uyuyamayıp canı sıkılanlar sohpet başlasınnnnn :)

:)aynen bende öyleyim gece yatmaz gündüz kalkmaz diyolar bizim gibilere:KK1:
Nasıl kurtulucaz bu hallerdennn:18::18:
:))))) sanırım hepiöiz öleyiz canımcım tek fark medeni hallerimizz hehe bekarlığın tadını çıkarın so:KK9:nra kalk ev işleri yemek yetiştirmeye çalış :KK9::KK9:
Ayy öylee degil miiii evlilikten cok korkuyorummmmm:18::18:
kızlar benımde bu ay reglım gectı ıdrar testı yaptım 1 hafta once ama negatıf cıktı pazartesı doktora gıdıcem ay ınsallah bu sefer bebısım gelır ve gıtmez esıme suprız yapmak ıstıyorum :KK16:
Allah isteyen herkesee bebiş versinn insallah istediğin gibi sonuç alırsınn:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

zooorr canım ama geçeeeer geçeeeer buda geçeeer ziyaretine git mektup yaz anı kalırrr :KK16:
sevgililer gününde yazmıştım martta gittim yanınada inşallah mayısdada gidicem anılar biriktirmek çok güzel aslında :) zaman çok çabuk geçsin inşallaaaahhh

sevgililer gününde yazmıştım martta gittim yanınada inşallah mayısdada gidicem anılar biriktirmek çok güzel aslında :) zaman çok çabuk geçsin inşallaaaahhh

canım geçiyo bak ben evleneli 24 gün sonra bi sene olacak vayyy be diyorummm sasıyorum ne cabuk geçti diye :KK9::KK9::KK9::KK9:

Nasıl kurtulucaz bu hallerdennn:18::18:

Ayy öylee degil miiii evlilikten cok korkuyorummmmm:18::18:

Allah isteyen herkesee bebiş versinn insallah istediğin gibi sonuç alırsınn:nazar::emir_bebek::emir_bebek:

Canım çok uyuyorum deyince aklıma geldii hamile olan insanların bazıları böyle çok uyurmuşş
Yenimi başladı sende bu durumm
evet cnm 2 hafta kadardır var ama bır haftadır cok arttı benım gebelıklerım belırtı vermıyor reglı goruyorum yanı gebelıgımde mıde bulantısı falan olmuyor aralık 16 da dusuk yaptım marttada olmadım pazartesı dktora gıtmeyı dusunuyorum , cok fazla uyuyorumk sureklı uyku halı yanı

evet cnm 2 hafta kadardır var ama bır haftadır cok arttı benım gebelıklerım belırtı vermıyor reglı goruyorum yanı gebelıgımde mıde bulantısı falan olmuyor aralık 16 da dusuk yaptım marttada olmadım pazartesı dktora gıtmeyı dusunuyorum , cok fazla uyuyorumk sureklı uyku halı yanı

rabbim tez zamanda bize bi :emir_bebek: bebiş nasip etsiin

X