Jinekoloji Vajinismus Nedir? Tecrübe ve deneyimlerimizle Vajinismusu yenelim

Tualetin gelmiş gibi hissetmen çok normal çünkü aparatlar sert plastik herkeste oluyor bu . Peniste öyle olmuyor inan . Aparatların hepsini rahat yapabildikten sonra eşliye geçmeni öneririm. 4 ü rahat yapanın penisi çok rahat yapabilmesi gerekiyor. Kayganlaştırıcı su bazlı al . Hoşuna giden şeyleri düşünerek ıslanmaya çalış en güzeli ıslak olmak . Vazelinde kullanabilirsin ben aparat yaparken vazelin kayganlaştırıcı kullanıyodum.

Merhaba beni hatırladınız mı bilmiyorum diğer gruptan. Bikere vajiyi yenip çocuk sahibi oldum ama doğumdan sonra herşey eski haline döndü düzelmiyo egzersizlere yeniden başladım. Kafamda yendiğimi düşünüyorum ama eşim eskisi gibi olduğum konusunda ısrarcı. İlkini aparatsız yenmiştim. Şimdi
Apratla yapıyorum. 1.2.3 tamam ama 4. Aparat biyere kadar ilerliyor sonra acayip bir acı ve yanma oluyo devam ettiremiyorum . Eşim artık denemek istemiyor o yüzden kendimi hazırlayı ısrar edicem. 4. Aparatı nasıl kolay alabilirim? Tüm yazıları oludum ama çare olmadı

Aparatlar buyuk gelmesin normal boyutları.. ne kadar çok egzersiz yaparsanız o kadar kolay olur .. hindistancevizi yagi kullanın kayganlaştırıcı alerji yapmis olabilir..

Aparatlari esinle çalışma imkanın varsa aparati esin yapsın..APARAT YÖNÜ popo tarafına ittireceksiniz. One dogru degil

Ben daha bugün başladım aparata 1. Denedik. Ben kendim ilerletemedim halbuki parmağı çok kolay sokup çıkarıyorum. Sonra eşim denedi. O deneyince oldu. Ama şöyle bir şey var hemen pat diyo olmuyor tabi hep dokundurup çekip orayı alıştırmak lazım öyle deneye deneye sonunda girdi. Hep bir irkilme ve huylanma oluyor çünkü vajina ile daha önce hiç uğraşmadık hep erteledik bu sefer kararlıyım

Bir de aparatlarınızın boyu kaç cm benim 1. Si 10cm uzunlukta ikincisi 15 cm boyları biraz uzunmuş parmak sonuçta daha kısa belki de o yüzden zorlanıyorum. Ayrıca nefes alıp vermek işe yarıyor nefes verirken ittirince daha rahat ilerliyor.

Dediğin gibi deniyoruz eşim yavaş yavaş itiyor ama ilk girdikten sonra bir noktaya gelince çok fazla canım acıyo bekleyip tekrar itiyorum acı artınca pes ediyorum ya o acıyan yeri geçtikten sonra devamı boşluk bişey hissetmiyosun yazmış arkadaşlar gerçekten öyle mi oluyo ya sanki devam etsem hep acıyacakmış gibi geldiği için pes ediyorum

macun dediğiniz ne acaba ?

Arkadaşlar bir de ben 4. Aparatı sonuna kadar yapamıyorum gitmiyor yani. 3 oluyo ama 4 olmuyo bu normal mi. 4 sonuna kdar gitmiyorsa penis nasıl sonuna kadar gidecek

Kızlar ben bu gece vajinusmusu yendim. Yani tamamını alamadım ama adeta bir ilişki yaşadık ilk eşli denemesinde, biraz duygusalım çünkü hiç umudum yoktu olmaz diyordum ama beyninizde büyük bir kısmı halledip gerisini getirmiş oluyorsunuz. Allah burda ki herkesten razı olsun çünkü bunları okuyup hep feyiz aldım. Umarım herşey istediğiniz gibi olur ve karanlığınız aydınlığa çıkar. Cesaretli olun sürekli yapabilirim deyin ben hep bunu düşündüm

Bu mesajı sanki bir hafta öncesi ben yazmışım gibi İnan bana yalnız değilsin ve İnan hepsini yaşadım. Aylarca o girdikten sonra çok acyor dediğin Yerde kaldım yapamadım sayısız denemeler yaptık hepsi böyle sonlandı acıyor siye ağlayıp kalktım. Ama bir hafta önce dedim kendime ne olursa olsun yapacaksın Kararlıydım ve bu kararlılık çok etkili oldu başarmamda. Yine Penisi soktım elimde ben üstteyken tam o acıyan yerde durdum, üste doğru veya dümdüz değil de aşağı yani popoya doğru yönde ittirdim ve girdi. İnanamazsın girdikten sonra patlamadı yırtılmadı hiçbir yer tam tersi bir daha hiç öyle acımadı bir kere girdikten sonra hep rahat girdi. Sorun beynimiz bakış açımızda asla acımayacağına inanmak Lazım ki cesaret gelsin biliyorum beynimizi yönetmek çok zor ama sana aynı şeyleri bizzat yaşayan buraya bile kaç kez yazan biri olarak söylüyorum.

Canım bnde senin gbi eşlide zorlanıyordum doktorum dilatörü eşin yapsın sana demişti. Ona güveninin artması için öyle deneyin birde

Arkadaşlar aparatları hepsini yapabiliyorum ama eşli denemede tam olmuyor yani aparatları kullanmadan önceki durumdan daha iyi ilerleme var ama ne yaparsam yapayım hepsi girmiyor
Esli denemeden önce 4. Aparatı çok çalış.. daire ciz sağ sola bastır.. beline yastık koymalisin canım birde öyle dene. İlişki esnasında ikin biraz baskı hissedelbilirsin ama anlık sonra bişey anlamıyorsun.. bu miymiş diyeceksin kendine güven

Yaa seni tebrik ederim gerçekten kararlı olmak çok önemli ne güzel yenmişsin ben her defasında kararlı bir şekilde başlıyorum acıyacağını da düşünmeyerek başlıyorum aslında, aparatta acımayıp peniste acıyınca korkuyorum sanırım o noktada. Penis 4. Aparattan epey büyük sanırım canımın acımasının sebebi hem korkum hem penisin büyüklüğü Ama bir dahaki sefere senin dediğim gibi popo yönüne deneyeceğim umarım başarırırmm

Evet penis aparatlardan daha büyük ben hiç aparat yapmadım ama boyutunu biliyorum. Lütfen denerken şunu da düşün ama penis o içerdeki kasa değdiğinde acıması NORMAL. Asıl mesele o kası geçtikten sonra acımayacak olması. O acının geçici olduğunu unutma hislerinin hepsini anlıyorum ben çünkü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…