Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

İlla hızlı olmak zorunda değilsin canım yavaş yavaş yapabilirsin genellikle şöyle Gül koklar gibi nefes aldın mumu üfler gibi nefes verirken ıkınıp ittirmek lazım çıkarırken de aparatı biraz ıkınıp çıkarırsan daha kolay çıkıyor

Bravooo harikasınn canımm beniim harikaaın çok sevindim hatta bugün yazarken aklıma geldin şimdi böyle mesajını görünce çok duygulandım Gözünaydın artık stres edecek hiçbir şey yok gün aşırı devam et alışmaya bak geçti gitti o günler

Evet bayadir yoktum buralarda ama hep çalışıyordum aparatlarla hatta dün gece yendim yazanları görünce kendime kızdım sen herkesten önce geldin buraya sürekli erteledin bak herkes yeniyor dedim sonunda şükürler olsun Rabbime bende yendim ve buraya yazdım ama halâ bende eşim de inanamıyoruz

Aklıma geldikçe ağlıyorum mutluluktan ve boşa geçen onca seneden dolayı gerçekten hayatımızı mahfeden şey bu mu diyorum ya hiçbir şey yokmuş aslında

Başta öyle olur nasıl başardı falan dersin ama çok şükür artık bitti yani zaten en büyük etken bir şeyler başarmaya başladıkça onu ertelemek erteleyince uzuyor da uzuyor hiç gerek yokk o yüzden L libonita ya ara verme devam dediim

Azaltarak bırakırsın endişe etme onsuz da yaparsın
Ya aslında şöyle canım ben 4. aparatla Çalışmaya başlamadan 5 dakika önce sıktım sonra aparatla çalıştık bir yarım saat kadar sonra eşli denedik spreyi sıkalı 45 dakika olmuştur o zamana kadar etkisi geçmiş midir sence

Bir süre etkisi devam ediyor canım ama azalmıştır azda olsa öyle düşünüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…