Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Kızlar selam. Ben daha öncede yazmıstım iki buçuk ay oldu evleneli ve ilk hafta sadece kızlık zarı denen şey (var mı yok bilmiyorum ama benim kanamam oldu) gitti sonra bende korku oluştu ve yapamadım hiç. Hep ask kasında takılıyordum. Yani bir türlü bi yerden sonra asla ilerlemiyordu. Ta ki az önceye kadar:) inanamıyorum hala üstte ben vardım yavaş yavaş oturmayı denedim tekrar ve resmen oturdum ya tamamen oturdum sonuna kadar girdi ama aşırı sızlama ve yanma olduğu için git gel yapamadık ama bu bile öyle bişey ki benim için. Mutluluktan ağladım. Bir süre öylece bekledik eşim git gel yapmak istedi denedik ama sızı ve yanma olduğu için dayanamadım 1 kez yaptı sadece. Şimdi de git gel gözüme zor gelmeye başladı bunun için bir tavsiyesi olan var mı? Yinede 1 kez de olsa tamamen girdi ya gerçekten bu da çok büyük bişey benim için.

Benim de ilk giriş gerçekleştiğinde aynı şekilde oldu asla git gel yaptıramadım acıdan Ağrı’dan Ama o acının teeek sebebi kendimizi kasmamız:)))) beş kere yaptık sadece bak dört ve beşinci de ben istedim ısrarla düşün. Hala bazı yerlerde garip hissediyorum tabii acı gibi geliyor ama işte henüz tanımadıgımız icin acı sanıyoruz yavaş yavaş yaptıkça düzelecek. Senin git gel yaptırabilmeN için O havaya girmen lazım. Bak girişi yapmışsınız bu ennn büyük adım İnan gerisi çok kolay artık. Şimdi geriye havaya girmek kendimi rahatlatmak kalıyor. Aç bi müzik mum yak loş ortam olsun güzel şeyler giyin kendini kadın gibi hisset öyle başlayın :) nasılsa artık içine girdiğinde Oranın patlamayacağına eminsin o rahatlık sana iyi gelecek

Yaa nasıl tatlısın teşekkür ederim İşin büyük kısmı artık halloldu galiba psikolojik olarak gerçekten rahatladım bakalım zamanla daha çok ilerleme kaydederim umarım

Aparatların biraz büyükmüş sanki . Ben görselde iletiyorum trendyolfan rabır dilatör kullandım.

Eklentiler

• D01269C9-DD2F-454A-8128-20E7B4D51972.jpeg
    29,1 KB · Görüntüleme: 45
Evet girişin biraz arkasında aşk kası var işte tam olarak biz istemsizce onları kasıyoruz kastığımız zamanda sanki giriş yok gbi hissedyoruz ve canımız acıyor. Yeteri kadar ıslaklık olduğunda ve o kası geçtiğinizde cidden tamamne boşluk hiç bir acı hissetmezsiniz 3 sn ye dayanın sadece. Muhtemelen siz çok kasıyorsunuz daha baştan acınız oluyor sanki çok ilerlemiş gibi hissediyosunuz ama o kası geçmemiş orda takılmış oluyosunuz.

Sanırım ben de yendim aparatları yapabiliyordum ama eşli denemede olmuyordu. Oldu çok da mutlu oldum çünkü asla olmayacak gibi geliyordu. Ama benim için hala rahatsız edici bir durum. Kastığım için hareket etmekte zorlandım. Bu durum yeni olduğu için mi böyle. Yenenler merak ediyorum zaman geçtikçe nasıl hissediyorsunuz İlişkiye bakışınız değişiyor mu?

Gecer zamanla .. tebrikler ucunu birakma

Evet gün aşırı yapmaya devam edersen bir süre sonra alışıyorsun .

Tebrikler artık yendin bu illeti Misyonerde dene eşin git gel yapsın daha rahat olur bence bende öyle olmuştu. Islandıktan sonra gitgel çok rahat oluyor . Üstteyken gitgel biraz zor olabiliyor ilk denemeler bende öyle olmuştu erkeğe bırak biraz bence.

Teşekkür ederim Cesaret edebilirsem bir de öyle deneyeceğim. Tamamen artık evet bitti kurtuldum dediğim gün yine buraya yazacağım. Sadece okuyan bir sürü insan var biliyorum belki bende birilerine cesaret veririm önce bu işi artık tamamı ile bi halledeyim

ben 4'ü de alabildim ama kegel yaparken hiç hissetmiyorum ya siz nasıl hissediyorsunuz ?
bir de kegel hareketini nasıl yapıyorsunuz, sık bırak şeklinde mi , yoksa 3 sık 1 bırak mı onu da tarif edenler olmuştu..
kegel ne kadar sürede işe yarıyor acaba?

Gerginlik olduğunda insanın ıslanması çok daha zor oluyo çünkü, kafanı rahat bırakırken yeterli bi ıslaklıkta çok kolay olur

Kızlarr yendimmmm. 3 4 kez ara ile denedim sonuna kadar girdi her defasında ve hepsi bi öncekinden daha kolay girdi inanılır gibi değil resmen şeklini alıyor ve bi süre sonra kendi yerine kendisi hemen buluyor lık diye giriyor. Üstelik biraz git gel de yaptık. Git gel de canım acıyo biraz kasılma hissediyorum yanma ve zevk sıfır haliyle yeni olduğu için sanırım umarım bu da kısa sürede düzelir. Çok mutluyum herkese teşekkür ederim Allah herkesin yardımcısı olsun inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…