Vajina Geniş mi ? Dar mı ?

bi kiz vardi arkadasm onnki cok dardi. iliskide cok zor oluyo basta fln diyodu. bnde oyle olsn isterdm hep :KK70: ama 3 parmaksa ozmn bnm genis mi oluyor :KK43:

bi kiz vardi arkadasm onnki cok dardi. iliskide cok zor oluyo basta fln diyodu. bnde oyle olsn isterdm hep :KK70: ama 3 parmaksa ozmn bnm genis mi oluyor :KK43:

orası elastiktir canım 3 parmak giriyor diye geniş diyemezsin parmaklarını sokunca genişletiyorsun çekince yine eski halini alır

bende merak ettım sımdı benden orgazm olamıyorum sanırım bır sıvı gelmıyor acaba vajınammı geniş:KK43: bende yenı evlı sayılırım 6aylık falan ama ılk gırerken hep zor gırıyor ıcıne

sen kendinle çelişiyorsun canım hem zor giriyor diyorsun hemde genişmi acaba diyorsun :KK53::KK53::KK53:

sen kendinle çelişiyorsun canım hem zor giriyor diyorsun hemde genişmi acaba diyorsun :KK53::KK53::KK53:

çelişmek degıl zor gırmesının sebebı ben vajınısmusu atlattım ama hala sadece kendım elımle penısı ıcerı alabılıyorum ılk once esım dırek yapamıyor yanı kastıgım ıcınmı zor gırıyor yoksa dar mı bılmıyorum... genıs olunca zevk olayı azalıyormus bende orgazm olamadıgımdan acaba sorun bu mu dıye dusundum fazla tecrubem yok oyuzden konu hakkında yardım rica edıyorum ıkı kere yazılmıs kusura bakmayın

Son düzenleyen: Moderatör:

çelişmek degıl zor gırmesının sebebı ben vajınısmusu atlattım ama hala sadece kendım elımle penısı ıcerı alabılıyorum ılk once esım dırek yapamıyor yanı kastıgım ıcınmı zor gırıyor yoksa dar mı bılmıyorum... genıs olunca zevk olayı azalıyormus bende orgazm olamadıgımdan acaba sorun bu mu dıye dusundum fazla tecrubem yok oyuzden konu hakkında yardım rica edıyorum

çelişmek degıl zor gırmesının sebebı ben vajınısmusu atlattım ama hala sadece kendım elımle penısı ıcerı alabılıyorum ılk once esım dırek yapamıyor yanı kastıgım ıcınmı zor gırıyor yoksa dar mı bılmıyorum... genıs olunca zevk olayı azalıyormus bende orgazm olamadıgımdan acaba sorun bu mu dıye dusundum fazla tecrubem yok oyuzden konu hakkında yardım rica edıyorum

geniş olması için çocuk doğurmak lazım herhalde yinede doğumdan bir süre sonra yine daralır kaslar ben 2.5 yıllık evliyim eşimden hiç öyle bir şikayet duymadım hatta bazı sözleri çok hoşuma gidiyor :KK17::KK17::KK17:
seninki yeni vajiden kurtulmuşsun onun sıkıntısı vardır orgazm olamaman ondan olabilir orgazm olamamkla ilgili topik var orayada gir yazılanlar işine yarayabilir canım

geniş olması için çocuk doğurmak lazım herhalde yinede doğumdan bir süre sonra yine daralır kaslar ben 2.5 yıllık evliyim eşimden hiç öyle bir şikayet duymadım hatta bazı sözleri çok hoşuma gidiyor :KK17::KK17::KK17:
seninki yeni vajiden kurtulmuşsun onun sıkıntısı vardır orgazm olamaman ondan olabilir orgazm olamamkla ilgili topik var orayada gir yazılanlar işine yarayabilir canım
benımkısı psıkolojık muhtemelen bıde cok uzun surmuyor ılıskı aslında standartlara gore normalmıs ama bana az gelıyor sankı yanı ben bıttıkten bır sure sankı hemen bıtmıs gıbı gelıyor bırde sıvı gelmedıgı ıcın heralde ılıskı sonunda psıkolojık olarak yıne yarım kalmıs gıbı gelıyor bana:S ...eşim banada genıs falan demedı ama orgazm olamama sebebını arastırırken acaba dedım genısmı dıye ondanmı olmuyor cunku once acı oluyor bende ılk zorlarken sonra zevke donusuyor ama sıvı oyle bos..ma seklınde gelmıyor hanı normal sıvı varya o bırde oyle hanı tıtreme falan oluyormus ya orgazm da onlar olmuyor. esım oyle bırsey dıyemez zaten dogum yapmadım ve yenı yenı alısıyorum bıde ılıskıye ama bızde onsevısme cok uzun olmuyor esım acelecı davranıyor sanırım onunda etkısı var ben bosuna kuruntu yaptım burdakılerın yazıdgını okuyunca. genıs olsa zaten basta zorlanmaz hemen dırek gırerdı degılmı? neyse ogrenecegım zamana ıhtıyac var tesekkur ederım:)bırde o topıce bakayım ben:)

Son düzenleyen: Moderatör:
Vajina agzi ve vajina kanali ve g noktasi ve kritolis le ilgili orgazm olayi. Birinden biri sorunlu olabilir. Vajen daraltma yapanlar var, vajen agzi dardir vajen kanali genistir. Ve bunu lazerle de cozenler var. topikleri okumalisin bence

öncelikle geçmiş olsun diyorum. sizinki tamamen psikolojik çünkü ben müdahale ettiğimde sorun olmuyor diyorsunuz dediğiniz gibi dar olsa siz isteseniz bile bayağı sıkıntılı olur bu sorunu yaşayan çevremde yakın arkadaşlarım vardı bunu eşiniz ile konuşup ön süreyi biraz daha uzatarak aşmayı deneyin eğer hala aynı ise bir uzmana danışmakta fayda var.

çelişmek degıl zor gırmesının sebebı ben vajınısmusu atlattım ama hala sadece kendım elımle penısı ıcerı alabılıyorum ılk once esım dırek yapamıyor yanı kastıgım ıcınmı zor gırıyor yoksa dar mı bılmıyorum... genıs olunca zevk olayı azalıyormus bende orgazm olamadıgımdan acaba sorun bu mu dıye dusundum fazla tecrubem yok oyuzden konu hakkında yardım rica edıyorum ıkı kere yazılmıs kusura bakmayın

aman canım bir parmak iki parmak derken abartmayalım:))))

X