 aminn güzel kalpli happyciim🤲🏻 Artık günaşırı devam et alışırsın ve sonrasında dersin ki ya ben nasıl vajinismus olmuşum🤗

BAŞARDIM
H a s s a H a s s a 🤍

KELEBEĞİM 🦋artık

Canım tebrikler gözün aydın kurtuldun artık 😍🤗
Bundan sonra hersey daha guzel olacak ♥️🌺
Cok sevindim adına 😊😊🤲

Biliyordum biliyor musun başaracağını az kaldı demiştim😍😍😍 aminn güzel kalpli happyciim🤲🏻 Artık günaşırı devam et alışırsın ve sonrasında dersin ki ya ben nasıl vajinismus olmuşum🤗
Canim doktor birkaç güne bir yaşayın dedi odamı günaşırı oluyor birde dilatörleri hemen bırakma dedi dilatör pnsden daha sert atasım geldi başarınca🤣

Canim doktor birkaç güne bir yaşayın dedi odamı günaşırı oluyor birde dilatörleri hemen bırakma dedi dilatör pnsden daha sert atasım geldi başarınca🤣
Aynen öyle canım bir gün dolu bir gün boş gibi bence de bırakma ben rahat 15 gün ya da Biray boyunca devam ettim psikolojik olarak hazırlıyor seni sonra zaten istemeden artık ben bunlarla yapmam diyorsun🤗

Aynen öyle canım bir gün dolu bir gün boş gibi bence de bırakma ben rahat 15 gün ya da Biray boyunca devam ettim psikolojik olarak hazırlıyor seni sonra zaten istemeden artık ben bunlarla yapmam diyorsun🤗
Rabbim ikimizede hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin canım😇🤍Burada bu güzel haberleride hayırlısıyla veririz inşAllah🤲

BAŞARDIM
H a s s a H a s s a 🤍

KELEBEĞİM 🦋artık

Harikasın seeeennn 💟💟💟 çok sevindim çok mutlu oldum adına. Bundan sonra zihnin rahat. Her sey daha güzel olacak senin için. Sonsuz mutluluklar🌾

Tebrikleer
Ben de yeni yenmiş biri olarak her haberle mutlu oluyorum o ana yeniden dönüyorum
Sevinçten ağlamıştım 🥲
Bende seni tebrik ederim.🤗Rabbim sanada hayırlı sağlıklı gebelik nasip etsin. 🥰😍😇
Bende şaşkınlık oldu oldumu olmadımı modundayim eşime durmadan soruyorum.:-) Üstümden büyük bir yük gitti kuş gibi hafif özgürüm. :KK31:

Yani kizlar dedigim gibi aci oldugundan
Gitgel yapmiyo degilim,1-2 dakika yapabiliyorum ama rahatsizlik duydugum icin devam etmiyorum.4 dilator boyunda da hicbir sorun yasamiyorum iliski denemeli miyim?yoksa gitgel yapamadigik icin suan hazir degilmiyim
Tamam ıste o rahatsızlık hissi de yapa yapa gececek. Ayrıca denemelısınız tabıkı. Eşliyi her asamada deneyin. Illa hepsı tam olunca olacak degıl. Bı anda da olabılır gerek kalmaz aparatlara

X