Vajina Geniş mi ? Dar mı ?

benimki de dar sanırsam eşim de dar olduğunu söyler hep eşleriniz anlar kızlar en iyisi onlara sorun

bazı arkadaşların da dediği gibi vajina olsa olsa ne kadar geniş olabilir ki? onların şeyleri küçüktür büyük ihtimalle, bize bok atarlar.

bazı arkadaşların da dediği gibi vajina olsa olsa ne kadar geniş olabilir ki? onların şeyleri küçüktür büyük ihtimalle, bize bok atarlar.

genişlik darlık uzunluk kısalık önemli değil kızlar işlev önemli siz işinizi bilirsinizzzzzzz)

Yürürken ses geliyorsa şıklama sesi gibi o zaman geniş demektir. Bende de aynı sorun var normal doğum yaptım, bebek vakum ile çekildiğinden yırtılmadık yerim kalmamıştı, doğumdan sonra tam 1 saat boyunca iç ve dış olmak üzere 100'den fazla dikiş yedim, bir de bir tür kalp hastalığım var, bu hastalıkta bağ dokularını zayıflatıyor. Kegel Egzersizleri diye adlandırılan egzersizler var onu yapmayı dene istersen.

arkadaşlar bence bu konu bu kadar basit bi konu değil benim vajinam geniş ve hiç bir ilişkiden bişey anlamıyosunuz

Kızlar peki daraltıcı kremleri jeller filan deneyen var mı? Ben birkaç sitede buldum bu tarz ürünler ama kullan varsa tavsiyede bulunabilirse ne güzel olur!

boş yere para verme daraltıcı krem,jel,hap işe yaramaz....şuna da katılmıyorum benimki genişledi ne eşim ne ben zevk alıyoruz...kardeşim o zaman sende eşinde zevk almayı ve vermeyi bilmiyorsunuz demektir....Anlayacağınız kızlar darsa sorun değil ama genişse yapacak şey çok basit değişik yollar deneyin:))))

meselaaaa:44:........

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…