Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar vajinusmusu yeneli 3 ay olacak ama hala zorlanıyorum. Ne yapacagımı bilmiyorm. Girişte de acıyor gitgel dede o iç tırtıklı kısmı pıt pıt hissediyorum Bi türlü gevşeyemiyorm. sevdiğim adam tarafından tecavüze uğruyormuş hissi hep ne yapamam lazım lütfen yardım edin ya

1 hafta oldu yeneli bende önceden girmiyo diye üzülüyodum şimdi git gel de canım acıyo girerken hala zorlanıyorum diye üzülüyorum gerçekten şaka gibi ne sonu olmayan şeymiş bu ya biraz daha zamana ihtiyacımız var sanırım zor olan kısmı başardık hiç üzülme ben gülüyorum artık zamanla bu da düzene girecek elbet fazla dar benim vajinam bence sende de öyle olabilir yada bunu ben uyduruyor olabilirim avunmak için Aman ya valla sıkıldım daral geldi akışına bıraktım. Elbet olur

En zoru atlattık başardık öyle düşün pes etme ben hiç girmicek yapamicam bu işi sanıyodum ama şükür oldu zor kısmı bitti

O pıt pıt hissettigin şey kas, rahat olmaya çalış o kası hissetmezsin.. hala zorlanman normal sen ne zaman rahat olursan pıt pit hissetmezsin.. hangi pozisyonda yapıyorsunuz

Evet canım zor kısmı hallettin simdi, alışma süresinde sıra. Merak etme alışırsın.. yeter ki gün aşırı deneme yap.. ne kadar çok ilişki o kadar alışmak demek.. ilişki sırasında nefes al ver ikin güzel olacağını dusun.. ne kadar zor olduğunu değil de tam tersini düşün o zaman herşey daha güzel olacak inan ...

Merhaba kızlar dün aparatlara 1den tekrar başladım bu sabah regl oldum ya yine zaman giriyor araya

Kayganlaştırıcılar hakkında yazacağım şimdi daha önce kullanmamıştım. Aparat aldım bol bol sürüp denedim. Vajinanın iç üst kısmında küçük siil gibi parçacıklar oluştu. Kayganlaştırıcıyı bol bol sürmek de başka hastalıklara sebep oluyor bence gidip bi doktora göstereceğim. Bu sebeple çalışmalar da kaldı biri bitmeden başka bir şey çıkıyor.

Su bazl8 kayganlastirici bunu kullanabilirsin

Eklentiler

• Screenshot_2021-09-07-21-11-38-458_trendyol.com.jpg
    36,8 KB · Görüntüleme: 18
Bu arada ben aparat calisirken hindistan cevizi yağı kullanmıştım

İyi akşamlar arkadaşlar siz aparatları hangi sıklıkla yaptınız acaba ben 4 e kadar aldım ama henüz eşliyi tam yapamadık, gündüz çalıştığım için akşamdan akşama çalıştım ama bugün yapasım yoktu denemedim sonrasında hevesim kaçar diyenkorkuyroum ama sorun yaşamam tekrar denediğimde dimi yarın akşam hemen denerim diye düşündüm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…