Vajinal Mantardan kurtulamıyorum diyenler

Bende şimdi aldım aynısefa yı ama ben vajinanın içine sıkarak banyo yaptıracağım. Faydası olursa söylerim. Umarım bu sefer şifa olur sanada başladığın tedavi ...

Merhaba kullandığım da zaten kaşıntı geçyor, her gün devam ettim, ama tabiki ilk guno fitil aldım sonra tamamen geçti

kaşınma nadir yanmada nadir oluyor benım sıkayetim akıntı ve koku 7 aylık evlıyım ve ilişkide inanılmaz acı cekıyorum
bır doktor buldum 2 mayısa randevu aldım bakalım ne olacak daha önceki doktor çok ilgisizdi ve hiçbir faydası olmadı böyle bir durumda olan varmı ?

Deborah söylediğin Gynobiotic i aldım. Ayın hangi 10 gününde kullanacağımız önemli mi? Yoksa ayın herhangi 10 gününde kullanabilir miyim? Sana sormadan kullanmayım dedim :)
Dene bakalım umarım işine yarar, içinde yaziyodur belirli bi zamani vardi sanki tam hatırlamıyorum icine bi bak...

Yıllardır vajinal mantarla boğuşuyorum.
Her şeyi denedim oral yolla ve vajinal yolla alınan probiyotikler, borik asit iöeren vajinal duşlar, pamuklu iç çamaşırı, 6 ay baskılama ilaçları... Her şey. Ama gitmiyor. Benim durumumda olan var mı?
Artık her gün bu çile ile yaşıyorum. Günü nasıl kurtarıyorsunuz ben artık onu öğrenmek istiyorum?

Bende şimdi aldım aynısefa yı ama ben vajinanın içine sıkarak banyo yaptıracağım. Faydası olursa söylerim. Umarım bu sefer şifa olur sanada başladığın tedavi ...
hadi inşallah arkadaşım, işe yarar da kurtulursun.ben tarifi unuttum ama bir leğene döküp suyu içine oturuyordum. hiç içine sıkmayı denemedim. sonuç alırsan lütfen yaz, ilaç kullanmaktan bıktım artık

Dene bakalım umarım işine yarar, içinde yaziyodur belirli bi zamani vardi sanki tam hatırlamıyorum icine bi bak...
Baktim deborah ya yok yazmio sadece gunde sabah ve aksam yada gunde bir kere ya sabah yada aksam yemeklerle diyo. Sen hatirliyomusun ayin hangi gunleri kullandigini onemli mi acaba

Eve gidip yaptim. Ama korka korka. Gecmeyecekse bile daha kotu yapmaz umarim...Umarim iyi bir sonuç alirim buketariyorum. Olumlu olumsuz yazarim buraya

Yemin ederim bu mantar bizi kimyager yapti. Hergun yeni bisi deniyoruz. Kimyagerden tek farkimiz ne bulursak kendimizde deniyoruz :) Hem denek hem kimyagerim artik :)

Baktim deborah ya yok yazmio sadece gunde sabah ve aksam yada gunde bir kere ya sabah yada aksam yemeklerle diyo. Sen hatirliyomusun ayin hangi gunleri kullandigini onemli mi acaba
Canım net hatırlamıyorum ama ya adetleydi yada bitince başlanıyordu. 10 gündü , gunde 1 defa ben öglen yemekten sonra içmistim unutmiyim diye.adetin 5. Günü basla bari arası olsun:) hiç danışabilecegin bi eczaci yada dr yokmu tatlım ya.

Yok
Yok kız valla burda kimse bişi bilmiyor. Bilse doktor önerirdi bunu bana

Yok

Yok kız valla burda kimse bişi bilmiyor. Bilse doktor önerirdi bunu bana
Canım ya Netten de baktım senin için ama bulamadım sen bi aldıgin yere sor olmazsa hastalıgının son günü başla 10 gün iç bari.bu arada bende danışabilecegim birini bulursam sorup sana dönücem bu aylık iç sen ok.2 hafta sonra dr a gidicem ona sorarım olmazsa.

Sağolasın Deborah senden haber bekliyorum. Çünkü aldığım yere sordum bilmiyor

Eve gidip yaptim. Ama korka korka. Gecmeyecekse bile daha kotu yapmaz umarim...Umarim iyi bir sonuç alirim buketariyorum. Olumlu olumsuz yazarim buraya

Kızlar yaptım dün akşam aynısafa yı demiştim. Zaten korkuyodum; Benim mantar çiş deliğini de tahriş ettiği için olsa gerek vajinam iyi durumda ama çiş deliğime dokundu galiba yine acımaya başladı şiş gibi
Bir günlük deneme örnek olmasın size ama ben devam edemicem galiba ... Korkuyorum

geçmiş olsun, bence de tekrar deneme, daha da kötü olabilir

(((
Seks hayatım bitti. Eşimle beraber olmak istemiyorum artık

Surahi bırak seksi ben şuan yürüyemiyorum bile yanma ve tahrişten... 1 yıldır mantar devam ettiği için çiş deliğim acayip tahriş olmuş ve geçmiyor. Ben şuan donsuz gezmek istiyorum. Zira iş yerinde kumaş pantolon giyiyorum. Ve yanma ve acıdan delirmek üzereyim Eve gidip sıcak bir duş için neler vermezdim
Kafayı yiyecem. Allahtan bekarım. Bu acıyla nasıl seks yapardım düşünemiyorum

Kızlar kandiliniz hayırlı mübarek olsun...
Allah bu gecenin hürmetine hepimizin en kısa zamanda hayırlı şifamızı versin inşaallah....
Hayırlı kandiller....
Dualarımızın kabul olması dileğiyle....

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…