Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Hayır sadece bebek yağı kullanıyorum biraz. Aynen nefes alınca verirkennilerlettim ben de ama ilk seferde gitmedi baskıdan sonradan ilerledi ama baskıyı yine hissettim
Eczaneden kremi alabilirsiniz inanın faydası daha etkili . Doktorum eşli denemelerdede mutlaka kremi kullanmamı söylemişti . İstersen özelden kremin ismimi verebilirim sana . Krem uyuşturdugu için hiç bişey hissetmiyorsun .

Eczaneden kremi alabilirsiniz inanın faydası daha etkili . Doktorum eşli denemelerdede mutlaka kremi kullanmamı söylemişti . İstersen özelden kremin ismimi verebilirim sana . Krem uyuşturdugu için hiç bişey hissetmiyorsun .
Emla var elimde ama kullanmamıştım 4. İçin kullanayım mı? Sizdeki nedir

Aynen emla 😊👍🏻 Onu bol bol tam o noktaya iyice yedireceksin sonra bi 5 dk bekliyorsun .. malesef bu hastalık ile bende boguşuyorum ve şuan 4. Aparatı yapmaya çalışıyorum .
4 aparat hemen girmiyorsa, 3 biraz fazla çalış 4 u öyle dene canim, bol ikin aparatını yağla ikin güzelce ittir .. acı asla yok 😍

3. Yogun çalıştım sonra eşli deneme yaptık ama maşesef olumsuz sonuçlandı . Bir türlü pozisyonumuzu seçemiyoruz o yüzden yapamadık ..
Esli denemeden önce 4. Aparatı çok çalış 1 saat falan. Daire ciz sağ sol bastır canım.. beline yastık koy.. bacaklarını aç. Eşinin p.sini aparat gibi yerlestir. Gerisini eşine bırak. İlişki denerken ikin ve nefes al ver canım

Esli denemeden önce 4. Aparatı çok çalış 1 saat falan. Daire ciz sağ sol bastır canım.. beline yastık koy.. bacaklarını aç. Eşinin p.sini aparat gibi yerlestir. Gerisini eşine bırak. İlişki denerken ikin ve nefes al ver canım
Yastıgı belimize mi yoksa popomuzun altına mı koycagız ? :) adetime daha 20 gün felan var ama bugün bir miktar kanama oldu ve kahve renginde lekeler bunun sebebi nedir acaba bilen varmı ?

Yastıgı belimize mi yoksa popomuzun altına mı koycagız ? :) adetime daha 20 gün felan var ama bugün bir miktar kanama oldu ve kahve renginde lekeler bunun sebebi nedir acaba bilen varmı ?
Evet beline koy canım ... Ben o şekilde başarılı oldum... Yumurtlama dönemindeysen akıntı gelmiştir

Tamam ben popomun altına koyuyordum yanlış yaptım sanırım :) yumurtlama günlerimde kanama olmazdı aslında hiç biraz tedirgin etti beni
Yok tedirgin olma.. aparat calistigin içinde olabilir. Ama asla eşine müdahale etme. Sadece sen yerleştir.10 sn de olup bitiyor canim. Rahat ol basarirsin..kimler kimler yaptı 😍

Yok tedirgin olma.. aparat calistigin içinde olabilir. Ama asla eşine müdahale etme. Sadece sen yerleştir.10 sn de olup bitiyor canim. Rahat ol basarirsin..kimler kimler yaptı 😍
İnşallah 😊🌹 çok tşk ederim okdr güzel mesajlar yazıyorki buradaki yardım severler . Hakkınızı ödeyemem .. adet görmeden başarabilirsem bende diger kardeşlerime yardımcı olacagım inşallah .

Ben bu gruba kayıt yaptığımda resmen kendi organımı hiç tanımıyormuşum onu farkettim sonra aparat sipariş verdim 1 olanı hemen o gün denedim olmuştu çok sevinmiştim sonra 2 yapamamıştım sonra sürecim uzadı biraz çunku bırakmıştım aparatı ve inanın aparatsız yendim bugün. Duş aldım motive ettim kendimi çok güzel bir his olduğunu inandırdım kendime hep güzel şeyler düşündüm eşimi ne kadar sevdiğimi ne kadar düşünceli olduğunu o beni tam 1 yıl hiç sorun etmeden pes etmeden bekledi ben biZim için denemeye bile korkuyorum neden dedim kendime, sonra motive oldum akşam da emla krem sürdüm azıcık sonra ilişkiye başlamadan suyla duruladım, YouTube den dinlendirici müzikler yazıp müzik açtım kısık sesle kokulu mum yaktım ve böyle moda girdim. Ben üstte oldum böylece kendime istediğim zaman dururum dedim. Azıcık yanma hissi oldu ve ben hemen çekilmek istediğimde de aklımdan yapma acı yok kendini kandırıyorsun nefes al devam et dedim ve yendim gerçekten çok mutluyum dediğim gibi o an itmek istediğinizde eşinizi aklınızdan acının olmadığını kendinize duyurun.

Aynen emla 😊👍🏻 Onu bol bol tam o noktaya iyice yedireceksin sonra bi 5 dk bekliyorsun .. malesef bu hastalık ile bende boguşuyorum ve şuan 4. Aparatı yapmaya çalışıyorum .
Mesela tam o baskı kısmını uyuşturması için 3ün ucuna kremi sürsem girişe soksam olur mu elimle süremem iç kısma sanırım

Ben emla krem sürdüm ama yine o yanmayı hiss etdim. Krem büsbütün uyuştumuyormu? Ya da biraz vajinaya uyuşturucu bir krem sürüyorum diye endişeli sürüyordum belki girişin alt hissesine iyice sürmedim ondandir diyorum . Aşk kası galiba bizim ilk acı hissetdigimiz daha girişte?

X