Uyuyamayanlaar

Ay bacıım valla beni anlattın stresmii ağababasını yaşıyorum ya artık öyle yükleme yapmışlar ki şuan bı derdim yok çok şükür ama ben her an tetikte şimdi bumu olacak şöylemi dicek falan fikaan amaan ne diim imtihan dunyası
sorun neyle alaka tam olarak kafana taktığın şey eşinin koltukta uyumuş olması mı başka şeymi

televizyon izlerken falan dalmış olma ihtimali varmı
Yok hayatım işten geldi yemek yedi anında uyudu saat 12 de kalktı sıgara içti bende yatıyorum dedim hatta sinyal çaktım ses etmedi 2saat yatakta döndükten sonra artık yenemedim kendimi gittim ki uyuyo anlamadım yanı

Eşim gelene kadar uyumak için :) Onun evde olmadığı anı, işe gitse dahi görmek istemiyorum. Hep evde olsun, hep yanımda olsun istiyorum. Bu da mümkün olmadığı için evde olmadığı saatlerde uyuyorum. O gelince uyandırıyor :) Böylelikle hep yanımdaymış gibi oluyor. Ne kafa ama :21:

tam yazacak oldugum sebebı okuyunca cok sasırdım :) oglen 12-aksam 6 arası uyuyorum, ne kadar saglıklı bılmesem de malesef cok nadır duzene gırıyorum kısa surede, sonra yıne aynı :)
çalışırken bu saat gece 12 sabah 6 ıdı ama, çalısmayınca 12 saatlık bır kayma soz konusu oldu :KK39:

Aslında koltukta uyuma deil 3gündür onu bekliyorum hanı sarılmasını falan geceyi güzel geçirmeyi ama gelmiyo bende tersler die çok açık etmiyorum hani belli belirsiz ee haliyle kafaya kuşku

Ne kadar güzel ya maşallah bende böyle sevmek isterdim ne bilim ama heralde eşinde sana aynı değeri veriyodur çünkü eskiden bende severdim karşılık alamayınca içime atar oldum içimden seviyorum artık napıyım en azından hayallerimdeki aşkı mahvedemiyo
Eşim bana, benim ona verdiğimden daha çok değer veriyor gerçekten. Sen sürekli vıcık vıcık ilgi gösterir, ilgi beklersen, seninki de öyle olur tatlım. Benim eşim ne elimi tutar ne de yüzüme bakabilirdi. Çok utangaçtı, sevgisini gösteremezdi hiç. Ben onunla sürekli ilgilene ilgilene, seve seve bu hale getirdim. Şimdi arkadaşları çağırıyor, yanlarına gitmiyor, annesi arıyor, açmıyor. Millet gelip gidecek de rahat edemeyeceğiz diye memlekete taşınma takıntısından vazgeçti. Sen de dene. İşe yarar kesin. :KK66:

Benimki kesinlikle bozuk evet ama napcamı bilmiyorum bu evlilik beni mahvetti ya

Yok hayatım işten geldi yemek yedi anında uyudu saat 12 de kalktı sıgara içti bende yatıyorum dedim hatta sinyal çaktım ses etmedi 2saat yatakta döndükten sonra artık yenemedim kendimi gittim ki uyuyo anlamadım yanı
bunu açık açık konuşman yararına olur hani yemek yerken sohbet esnasında dün gece seni bekledim gelmedin üzüldüm 3 gündür bekliyorum gibi kendini naza çekerek konuşsan

Eşim bana, benim ona verdiğimden daha çok değer veriyor gerçekten. Sen sürekli vıcık vıcık ilgi gösterir, ilgi beklersen, seninki de öyle olur tatlım. Benim eşim ne elimi tutar ne de yüzüme bakabilirdi. Çok utangaçtı, sevgisini gösteremezdi hiç. Ben onunla sürekli ilgilene ilgilene, seve seve bu hale getirdim. Şimdi arkadaşları çağırıyor, yanlarına gitmiyor, annesi arıyor, açmıyor. Millet gelip gidecek de rahat edemeyeceğiz diye memlekete taşınma takıntısından vazgeçti. Sen de dene. İşe yarar kesin. :KK66:
oh ne güzelmiş senin hayat canım arkadaşım kaç yıllık evlisin sen

