uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

evet cnm 2 hafta kadardır var ama bır haftadır cok arttı benım gebelıklerım belırtı vermıyor reglı goruyorum yanı gebelıgımde mıde bulantısı falan olmuyor aralık 16 da dusuk yaptım marttada olmadım pazartesı dktora gıtmeyı dusunuyorum , cok fazla uyuyorumk sureklı uyku halı yanı

Allah yardımcın olsun canım..
Yengemde hamile oda çok uyuyorum basımı kaldıramıyorum felan diyorduu

benimde gözler acımaya başladı uykuuu diye ama canım istemiyo teldende çok yavaş 10 aydır istiyoruz canım:emir_bebek:

birazdan ben de yatarım,canım dra gittin mi?Benim bir yakınım da evlendiği andan itibaren istedi 10. ayında hamile kalmıştı,ikincisine de 3 ya da 4. ay kaldı :KK49:

zaten öyle canı çok uyumak insanı sersemleştiriyor ya,7 yada en fazla 8 saat uyusak yeter de bi kalkabilsek.. :KK50:

rabbim tez zamanda bize bi :emir_bebek: bebiş nasip etsiin

ınsallah cnm :KK16: umut doluyum ama bır yandanda karamsarlık var valla bır turlu kucagıma alamıyorum :KK14: ya dusuytor ya bırsey oluyor artık anne olmak ıstıyorum:KK14: cumlemızın evıne nese gelsın tez zmanda ben o sesle uyanmak ıstıyorum artık :KK14:

kızz bufolo ne,küçükken babam bana uyku tulumu derdi,hala da bazen söyler de bufoloyu duymamıştım :KK1: :KK1:

benimkide bi arıyo layn hala uyuyo musun diyoooo şeyyy evvvet diyorummmm :KK1::KK1::KK1::KK1:
benmkıde calısıyor bu gece yannızım uykuda tutmuyor aramıyrda kahretsın keske bende uyuyorum ruhum senınle konsuuyor de3sem cok kıkandım bak sımdık yaw :KK9::KK9::KK35:

X