Anket Üye Ne Yapmalı ki Repi Hak Etsin?

Neden rep verirsiniz?

• Ankete Katılan
    149

Zepp

Popüler Üye
Kayıtlı Üye
21 Temmuz 2006
9.312
21
45
Aramızda rep vermeyen yoktur sanırım... En çok neden hoşlanıyorsunuz da rep veriyorsunuz?
Hiç eksi rep verdiğiniz oluyor mu?

şu ana kadar hiç eksi rep vermedim
açıkcası yeni yeni rep vermeye başladım
hepside artı repti
hoşuma giden düşüncelere veriyorum
ve eksi rep vermeyide düşünmüyorum...

valla ben artı repi yorumları hoşuma giden ve forumda emeğini gördüğüm arkadaşlara vermeyi tercih diyorum.eksi rep verdiğimde oldu.onlarada üsluplarından ve kişiliklerinden dolayı vermişimdir.yani forumda.

ben ekside veririm artıda çok adaletli hatunumdur:)
Yazdığı Yoruma katıldığım için+
Yazdığı Yoruma katılmadığım için_
veririm

+ rep vermem bi sebebi olması gerekmiyo
a da dese içimden geldiyse veririm =))
- repte verdim ama çok fazla değil oda uslubundan yada kullandığı hakaret tarzı bi yazıdandır

Sürekli forumlarda olduğum için neredeyse herkes hakkında fikir sahibiyim.Hergün rep veririm ama - ama +. Benim için önemli olan kişi değil yapılan yorumdur.Hiç tanımadığım, hakkında hiçbir fikrimin olmadığı kişilerde olmuştur + rep verdiğim. +Rep yada - rep kesinlikle fikirlere, yorumlara verilmelidir, kişilere değil. Ve ben herkesten de bunu beklerim.

Hey Zepp kedi olalı beri bir fare tutup, iyi bir konu açmışsın hayerimseniben

artı rep te versem,eksi rep te versem,notun yanına mutlaka nickimi yazarım.
Genelde güldüğüm,hoşlandığım,bilgilendirildiğim ya da onayladığım içeriklere artı rep veriyorum.
Çok çirkin,çok seviyesiz,çok hakaretamiz içeriklere de eksi rep veriyorum.En azından kişi yazdığı şeyin ne tür tepkiler aldığını bilmeli diye düşünüyorum.
Rep verdiğim kişinin kim olduğuna pek bakmam ama bazen bakıyorum hep aynı kişilere artı repmişim.Hakeden belli oluyor genelde..Yararlı hatunlar çok var demek ki...
(COK PİS REPERİM HEEE..)

guzel yazılara yada yorumlara + rep verıgım gıbı katılmadıgım yada begenmedım konularada - rep verıyorum ee adaletlı olmak lazım demı hep + yada hep - olmas kı :)

Hiccc simdiye kadar rep vermedim... Hic de rep almadim sanirim..

Ya daha 2 gun oldu sanirim.. Ben daha nerden bakilacagini bile bilmiyorum.. laelaelaelaelae

Hiccc simdiye kadar rep vermedim... Hic de rep almadim sanirim..

Ya daha 2 gun oldu sanirim.. Ben daha nerden bakilacagini bile bilmiyorum.. laelaelaelaelae

Öğrende gel çaylak üye:icecream::icecream:
:Roflol::Roflol:

:icecream: evt caylak olduk ama... ogrendim nasil rep verildigini...

Bana verilenleri nerden gorebilecegimi ogrenemedim henuz ama...

Neyse o da kalsin simdilik... laelaelaelaelae

Etkin yorumunu okuduğun üyenin yazısının sağ üst tarafında terazi işareti var Link Silinmiştir. ona basıyorsun eğer yazıyı beğendiysen Onaylıyorum u işaretliyorsun ve istersen birde kısa bir mesaj yazıyorsun açılan o bölüme,beğenmediysen onaylamıyorum u işaretleyip sebebini yazıyorsun,isim belirtmek zorunda değilsin ama sebep yazarken yönetimin üyelerden isteği hakaretli mesajlar yazmamalarıdır,kendi replerinizi Kontrol Panelinizden görebilirsiniz..

mune teşekkür ederim. öğrendim.hakaret olayı benim yapıma çok ters böyle bişey yapmam.

(+) repleri yorumunu,tavrını,üslubunu beğendiğim ve nedensiz yere kanımın kaynadığı kişilere veriyorum.

(-) aldım, ama hiç vermedim.bir insanın düşüncesine katılmıyorum diye onun itibarını zedeleyemem.itibarın sözlük anlamı da bunu yapmama engel olur zaten.

ama bu forumda olmayan birşeyi bulup da konu açan arkadaşlara hayranım.nereden buluyorlar bilmiyorum bunca soruyu ve konuyu.sırası gelmişken onları da buradan kutluyorum.yaratıcılık böyle birşey sanırım...

Hey Zepp kedi olalı beri bir fare tutup, iyi bir konu açmışsın hayerimseniben

oyle mi kuzum hanim :):mymeka:jeyyar
bende cevaplayayim degil mi :)
bugune kadar - rep vermedim kimseye ....
rep vermem icin acilmis konunun ilk kez acilmasi ve bana hos gelemesi gerekir ve yazilan yorumlara gore rep veriyorum ...

yorumuna katildigim kisilere verdimmmmmmmmmmmmmmmmm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…