uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

Benimde oglusum olaydi iyiydi :p

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

ınsallah cnm :KK16: umut doluyum ama bır yandanda karamsarlık var valla bır turlu kucagıma alamıyorum :KK14: ya dusuytor ya bırsey oluyor artık anne olmak ıstıyorum:KK14: cumlemızın evıne nese gelsın tez zmanda ben o sesle uyanmak ıstıyorum artık :KK14:

inşallah canım Allah sağlıklı bir bebiş kucağına verir,bende 3 ay olacak düşük yapalı ama bir kaç aya düşünmem,diyorum.Şimdi düşünüyo musunuz?

Bebek konusunda çok hassasım bilmiyorum içim gidiyor:2:
İsteyipte olmayan herkese versin Allah'ım:26::26:
bende oyleyım kafama takmıyorum ama tabı ınsan bır ses ıstıyor bebıslere hastayım yıyesım gelıyor boyle ısıra ısıra sevesım var :KK16::KK16:

zaten bızım bebıs olursa bız paylasamayız benımkıyle bırbırmızı yerız :nazar::nazar::KK9: amın cumlemızı ınsallah :KK16:

benmkıde calısıyor bu gece yannızım uykuda tutmuyor aramıyrda kahretsın keske bende uyuyorum ruhum senınle konsuuyor de3sem cok kıkandım bak sımdık yaw :KK9::KK9::KK35:

gececilik çok zor oluyo canım yaaa :KK43: aa neden aramıyoki benimki ağır abidir ama arar vallaaa uvvvvv aşkımcım benimmm :KK1::KK1::KK9::KK1:

Son düzenleme:
Kızlarrr tekrar görüsmek dilegiyleee
Yarın benim kursum var erken kalkmam gerek uyumaya çalışayımm
Hepinizi öptümm iyii gecelerrrr:KK34::KK34:

Bebek konusunda çok hassasım bilmiyorum içim gidiyor:2:
İsteyipte olmayan herkese versin Allah'ım:26::26:

inşallah canım Allah sağlıklı bir bebiş kucağına verir,bende 3 ay olacak düşük yapalı ama bir kaç aya düşünmem,diyorum.Şimdi düşünüyo musunuz?
canım ben hamıleyken hıc haberım olmadı adetımı gordum duzenlı olarak 12 haftalık hamıleymısım kanamam basldı ben bunu reglı sandım ve 4 gun sonra 16 aralıkta dusuk yaptım 4 ay gectı evet dusunuyoruz mart ayındada olmadım bakalım allah verırse ınsallah :KK14:bu sefer dıkkat etmeye calısıyorum psıkolojımde baya yıprandı gecmıs olsun cnm sanada cok zor durum :KK14:

Kızlarrr tekrar görüsmek dilegiyleee
Yarın benim kursum var erken kalkmam gerek uyumaya çalışayımm
Hepinizi öptümm iyii gecelerrrr:KK34::KK34:

gececilik çok zor oluyo canım yaaa :KK43: aa neden aramıyoki benimki ağır abidir ama arar vallaaa uvvvvv aşkımcım benimmm :KK1::KK1::KK9::KK1:

ne bılım ya hıc aramıyor valla :KK4:

neymıs benı ozlermıs sesımı duyunca dayanamazmıs bahneye bak oldurcem onu arasın :KK4::KK4:

X