Anket Üye Ne Yapmalı ki Repi Hak Etsin?

Neden rep verirsiniz?

• Ankete Katılan
    149
yorumuna katıldıgım kısılere verırım
bir derdimi yazdığımda vaktini ayırıp guzel ve ıcten yorum yapanlara benı anlayanlara verırım
paylaşımlarından etkılendıysem verırım
sevdıgım bıkac uye var onlara da hep veresım gelıyo ama vermıyorum zaten gunde 2 rep fılan verebılıyorum anlamadım ne is:uhm: delphin.e sordum yarin ogrenicez sebebini kafamçokkarıştı

Ben hep veriyorum rep ya paylaşımı çok hoşuma gitmiştir ya da yorumuna katılıyorumdur,bazende canım ister veririm
Eksi repde verdim zamanında ismimi mutlaka yazarım Deryacık :) diye yorumumuda yazrım yanına....

Görüşlerine katıldığım arkadaşlara veriyorum.Zepp güzel bir konu açmışsın sağol repi hakettin :)

bir de bana rep verenlere bende rep verıyorum yanı vermeye calısırım, çalışırım dıyorum cunku rep verebılmek ıcın yazdıkları guzel bır mesaj bulma cabasına gırıyorum çoğu zaman kafamçokkarıştı :roflol:

ben - rep verdiqim oldu, ama o şahışlar qenelde çok aqır uslupla konuşan bir yapıda olduqu an.... ama daha çok + rep vermişimdir... yorumlarına katıldıqım benim düşüncelerimi oan ben yazmadan yansıtan arkadaşlarıma rep vermeyi daha çok seviom:) ama bazende canım sıkılıyor ben veriyorum öle... qenelde yeni üyeler veriyorum... birde bana veren kişilere hemen veriyorum replerimi.... alın canım siz isteyin ben verim repto rep :):):)
buda ayrı qüzel bir konu... tşk zep

yorumlarından dolayı veririm ama bazen kişiden dolayı da veriyorum

ben veremiyorum ki ya daha ama versem konusu iyi olanlara yapılması lazım

ben veremiyorum ki ya daha ama versem konusu iyi olanlara yapılması lazım

niye veremeyesin canım.. verebilirsin tabi. verdiğin kişiye senin tecrübe puanın kadar kelebek eklenir. şımdılık 4 yani..

nıye veremıyosunkı anlamadım :uhm:

Hiç tanışıklığım olmadığı halde güzel şiir yazanlara +rep vermeye çalışıyorum. Şiir çok seviyorum.a.s.
Arkadaşlarım beni bazen güldürüyorlar bazen hüzünlendiriyor; o an yanlarına gidip sarılasım,öpesim geliyor. Ama böyle bir imkanım olmayınca yine +rep veriyorum.:1hug:
Hiç -rep vermedim. Sanırım artık -rep de kalktı..Birara bana çok -rep geliyordu,ama onları okumak da beni eğlendiriyordu açıkçası..şakkıdı

Ben çoğunlukla Arti Rep Veriyorum
burda Herkez Bilir Beni
önüme Gelene Arti Rep Veriyorum
Herkezi Sevindirmek çok Hoşuma Gidiyor Hakkim Bitiyor Başlayinca Tekrar Arti Rep Veriyorum

Aman Canim Ne Olucakki Sonuçta Sanal Ortam Ve Herkez Sevinsin..

Bak hele şunun dediğine yaaa,:mymeka:
Bu repler bir nevi dönem sonlarında verilen karne gibidir. Üyenin aynası yani.

- rep kalktığına göre ,gerçekten yorum iyise + rep, kötüyse birşey yok.

Bak burada kuzum'a katılıyorum.Şeniz
Mesela ilk üye olduğum zamanlarda bana gelen -repler hep kırmızı renkle yazdığım içindi. Sonra biri kibarca uyarmış yine -reple. "Gözlerimi alıyor,rahatsız oluyorum,okuyamıyorum yazılarını, lütfen kırmızı renkle yazma" demiş.a.s
O günden beri kırmızı renkle yazmıyorum..İmzam kırmızı renkli ama onda bir sorun olmuyordur inşallah!:sm_confused:

soruya cıvap veriyorum,tabiki bana + rep versin die:roflol:

kuzu danası,onaylamıyorum butonu çıkmadığı için sana + rep vermek zorunda kaldım çabuk iade et,repimi:mymeka:

Konu açıp fazla emek verdiyse veya açılan konuya benimle aynı doğrultuda makul bir yorum yapmışsa + repi esirgemem, çok nadir - rep veririm...

Yorum gibi yorumsa (+) repler fedadır..Tanıyım,tanımayım hiç önemli değil.Avatara,imzaya,arkadaş hatrına vermem rep,mep..Vermişsem de yanılıp yazıp profilinden yorum arar, okur sonra veririm,yanına güzel cümleler yazarım ama asıl olan onun yorumudur..(-) rep ise bir kez verdim onu da açık açık belirttim forumda..
Forumlarda çok canımın burnuma geldiği anlar oldu ama asla reple hınç almadım,tarzım değil..Er meydanı varken kaçak güreşmem ben..
Bir de itirafım var:))
Geçenlerde bir arkadaş(yeni üye)tamamen iyi niyetinden (+) vermiş ama puanı yetmediği için gri olarak gitmiş..Haliyle arkadaşımıza yüklenenler olmuş..Sırf bu yanlış anlaşılma üzerinden kalksın diye böylede rep verdim:))

sen olmasan nasıl olur şu kk nın hali:roflol:
sevinsin garipler dimi
tabir güzel

Aramızda rep vermeyen yoktur sanırım... En çok neden hoşlanıyorsunuz da rep veriyorsunuz?
Hiç eksi rep verdiğiniz oluyor mu?

öncelikle merhaba ben yeni üyeyim yani 3 gün oldu sanırım üyeliğim ve çok sevdim kk yı:enbuyukkk: ama bu rep olayını anlamadım bana açıklarsanız sevinirim nasıl verilir veya rep verilmişse bu nasıl anlaşılır şimdiden tesekkürlera.s.

hoşuma giden,her yoruma ve konuya + rep verdim.

hiç - rep vermedim,beğenmediysem bile neden üzeyim,sonuçta burası eğlence,kültür yeri,iyi kötü düşünen,yorum yapan herkezi seviyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…