Vajinada güzel koku?

Benzer topiktede yazdım.arkadaşlar bu kimsyasalların hiçbiri çözüm değil kokuyu örtüyor güzel kokutuyor ama.bi çoğu zararda veriyor.her gün iç çamaşırınızı değiştirin,taharetlenmeyi sakın ihmal etmeyin,asla ıslak mendil kullanmayın,tüyleri sürekli alın,günlük pedlerde de kokusuz olanlarını tercih edin.iç çamaşırlarınızın ağını mutlaka ütüleyin.son olarakta gece yatarken cildin hava alması için günlük ped falan takmadan yatın.iç çamaşırlarınız ve pijamalarınızda mutlaka pamuklu olsun.

not:sakın ola ki genital içini yıkamayın.akıntılar bunun için var.eğer bunları denerseniz bi hastalık olmadıktan sonra çok hafif bir koku kalıyor ki buda zaten bölgenin kokusu geçmeyen herkeste olan bişey.

arkadaşım doktorlar vajinanın kendi salgısının kendi kendini temizlediğini ve ve vajina için kesinlikle ama kesinlikle ekstra şeylerden kaçınılmasını öneriyorlar güzel koku elde etmeye çalışırken sağlığından olma vajinal duş veya vajinaya krem losyon gibi şeyler uygulamak çok zararlıymış üstten yıka içerilere girme benden tavsiye...bu arada tebrikler

Bence de zararlı diyorlar:KK66::KK66::KK66::KK66::KK66::KK66:

günlük ped kullanmamayı dene.
ben senelerce sürekli kullandm taa ki böle bi problem yaşayıncaya kadar
snra hemen bıraktım başta buna uyum sağlamam zor oldu inanırmısınız kukum üşüyomuş gibi hissettim
ama şimdi çok memnunum resmen nefes alıyo
hergün duşunu alıp çamaşırlarını değiştirip epilasyonunu yapıp tuvalet temizliğine özen gösterirsen bi sorun olmaz bence ekstra böle suni bi kokuya gerek yok.

Ben bi kere ıslak mendille sildim çok güzel kokuyor ama kaşıntı oluyor bence de bir şey sürülmese daha iyi

Benim doktorumda güzel kokması için sade su hariç başka hiç bişiy istemio yapmayın diyoo yaa bende size bişiy sorcam hangi marka ped kullanıyosunuz çogu hep mantar yapıodaa

pamuklu olanları tercih etmek gerek.orkid in mor paketli olanları güzel.mümkün olduğunca uzun gece pedlerini değilde kısa olanları tercih ediyorum.uzun olunca havasız kalıyor çok rahatsız edici bi durum oluyor.adetin son günlerinde günlük ped kullnıyorum kocaman pedi taşımaktansa daha pratik oluyor.bazen iki tane ard arda takıp boyunu uzatıyorum.onun haricinde günlük ped kullnmıyorum diğer günlerde.doktorlarda tavsiye etmiyorlar heleki parfümlü olanlarını onun dışında özel günlerde sık sık değiştirip her değiştirmede yıkayıp kurulayınca sorun olmuyor..

vajinal koku çok kötü bence olanların bir doktora gitmesi şarttır...özellikle bazı bayanların yanlarında bile otururken o kötü kokuyu alabiliyorsunuz..ama kendisi hiç farketmiyor...bu çok itici..özellikle genetal organ için kullanılan jeller kokusuzdur..mümkün mertebe de kokusuz olanlar tercih edilmelidir..
benim kendimi bildim bileli bir koku preblemim olmadı...öyle çok akıntı problemide yaşamıyorum çok şükür..fakat avonun yıkama jelini kullanıyorum her banyoda..alışkanlık edindim yıllardır kullanıyorum, çokta memnunum, vucudumda ferahlık hissi vermesini çok seviyorum...

sadece su diyosunuzda koku gitmez ki:26:
regl bitimindede mi sadece su olacak:KK53:kokar,böcek gelir:KK1:
ben şampuanla yıkıyorum ohh mis:KK12:

İnsan vucudunda kendini temizleyen 2 organ var arkadaşlar..Göz ve vajina
bunun dışında sürülen losyonlar temizlik jelleri çok zararlı aman diyim

kızlar bazı ürünler farklı hastalıklara neden oluyor dikkat edin! arkadaşım bu yüzden alerji olmuştu... size önerim iyi bir markanın vücut kremini alın banyodan sonra sadece tüy cıkan kısımlara (içe değil) sürmeniz hoş bir koku verir :KK66: ben kendimi bildim bileli böyle yapıyorum tavsiye ederim herhangi bir sağlık sorunuyla karşılaşmadım :))))

tatlım merhaba ben sebamedin vajina için temizleme jelini kulanıyorum cota memnunum kokusuda çpk güzel

vijanın doğal kokusu erkekler için daima çekiciymiş :KK17: bir dergide okumuştumm yıkamak yada ayrınlı yıkamak deyimm sakıncalı bişeyy bende sevmiyorum o kukuyu ama yapacak bişey yok o salgılar olmasa halimiz nice olurdu bide bunu düşünün

sadece su diyosunuzda koku gitmez ki:26:
regl bitimindede mi sadece su olacak:KK53:kokar,böcek gelir:KK1:
ben şampuanla yıkıyorum ohh mis:KK12:

şampuanla yıkaman o bölgede sorun yaratabilir sivilcelenmelere ve benzeri sorunlara yol acabilir canım. Bence sadece vajinaya özgü şampuanlar var onlarla yıka:KK34:

benim bildiğim kadarıyla da vajinanın kendi florası var ve onu korumak için temizliyici maddeler kullanmamak gerekiyor , aksi taktirde enfeksyona karsı direncini yitiriyor .

X