Test yapmalı mıyım?

Kızlr foroda üç çizgi gibi duruyor ama değil ortadaki çizgi değil sadece sıvı kayarken oluştumuştu tekrardan test yapcağım ilk dakikada çıkmıştı
Var galiba ya umutlandırmak istemiyorum ama inşallah vardır bazen testler bozuk oluyor 2 çizgi olması lazımmış yoksa bozuk diyorlar kan testi versen mümkünse daha iyi olur planlı gebelik zaten sizinki

Ay bişey daha soracağım ben gece çok sık wc gitmek durumunda kaldım da öyle bütün gece bekleyip test yapılacak durumu kalmadı 🤣 gün içinde yapsam çıkmaz mı illa sabah mı olmalı bide sabah olsada ben 3-4 gündür çok sık wc gidiyorum uzun süre duramıyorum
Bence yine de yap 😅

test yapacağım ikindin adet ağrısı gibi kadık ağrılarım başladı ve su gibi akıntı geliyor hala :) umarım yanılmayız :)

test yapacağım ikindin adet ağrısı gibi kadık ağrılarım başladı ve su gibi akıntı geliyor hala :) umarım yanılmayız :)
Valla bende tık yok biraz bulantı dışında iyiyim bugün ama regl de olmadım henüz normalde 2 gün önce gelir 10 ise 8 de gibi bakalım hayırlısı neyse o olsun canım benim rabbim kucağını boş bırakmaz dilerim❤️🥰

20241009_141842.jpg
Benim test bu şekilde ben elendim bacılar 🤣

A
Kızlar iyi akşamlarrr. Size birşey sormak istiyorum. Şimdi benim reglime 2 gün var ama bu ay o kadar saçma sapan hissediyorum ki şişkinlik yok normalde davul gibi şişerim belim ağrıyor kasığımda ağrı yok denecek kadar az yorgunum normalde reglim gelmeden önce aşırı enerjik olur ertesi gün pat diye yatarım yani öyle bir ağrı çekerim. Bir de bakın 28 yaşındayım reglim oldu olası hiç gögüs ağrısı sancısı çekmem ama bu ay kıyafet giysem yanlışlıkla kolum sürtse vs vs o kadar hassas ki acıyor hatta anlam veremedim bide normalde çok afedersiniz pek sık wc gitmem ama öyle bir gitme isteği oluşuyor ki okudum netten baya bebek düşünmüyorum o yüzden aklıma gelmedi ancak şuan okuduğum çoğu şey gebelik diyor bu arada zaten bi bebeğim var 2,5 yaşında onda böyle şeyler hissetmedim açıkçası hatta anlamadım bile ablam yap illa deyince yaptım öyle öğrendim 🤣 şimdi bu belirtiler gebelik midir regl zamanı olduğundan mıdır bilmiyorum belli belirsiz sağ kasığımda sızlama var sadece test yapmalı mıyım beklemeli miyim zaten 2 gün kaldı 🙄
akıntıda bir beliti yani tam bilmiyorum ama bir kaç hamile olan arkadaşımdan duydum burdada yazanlar vardı normalden fazla akıntı oluyormuş benim iki kere boş yaşadım birinde akıntı yoktu diğerinde çöktü akintim sizde bi kendinizi takip edin çocuk yerleştiği içinde akıntı oluyormuş bazen yerleşme kanaması bazende aşırı iltihaplı akıntı olarak gösteriyormuş kendini

X