Makyaj Ürünleri Uzakdoğulu kızların şaşırtan değişimi :)

Makyaj Ürünleri İçin Öneriler
kızlar düşünün bunlar bu halleriyle böyleyse kimbilir bize bu makyajlar yapılsa biz nasıl oluruz düşünemiyorum artık :bbo:

bunları böyle makyajlı filan beğenip evlenen sabah bi kalkıcak kocası sen kimsin diye çok acayip bir değişim olmuş :ecrin_bebek:

meraklı katılıyorum canım bende aynı şeyi
düşündüm adamlar sabah kapı önüne koyar bunları :roflol:

aynen şöyle

süslü püslü gelin : bayanssulusmilezemuszemus
buda gelinin güzelliğine vurulmuş eş : opuyorumnanaktan
evlenirler : olumunekankayizsmile kaydirigubbakcemile
vee
sabah gelin kalkar geceden kalma makyajlarla : -tatlicadiarzu-
damat uyanır : mirmirmirmir
Gelin sıfır makyajla damada sırıtır : sempatiksalakcinni
damat önce bi bayılır : akannehir
damat sonra : :1shok: kafamçokkarıştı senağlama
gelin : :nazar:

amanınnnakannehirakannehirakannehir kaşsız gözsüz ruh gibi surat değiştikleri hallerde sanki çok mu matah çizgi film kahramanı gibi :roflol::roflol:

korku filmi gibi rüyama giricekler...
şaka bi tarafada gözler nasıl o kadar büyüyor mühhiş!

böyle değişim videolarından youtube ta ben de izledim birkaç tane. gözlere o lensleri takıyorlar da gözü nasıl o kadar açık tutabiliyolar diye merak ederdim. onu da gördüm valla bayanlar.. üst göz kapağının ortasına çizgi şeklinde yapıştırıcı sürüp yapıştırdı bir videoda kız. yuh dedim yaa... "güzel görüniyim de gözler tam kapanmasa da olur" puff.. güzel görünmenin de bir sınırı var...

çok takıntılı insanlar
"göz kapağına yapıştırıcı" :S
çok yapayyy :)

resimlerin hepsini göremedim ama o koca koca lensleri takım gözlerini pörtletince güzelmi oluyolarki bence ürkütücü hiçte sevimli gözükmüyo zaten sevimli suratlı bi kadın hiç sevmem çocuk gibi bi duruş ne o öle

Evet çok güzel oluyorlar...
Makyajın ayrıntısını istiyorum ama ben ya :)

Ay resmen karşılarındaki insanı kandırıyorlar, maske gibi birşey bu kadar abartılısı. Ciltleri gerçek değil, gözleri değil, kirpikler değil, dudaklar zaten boyalı, saçlar deseniz ya fön ya şekillendirilmiş... Bence bu kadar da sahtekar olunmamalı görünüşleri konusunda. Bunları sevgilileri hep makyajlı görse sokaktan yanlarında bir de makyajsız halleriyle geçsalar mümkün değil sevgilileri tanımaz :umursamaz: Sonradan da kocamız bizi nie aldatıyor derlerr. Siz adamı kafesleyene kadar böyle badana yapın, evlenince de koyverin. Adam da ne yapsın yediği kazığın acısını çıkarıyordur işte... laelaelaelaelae :lepi:

resimlerin hepsini göremedim ama o koca koca lensleri takım gözlerini pörtletince güzelmi oluyolarki bence ürkütücü hiçte sevimli gözükmüyo zaten sevimli suratlı bi kadın hiç sevmem çocuk gibi bi duruş ne o öle
:roflol:

Evet çok güzel oluyorlar...
Makyajın ayrıntısını istiyorum ama ben ya :)
:sm_confused:sempatiksalakcinni

Ay resmen karşılarındaki insanı kandırıyorlar, maske gibi birşey bu kadar abartılısı. Ciltleri gerçek değil, gözleri değil, kirpikler değil, dudaklar zaten boyalı, saçlar deseniz ya fön ya şekillendirilmiş... Bence bu kadar da sahtekar olunmamalı görünüşleri konusunda. Bunları sevgilileri hep makyajlı görse sokaktan yanlarında bir de makyajsız halleriyle geçsalar mümkün değil sevgilileri tanımaz :umursamaz: Sonradan da kocamız bizi nie aldatıyor derlerr. Siz adamı kafesleyene kadar böyle badana yapın, evlenince de koyverin. Adam da ne yapsın yediği kazığın acısını çıkarıyordur işte... laelaelaelaelae :lepi:
:roflol: öldüm bu yoruma :roflol:
badana :roflol::roflol:

alkisalkisalkis

kaydirigubbakcemile5

Allahım aynı benim gözlerim ne vardı küçük olsalar yaaa oofff offff
bende küçülsün die siyah far sürüorumm :KK43:((

Allahım aynı benim gözlerim ne vardı küçük olsalar yaaa oofff offff
bende küçülsün die siyah far sürüorumm :KK43:((
siyah far küçük mü gösteriormuş ben onu büyültmek için uyguluodumkaydirigubbakcemile2

siyah far küçük mü gösteriormuş ben onu büyültmek için uyguluodumkaydirigubbakcemile2

Siyah göz kalemini gözünüzün içine sürerseniz gözünüz küçük görünür, gözünüzün iç kısmına sürmeden dışına sürerseniz de büyük görünür...
a.s

X