İlgi sevmek ne yapabilirimki özlüyorum resmen ama ya nası yapıcam sarılsam oflar şaka yapsam kızar ha kendi yapar bişi olmaz ben bişi demem yani seviyor beni biliyorum ama galiba sevmeyi bilmiyoruz ikimizde sevmeyi göstermeyi

İlgi sevmek ne yapabilirimki özlüyorum resmen ama ya nası yapıcam sarılsam oflar şaka yapsam kızar ha kendi yapar bişi olmaz ben bişi demem yani seviyor beni biliyorum ama galiba sevmeyi bilmiyoruz ikimizde sevmeyi göstermeyi
eşin ne iş yapıyo birde her zman mı böyle aceba yapısından kaynaklı olabilir mi

İlgi daha ne gösteriyim ki derdini dinlerim ne bilim ev işleri falan yanı onları geçtım onlar tamamıyle bana ait sevdiği yemekleri yaparım ya sırf güzel konuşsun die masaj yaparım o zmn çok tşk eder mutlu olur

Aslında koltukta uyuma deil 3gündür onu bekliyorum hanı sarılmasını falan geceyi güzel geçirmeyi ama gelmiyo bende tersler die çok açık etmiyorum hani belli belirsiz ee haliyle kafaya kuşku
Koltukta uyumak neymiş yaw, senin eşin tuhaf herhalde. :S Ben eşime ufacık bişeyden küserim. :) Şaka yapıyor diye ortalığı birbirine katarım. Ama küs de olsam o mutlaka gelir beni o yatağa götürür hadi uyuyalım diye. Asla ayrı yatmaz. Şimdi yatmıyorum mesela uykum yok diye, yazık geliyor her gün, bu gün birlikte uyuyalım mıııı diye çocuk çocuk konuşuyor. Anlatırken bile ağlayasım geliyor ya. Kızlar şu kocalarımıza ayar verilim hepsini ilgi delisi yapalım, mutsuz evlilik kalmasııın :KK76:

Koltukta uyumak neymiş yaw, senin eşin tuhaf herhalde. :S Ben eşime ufacık bişeyden küserim. :) Şaka yapıyor diye ortalığı birbirine katarım. Ama küs de olsam o mutlaka gelir beni o yatağa götürür hadi uyuyalım diye. Asla ayrı yatmaz. Şimdi yatmıyorum mesela uykum yok diye, yazık geliyor her gün, bu gün birlikte uyuyalım mıııı diye çocuk çocuk konuşuyor. Anlatırken bile ağlayasım geliyor ya. Kızlar şu kocalarımıza ayar verilim hepsini ilgi delisi yapalım, mutsuz evlilik kalmasııın :KK76:
maşallah kız sana nazar değmesin inşallah

Eşim italat ihracat valla huyumu bilemiyorum evlenmeden önce 3ay nişanlıydık o da berbat geçtı daha önceden tanışmıyorduk bırazda tabı kendi ailemden kaynaklanıyo babam çok desposttur belkide ondan bende tam açılamıyorum belki bende belli edemiyorum ama şimdide daha fazla ustune düşüp şımartmak istemiyorum o beni düşünmuyo bende umursamaz gibi yapıyorum

Valla okulu olsa gidicem aslında eşime yon verebilsem yönelecek kıvamdada nası yapıcam

Eşim italat ihracat valla huyumu bilemiyorum evlenmeden önce 3ay nişanlıydık o da berbat geçtı daha önceden tanışmıyorduk bırazda tabı kendi ailemden kaynaklanıyo babam çok desposttur belkide ondan bende tam açılamıyorum belki bende belli edemiyorum ama şimdide daha fazla ustune düşüp şımartmak istemiyorum o beni düşünmuyo bende umursamaz gibi yapıyorum
nişanlılık kötü geçtiyse keşke hemen evlenmeseydin canım ya zaman tanısaydınız birbirinize ama olan olmuş şimdi ne yapabilirsin onu düşünmek lazım ama belli ki daha çok yeni evlilik eşinin sana çok çok ilgi göstermesi gerek sonuçta yeni evlendiniz biraz naz yaparak konuşmayı dene yardımcı olmaya çalış işteki stresi evede taşıyor olabilir

X