Vajınamus şırınga ile hamile kalanlar

edacansvr

Yeni Üye
Kayıtlı Üye
28 Eylül 2023
51
-39
24
Öncelikle merhaba kızlar 23 yaşındayım 3 yıldır evliyim vajinamusum evlendiğim günden beri her yolu denedim ama sonuç aynı kendimi aşırı derece kötü hissediyorum şırınga ile hamile kalanlar var bunu gördüm ve 3 haftadır deniyorum hamile kalmak sizce olma olasılığı varmı böyle bir şeyin ?
(Lütfen kötü yorum yapmayın elimde olan bir şey değil bu benim)

Karı koca iliskisini deneyimlemeden anne olmak, sizce sağlıklı bir seçenek mi ? Eşiniz bu fikrinize ne diyor ? 3 yıl içinde sorununuzu çözebilmek için bir doktora gittiniz mi ?

Karı koca iliskisini deneyimlemeden anne olmak, sizce sağlıklı bir seçenek mi ? Eşiniz bu fikrinize ne diyor ? 3 yıl içinde sorununuzu çözebilmek için bir doktora gittiniz mi ?
Eşim yapacak bir şey yok diyor zorlamıyor beni 1 yıldır doktora gittim ama faydası yok ilaçlar kullandım yine olmadı en son içki dahi içtim ama bu şeyden kurtulamıyorum olmuyor ne yapsam boş ince şeyleri içime alabiliyorum ama birleşme sırasında ayaklarımı dahi açamıyorum durum bu yani

Konu sahibi, daha yaşın çok genç. Anne olma işini 3 yıllık evlisin vakti geldi diye düşünme. Önce kadın hastalıklarına gidip, kan testi yaptır. Rahim, yumurtalıklar vs ne durumda baktır. Birde psikolojik destek al.

Doğru diyorsunuz ama her yolu denedim olmuyor işte en son çare ölüm yani napabilirim yaşayan bilir bunu elimde olan bir şey değil belki çocuk olsa devamı gelir diye düşünüyorum kafayı yemek üzereyim gerçekten

Destek aldım 1 yıldır ama olmadı elimden gelen herşeyi yaptım ama eşim bana yaklaştığımda ayaklarım kilitleniyor

Eşinizle cinsel paylaşımınız olmadan, böyle bir evliliği daha kaç yıl sürdürebilirsiniz ? Hayatınızı kendi ellerinizle mahvetmeyin. Uzman yardımı alın, eşinizle yakınlaşma sorunu yaşamanızın nedenini bulmaya çalışın.

doğru diyorsunuz ama her yolu denedim hiç bir ilerme yok

Aldım uzman yardımı ama aynı değişen bir şey yok çocuk sahibi olsam bu sorunum belki çözülür diye düşünüyorum

Aldım uzman yardımı ama aynı değişen bir şey yok çocuk sahibi olsam bu sorunum belki çözülür diye düşünüyorum

Ne ilgisi var ? Nasıl muayene olacaksınız, nasıl doğum yapacaksınız ? Diyelim ki bu yolla çocuk sahibi oldunuz; eşiniz daha fazla evli ancak cinsel paylaşım olmayan bir hayat yaşamayı reddetti ve ayrılmak istedi diyelim; o zaman ne yapacaksınız ?

Kendinize de bu yolla dünyaya gelecek çocuğa da haksızlık bu.

Gebe kalınca alttan muayene ediyorlar o zaman ne yapicaksin yok ben yaptırmam mi diyceksin daha bir sorunu çözmeden başka sorunlar ekliyorsun hayatına. Eşin daha ne kadar cinsellik olmadan senle devam eder ki sonuçta erkek milleti yani senle yapmazsa bisekilde başka yollarla bu ihtiyacıni gidericek

Peki ne yapmam lazım tedavide gördüm gitmediğim doktor kalmadı içmediğim ilaç kalmadı ve içki dahi kullandım ama 3 yıldır bundan kurtulamadım ne yapmam lazım benim varsa başka yolu onu da denerim ben böyle olmaktan mutlu değilim her günüm ağlamak la geçiyor eşime kadınlık dahi yapamıyorum derdim var ama dermanım yok

Çocuk sahibi olunca yapabilenler yapamaz oluyor. Zaten bir sorununuz var inanın bebek artı değil eksi olacak evliliğinize, karı-koca ilişkinize. Umarım en kısa zamanda aşarsınız ama şimdi hamile kalmak için zaman verin.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…