Uyuyamayanlaar

Gündüz çok uyuduğumdan. Ama sabah erken kalkıcam bida uyumicam gecede erkenden uykum gelcek yani inş :KK70:

9 gün sonra düğünüm var. Ne kadar az uyursam, o kadar uzun sürecek gibi geliyor, evimde geçen güzel günlerim.

Aman tek derdin o olsun bende psikopata bağladım gözümü kapatınca paranoyak şeyler düşünüp dertleniyorum heralde depresyondayım yaa

Ayy cnm ne mutlu sana valla günlerinin kıymetini bil allah mesut etsin bende yeni evliyim 8 aylık ama sankı 30 yılı devirmiş gibi hissediyorum

Ahh ne nimet şu uyku şuu saat oldu kafamdan konuş dur,peki siz neden uyumadınız.
Küçük bebeğim var onu uyuttum 11 de sonra temizlik bu saat oldu daha uykum gelmedi eşimde gecede elimde tel kk takılıyorum birazda tırstım uyuyamiyor um

Uykusuzluktan gebersem bile uyuyamiyorum bazen bende bi tuhafim ... Ama teknik cok basit 5 dakka boyunca hic birsey dusunmeden gozlerinizi kapatin bakin nasil uykuyu dalmissiniz hic farkinda olmadan.. dusunceler uykuya dusman..

Ayy cnm ne mutlu sana valla günlerinin kıymetini bil allah mesut etsin bende yeni evliyim 8 aylık ama sankı 30 yılı devirmiş gibi hissediyorum

Teşekkür ederim. 8 ayda sizi bu hale getiren şey neydi, merak ettim.

Eşim gelene kadar uyumak için :) Onun evde olmadığı anı, işe gitse dahi görmek istemiyorum. Hep evde olsun, hep yanımda olsun istiyorum. Bu da mümkün olmadığı için evde olmadığı saatlerde uyuyorum. O gelince uyandırıyor :) Böylelikle hep yanımdaymış gibi oluyor. Ne kafa ama :21:

Ahh düşünceler ah bide daha olmamış şeyi olurmu acaba die düşünmek çileden çıkarıyoo

Çok basit stres dolu bi evden stres dolu bi kocaya trasfer ettim tabii artık mutlu olunacak seylerde bile küşkü duyuyorum

A
Eşim gelene kadar uyumak için :) Onun evde olmadığı anı, işe gitse dahi görmek istemiyorum. Hep evde olsun, hep yanımda olsun istiyorum. Bu da mümkün olmadığı için evde olmadığı saatlerde uyuyorum. O gelince uyandırıyor :) Böylelikle hep yanımdaymış gibi oluyor. Ne kafa ama :21:
Ay ne güzel bizimki de dier odada uyuyorr ahh cnm kanepede hiç kıyamadım şimdi bak

A

Ay ne güzel bizimki de dier odada uyuyorr ahh cnm kanepede hiç kıyamadım şimdi bak
İnsan gurbette yaşayınca benim gibi koca bağımlısı oluyor herhalde. Tatilde benden 5 gün önce döndü eve, saatlerce ağladım giderken. Evime dönene kadar da hastalandım. Başımın ağrısı geçmedi :) Bu da dert işte, dert denirse. O yokken nefes bile alamayacakmışım gibi geliyor. Ayyy en kınadığım insan tipine dönüşmüşüm haberim yok :)

İnsan gurbette yaşayınca benim gibi koca bağımlısı oluyor herhalde. Tatilde benden 5 gün önce döndü eve, saatlerce ağladım giderken. Evime dönene kadar da hastalandım. Başımın ağrısı geçmedi :) Bu da dert işte, dert denirse. O yokken nefes bile alamayacakmışım gibi geliyor. Ayyy en kınadığım insan tipine dönüşmüşüm haberim yok :)
Ne kadar güzel ya maşallah bende böyle sevmek isterdim ne bilim ama heralde eşinde sana aynı değeri veriyodur çünkü eskiden bende severdim karşılık alamayınca içime atar oldum içimden seviyorum artık napıyım en azından hayallerimdeki aşkı mahvedemiyo

herşeyi kafaya takan ben bu kadar düşünmekten uyku girer mi gözlerime sabah sabah ediyorum bide triod var sabah kalkamıyorum erkende yatsam öyle geçte yatsam öyle artık sürekli düşünüp stresli yaşamak hasta etti... bayanlar dikkat edin stresten uzak durun mışıl mışıl uyuyunhiç birşeyide kafaya takmayın............:KK50:

Bak bende aslında öyleyim ama adam adam değilki odun ya bende anormallik var ya kocamda anlamadım al içerde koltukta uyuyo yok tripmi atıyo yok keyfe kedermi bilmiyorum bende tabı gidip gel demiyorum git başımdan die azarlar die ee yataktada uyu uyuyuyabilirsen düşün dur yani

Bak bende aslında öyleyim ama adam adam değilki odun ya bende anormallik var ya kocamda anlamadım al içerde koltukta uyuyo yok tripmi atıyo yok keyfe kedermi bilmiyorum bende tabı gidip gel demiyorum git başımdan die azarlar die ee yataktada uyu uyuyuyabilirsen düşün dur yani
televizyon izlerken falan dalmış olma ihtimali varmı

herşeyi kafaya takan ben bu kadar düşünmekten uyku girer mi gözlerime sabah sabah ediyorum bide triod var sabah kalkamıyorum erkende yatsam öyle geçte yatsam öyle artık sürekli düşünüp stresli yaşamak hasta etti... bayanlar dikkat edin stresten uzak durun mışıl mışıl uyuyunhiç birşeyide kafaya takmayın............:KK50:
Ay bacıım valla beni anlattın stresmii ağababasını yaşıyorum ya artık öyle yükleme yapmışlar ki şuan bı derdim yok çok şükür ama ben her an tetikte şimdi bumu olacak şöylemi dicek falan fikaan amaan ne diim imtihan dunyası

X