Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Vajinal yanma var yazacaktım, eksik yazmışım

cok enteresan nasil teşhis koyamiyorlar. allah düşürmesin bir defa, yoksa doktor doktor geziyoruz.. cay ağacı yagina başladım umarim fayda görürüm. benimki vajinal mantar o kesin. çünkü antibiyotik kullanımından sonra başladı ve muayenede de mantar bulguları cikti.. allah hepimize şifa versin, sevgiler

Vajinanın içine mi sürüyorsunuz. Ve ne kadar kalıyor. Bende denesem

Vajinanın içine mi sürüyorsunuz. Ve ne kadar kalıyor. Bende denesem
merhaba. ben 1 tatlı kaşığına yakin zeytinyagina 2 damla çay ağacı yağı döküp bu karışımı minik boy tampona döküyorum ve vajina içine yerleştirip 3 saat bekletiyorum. henüz 4 gündür yaptim. azaldı gibi ama gecmedi devam ediyor. sanirim uygulamaya devam edeceğim ama uzun süre yapınca tahrise yada başka bir soruna sebep olur mu bilmiyorum açıkçası. internetten araştırdım bulamadim.

Batikon alıp sürdüm şimdi. Bir arkadaş yazmış mantıklı geldi. Çay ağacı yaşı da aldım onuda gece yaparım. Çıldırıcam artık kurtulmam lazım. Doktora gitmeye de korkuyorum.

Sirkeyle yıkamak rahatlatıyor ama anlık bir rahatlama.

dr a gidiyorum da care olmuyir ki. dr unun verdiği ilaçlara devam et kafaya takmamaya çalış kendi haline bırak biraz dedi. ama yanma yapıyor nasil kendi haline bırakabilirsin ki.. acil sifalar hepimize. ben yrn hindistan cevizi yağı da alixam. onu da bi araştırın iyi diyorlar. iyi gunler

Zaten mantar da tıp birşey yapamıyor. Tırnak mantarı,ayak mantarı vs dede böyle mümkün değil verdikleri ilaçlar ile yarasın.

Çok zor yaşam kalitesini aşırı düşürüyor. Nasıl takmayalım

evet tedavisi uzun süren bi hastalık mantar. ve o uzun sürenin sonunda bile bazen sonuc alınamıyor. sanirim kişinin bağışıklık sistemiyle ilgili. bağışıklığı guclendirirsek belki atlatırız buna inanmak istiyorum

Bu ilaci okadar merak ettim ki. Mesaj da atilmiyor maalesef Hangisiydi acaba

Kızlar selam ben de bu illete yakalandım. İlk başladığında kaşıntıdan ve acıdan ağlamıştım burdaki hemen hemen her şeyi denedim sizlere yazıcam neler iyi geldi.

öncelikle ilk gece kaşıntıya ve şişliğe dayanamayınca Bi pedin üstüne aleo Vera jel koyup buzluya attım. 10 dakika sonra zaten donuyor onu taktım biraz kuzgun kumlardan serin sulara düşmüş gibi oluyorsunuz.

tam haftasonu olduğu için doktor randevusu gelene kadar her şeyi yaptım. Bende aşırı kötü bir akıntı vardı beyaz lor peyniri gibi. Burda birisi baticon demişti. Gazlı beze baticon döküp aşırı içlere girmeden temizledim etrafını. Baya bir yaktı ama o temizlik hissini hissediyorsunuz. Rahatlattı beni ama düzenli kullanmadım düzenli kullanımda daha fayda görürsünüz muhtemelen.

iç çamaşırımı günde 3 kez değiştim en az sadece pamuklu giydim. Ve bolll bol şu içtim. Bunun da etkisi büyük.

ve en önemlisi yine burdan görmüştüm tamponun üzerine biraz çay ağcı yapı döküp takıyorum 3/4 saat bekleyip çıkarıyorum görüntüyü size anlatamam o içerideki pislikler hep yapışıyor söküp alıyor. Sonra doktorun fitilini kullanmaya başlayınca ara verdim ama kesinlikle tavsiye ederim yapın farkı anlayacaksınız.

Bir de ben ketoral şampuan kullandım intim yıkama jeli yerine. Ketoral şampuan eczanelerde satılan Bi şampuan mantar için. Aşırı içlere değdirmeden çevresini Bi kaç damla şampuanı elimde köpürtüp yıkadım. Akıntıya iyi geldi.

veeee son olarak bunu uzun vadede kesinlikle kullanın turna yemişi takviyesi kullanıyordum ara vermiştim tekrar başladım. Cranberry olarak geçer. Sistite de çok iyi geldiği söylenir. O temiz akıntıyı güçlendirdiği için bence mantarla savaşmak konusunda iyi bir takviye. Doktorunuza danışarak kullanın.

Umarım söylediklerim yardımcı olur geçmiş olsun hepimize.

Canım merhabalar bende sürekli kronik mantar işe savaşıyorum şuanda nasıl durumun bende bugün çay agacı yağı aldım insallah en kısa zamanda kurtulurum

merhaba yanmanız geçtimi geçtiyse nasıl geçti

Fake hesap bu arkadaslar.butun yorumlarinda erosmedikalden urun oneriyor.dediklerine kulak asmayin.bu hesaplbi kapatin lutfen.reklam icin acilmis fake hesap

Merhaba çözüm buldunuz mu acaba?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…