Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Bende hamilelikte başladi. Biktım artık

Arkadaşım Ben Isparta da yaşıyorum. Floragyn ovül ü burdaki depolarda dahil eczanelerde bulamıyorum. İnternette de satan sitelerde stokta yok diyor. Nasıl bulcaz bu fitili yardım eder misin?

Arkadaşım Ben Isparta da yaşıyorum. Floragyn ovül ü burdaki depolarda dahil eczanelerde bulamıyorum. İnternette de satan sitelerde stokta yok diyor. Nasıl bulcaz bu fitili yardım eder misin?
ben de çok zor ulaştım,bir eczane aracılığıyla konyada bir ecza deposundan aldırmıştım.ama 2 hafta sonra birkaç sitede buldum.stokta yok diyen eczane sitelerini takip edin,ara ara temin ediyorlar. eczaavrupa sitesinde şuan var baktım.

Bende hamilelikte başladi. Biktım artık
insanı bezdiriyor canından.gebelikte neler yapmak gerekir dr danışmakta fayda var.ben gebelikte de yaşamıştım aynı sıkıntıları daha çok kremle geçiştirmiştim.fakat çamaşır ütülemek ve pamuklu bez kullanmanın çok faydasını gördüm.bir de bolca yoğurt suyu içiyorum hala ,yoğurt suyundaki probiyotikler de mantara karşı etkili.(kendin mayaladığın yoğurt olursa çok iyi olur)

Teşekkür ettim canım.

Teşekkür ederim salnaz. Dediğin siteye dediğin anda baktım stokta yok yazıyodu. Sonra aradım ellerinde bir tane varmış siperişe açtılar ve aldım. Umarım banada şifa olur. Tekrar çok teşekkürler. Bu arada bunu mantar hapı kullanırken kullanabilirmiyim ikisi birlikte olur mu? Haftada 1 mantar hapı atıyorum da şu anda. 2 hafta kullancam haftada bir. Bunada başlayım mı sence?

Salnaz adetten sonra kullanıyorum demişsin ya; Her adetten sonra Bir kutu mu kullanıyosun? Yoksa 1, 2 tane mi?

bence önce mantarı tedavi et,ondan sonra peşinden ara vermeden floragyn kullan.o şekilde etkili olur.bu şekilde floran mantardan temizlenmiş olsun ki kendini çabuk toparlasın :)

ara ara google da taratıyorum ben hangi sitelerde satışta diye.sanırım çabuk tükeniyor,ya da az üretiliyor.sirkülasyon hızlı anladığım kadarıyla

Hanımlar 7 aydır geçmeyen kaşıntım ve akıntım var doktora gittim mantar olduğunu söyledi ve flucan tablet verdi etkisini gördüm fakat regl olunca tekrar başladı denemediğim ilaç merhem doğal yöntem kalmadı artık dayanamıyorum başka bir önerisi olan lütfen cevap versin

Kızlar ben daha önce eşli tedavi için yorum yapmıştım hatırlarsnz belki. Ya bnm akıntım devam ediyordu eşimin ds yanması ama kültür verdim temiz çıktı maya mantar hiçbişey yok bu normal mi sizce topak topak akıntım oluyo resmen

kimseninki birbirine benzemiyor canım ama ilişki sırasında geçmesi vücudunda mantar mikrobunu üreten bir takım hücrelerin olması ihtimalinden daha düşük(müş)

kimseninki birbirine benzemiyor canım ama ilişki sırasında geçmesi vücudunda mantar mikrobunu üreten bir takım hücrelerin olması ihtimalinden daha düşük(müş)
O zaman galiba bir de erkek tarafının üroloğa gitmesi gerekecek belki de bende değil sorun

cümlem uzun olduğu için karıştı galiba canım. yani bizlerin vücudunda bu mikrop varmış. mantarı üreten mikrop yani

Yani zaten tahlil sonucunda tam sözü hatırlamıyorum da yabancı maya yoktur yazıyordu yani olanı benim kendi sağlam mantarımmış ama bizim devam eden şikayetlerin sebebi belki de erkek tarafındandır yani

Kızlar Salnaz ın da tavsiye ettiği gibi Floraygn Ovül aldım. 6 adet fitil çıkıyo içinde. 6 gece kullandım. Yaklaşık 10 gün sonra daha iyiyim şuan. Salnaz ında dediği gibi hiç hissetmediğim kadar iyiyim Bende 1 yılı aşkındır mantarım. Kullanmadığım denemediğim şey kalmadı. Dediğim gibi en iyi hissettiren bu fitil oldu. Ama biraz zor bulunuyo. Türkiye de sadece Ankara da bi eczane satıyomuş; Fitil yurt dışında üretiliyo zaten. Diğer ecza depoları da o eczacıdan alıyomuş. Bende Salnaz ın yaptığı gibi arada bakıp bulunca almaya başladım. Öneririm Arkadaşlar bizzat denedim. Denediklerim arasında en iyisi en faydalısıydı.

Arkadaşlar benimde idrarimda koyuluk ve kötü koku var. Idrarimi yaparken yanma oluyor ve gün içersinde kasintim oluyor resmen beni benden alıyor bu kaşıntı. Regl günümde 2 gün geçti mantar olabileceğini düşünüyorum en azindan şüphelerim var. Doktora gidince ilk alttan muayene mi yapıyorlar

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…