Vajınamus şırınga ile hamile kalanlar

Eşinizin sizi iten bir davranışı mı oldu ? Eşiniz evliliğiniz ve evliliğinizin gidişatıyla ilgili ne diyor ? Bu sorunu çözmek için o da sizi destekliyor mu ?

Aileler ne derse desin, bu sorununuzu çözmeden, farklı yollarla çocuk sahibi olmaya kalkışmayın.

Aldım uzman yardımı ama aynı değişen bir şey yok çocuk sahibi olsam bu sorunum belki çözülür diye düşünüyorum
2 tane arkadaşım şırınga ile hamile kaldı. Onlarada ben söylemiştim buradaki okuduklarıma göre bu şekilde hamile kalan çok vardı. Onlar da denedi. O iki arkadaşımda vajinismustu. Çocuktan sonra da bayağı ilerleme olmuştu vajinismus konusunda. Son durumları ne oldu bilmiyorum ama ilerleme vardı yani. Tabi sizde nasıl olur bilemiyorum.

Benimde umudum var o konu Allah nasıp ederse olur ve olduktan sonra bu sorunum yeneceğime inanıyorum teşekkür ederim yorumunuz için içim rahatladı gerçekten

Eşimin bana çok düşkün biz çok zor şartlar altında evlendik ailelerimizi sildik evlenmek için beni iten hiç bir davranışı olmadı eşim bana karlı sevgisi çok üzüldüğünün farkındayım ama benim kendimi yıpratmamı istemiyor bu konu için Allah büyüktür takma kafana bir şey olmaz diyor ben seni böyle severim diyor doktora beraber gittik o da uğraştı ama her denediğimizde sonuç negatif

Benimde umudum var o konu Allah nasıp ederse olur ve olduktan sonra bu sorunum yeneceğime inanıyorum teşekkür ederim yorumunuz için içim rahatladı gerçekten

Gerçek dünyaya dönmenizi tavsiye ederim. Diyelim ki bebeğiniz oldu ancak sorununuz çözülmedi. Eşiniz de mahkemeye sorununuzu beyan etti ve ilk celsede boşandınız. Eşiniz bu sorunu öne sürerek sadece mahkemenin belirleyeceği çocuk nafakasını ödeyip yoluna devam ederse ne yapacaksınız ?

Kötü olasılıklardan bahsetmek istemezdim ancak olmadık bir yoruma tutunduğunuzu görünce, bir başka olasılığı da düşünmenizi öneririm.

Diyelim ki bebeğiniz oldu ancak Allah korusun size veya eşinize bir şey oldu; bu durumda ne olacak ? Size bir şey olursa, eşiniz eş ilişkisi yaşamadan bir anda kendini bir çocukla bulursa; çocuğa yaklaşımı nasıl olacak, çocuğa kim bakacak ? Ya eşinize bir şey olursa, nafaka vb geliriniz de olmazsa; hiç cinsel deneyiminiz olmadan anne olmuş olmak sizi mutlu edecek mi ?

Bebekler evlilik kurtarmaz. Karı koca ilişkinizde bir sorun varsa; bunu eşinizle çözmelisiniz önce.

Çok haklısınız böyle düşünemedim tek odağım çoçuk sonrasını düşünmüyorum çok teşekkür ederim gerçekten şırıngayı denedim 3 haftadır çoçuk varmı yok mu bilmiyorum şuan olsa da olmasada tekrar tekrar ilişkiye girmeye çalışacam ya sonuçta önce kadın sonra anne olmak lazım gerçekten yazdığınız yorum beni etkiledi kafamı tamamen karıştırdı odağımı sadece çoçuğa vermiştim bu yazdıklarınızdan sonra risk almaya gerek yok yarın ne olacağını bilmiyoruz gerçekten çooookk teşekkür ederim yorumunuz için dertleşeceğim içimi açacağım kimse yok aileme derdimi anlatamıyorum akıl alcak kimsem yok yanlış yolada düşmek istemiyorum herşeyde bir hayır vardır gerçekten iyiki sizi tanıdım teşekkür ederim

Peki ne yapmam lazım tedavide gördüm gitmediğim doktor kalmadı
Bu konuda uzman, başarılı bir doktora gitseniz çözülmeyecek bir şey değil bu. Kimler kimler yapamam deyip yaptı, siz de yaparsınız. Birkaç günde halledilecek bir şey. Doğru düzgün bir doktora gidin, normal kadın doğumculara değil.

Hamile kaldıktan sonra nasıl çözeceksiniz. Normal doğum yapsanız bile yapamayacaksınız siz

Ben anlayamiyorum, üç yıldır eşinin organını içine alamayan biri nasıl o soğuk cihazı içine sokturacak da bebeğine baktiracak? Epi topu 15 santim bit şeyi içine alamazken nasıl 3 kılo 45 santim bir çocuğu doğuracak?
Sırf aileler istiyor diye hazır bile olmadan, gencecik yaşta neden bu travmayı yasayasin ki? Daha yaşın 23, senin yaşında insanlar yeni mezun oluyorlar.
Bir de psikolojin hiç sağlıklı değil, çözüm üretmek vs yok. Hemen 'oleyim mi' diye saçma sapan konuşmaya başlamışsin. Bu çocuk hasta olacak, sorun çıkaracak, eşinle aran bozulacak vs vs. Her an 'ühüü öleyim o zaman' diye mi gezeceksin? Kocan sıfır cinsellik dolu bir evliligi daha kaç sene sürdürecek? işin yok gücün yok yaninda bir bebekle baba evine sığabilecek misin?
Kendi hayatını kendin mahvetme lütfen

Vajinismus hastalığınızı tedavi olmadan gebe kalmaya çalışmayın. Doğum daha büyük travma olur sizin için. Önce sorununuzu çözün.

Yazık ya şu adamlara yazık gerçekten çocuk da çocuk diye tutturuyorlar adama ne olursa olsun sinir küpü oluyorum şu yorumları görünce

Merhaba. Olumlu sonuç aldınız mı acaba? Bende 3 yıllık evliyim. Bu ay denemek istiyorum.

Çocuk yaşından dolayı öne alacağın bir durum değil 40 yaşında değilsin ki,burada vajinismus sayfası vardı orayı takip edin Pskolojik olarak rahatlatır belki,aynı durumda olan insanları görmek ,zamanında bende yaşamıştım öncelikle doktor desteği sonra buradaki sayfanın faydası oldu aştım ,çocuk da nasip oldu şükürler olsun.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…