üstüne gören arkadaşlar yardım edebilirmisiniz :( ?

canımmm seni dinledim yaptım bugün testi sonuc negatif cıktı malesef (( cok üzüldüm ama hala anlayamıyorum reglim neden bu kadar farklı oldugunu bu ay :s

canım ben bebek istediğim ilk ay adetim gecikmişti ve ilk defa gecikiyordu ama ben diğer ay hamile kaldım.Rahim bebeğe hazırlanıyormuş o zaman öyle duydum.

insallah canım ya cok istediğimiz için sürekli aklımda bu var baska seylere yönelmeye çalışıyorum bu aralar yeni bi hayal kırıklığı yaşamaktansa biraz akışına bırakmak daha doğru gibi geliyor dediğin gibi ...

merakta kaldık, sonç nedir?

sonuç malesef hamile değilim canım negatif

canım ben bebek istediğim ilk ay adetim gecikmişti ve ilk defa gecikiyordu ama ben diğer ay hamile kaldım.Rahim bebeğe hazırlanıyormuş o zaman öyle duydum.

selam canım bunu bende duydum belirtilerimi duyanlarda bu ay şansımın daha yüksek oldugunu söylüyor umarımda öyle olur ...

herşeyin hayırlısı arkadaşım, ama bence yakında olacak :)

hemen hemen aynı durum bendede oldu ben evde test yaptım ama negatif çıktı kan testi kesin sonuç diyorlar fakat ben bir sonraki regli dönemimi bekliyorum hayal kırıklığı istemiyorum senin gibi çünkü herşeyi şimdi çocuğa yoruyorum ama olmama ihtimalide diyorum varsada bi dahaki ay sürpriz olsun :) Allah hayırlı evlat nasip etsin inş.

aminnn canım kendimi gördüm sanki sende sırtım agırsa acabamı diyorum ama belirtilerimde çok benziyordu bu yüzden test yapmaya cesaret edemedim negatif cıkmasıda beni cok üzdü zaten bu ay şansımız yüksek olur umarım testide reglm geciksede yapmıcam bi kaç gün dediğin gibi sürpriz olsun .... :))

dünden beri kasıklarım fena halde ağrıyor sol bacağıma da vurdu dün hamilelik yok diyorum ama neden bu kadar ağrım olduğuna da anlam veremiyorum arkadaşlar acaba regli dönemim normal geçmediğinden olabilir mi aradan 11-12 gün aradan sonra bu ağrıları çekmem normal mi?

yok canım bununla bir alakası oldugunu zannetmiyorum iltihabın yada baska bir rahatsızlıgın varmı?? üşütmüş felanda olabilirsin...hiç biri değilse bildiğim kadarıyla bebeğin yerleşme aşamaları kasıklarda agrı yapıyormuş zaten. ben önce olumsuz ihtimalleri düşündüğüm için fazlada umutlanmamak için ilk aklıma hastalık yada üşütme felan geldi . :) umarım iyi haberlerini alırız. benim merak ettiğim baska bir konu var aslında regl dönemine 5 gün felan kala ilişkiye girilmezmiş girilirse ve eger tutmuş bir sperm hücresi varsa bozulurmuş deniyor bana bunu duydunmu hiç???

hiç duymadım ama öğrendiğimde iyi oldu :) sende benim kafadansın kötü ihtimali düşün iyiyse sevin :))

hiç duymadım ama öğrendiğimde iyi oldu :) sende benim kafadansın kötü ihtimali düşün iyiyse sevin :))

bende bende duydum canım hatta konu actım bununla ılgılı cogu arkadas mantıksız dıyor bende mantıksız buluyorum ama denıcem ne kaybederım dımı :))) hep ıyı tarafından baktım olaylara ve ne zaman baksam sonuc hayal kırıklıgı oldu artık bırde kotu tarafından bakmayı denıyorum sonuc kotuyse sasırmamak ıcın ıyıysede surprız olsun sevıneyım ıstıyorum ne yapalım hayat hep güzel seyler sunmuyor kendimizi korumak lazım dımı ama :))

minam92 ayyyyy hayirlisi insallah en kisa zamanda bebis olur annesini merakta birakmaz aniden çikaverir

minam92 ayyyyy hayirlisi insallah en kisa zamanda bebis olur annesini merakta birakmaz aniden çikaverir

insallahh canım yaaa bu ay reglim 4 gün gecikti ama testim negatif çıkıyor hiç bişey anlamıyorum dediğin gibi aniden çıkıversede bir rahatlasam artık ... çok tşk :)

insallahh canım yaaa bu ay reglim 4 gün gecikti ama testim negatif çıkıyor hiç bişey anlamıyorum dediğin gibi aniden çıkıversede bir rahatlasam artık ... çok tşk :)

Rica ederim ne demek Hayirlisi aminn insallah bence bir kaç gün daha bekle sonra test yap eger yine negatifse kanda mutlaka çikar simdiii merak ettim hayirli haberlerini bekliyorum :81:

Rica ederim ne demek Hayirlisi aminn insallah bence bir kaç gün daha bekle sonra test yap eger yine negatifse kanda mutlaka çikar simdiii merak ettim hayirli haberlerini bekliyorum :81:

aynen öyle canım yani 1 hafta gecikti diyebildiğim gün teste yeniden cesaret edebilirim şimdi negatif cıktıkça yıkılıyorum resmen bu yüzden yapmıyorum artk ... bugün 5 gün oldu :)) insallah benimledir bebeğim ....

minam92 merak ettim test yaptin mi umarim sonuç pozitiftir insallahhhh

Benim Ablamin da başına gelmisti bütün hamilelik reaksyonlarini yaşamıştı ve ben birgün test götürdüm test yaptı pozitif, fakat bir kaç saat içinde regl olduğunu söyledi.. regl si biraz sorunlu geçiyordu ve sorun dediğimiz tipki senin yaşadıklarını gibi bir durumdu. Ablam hemen doktora gitti ve hamileligin hiçbir sorun yaşamadan başladığını söyledi. Genetik olabiliyorlar annemde aynı şekilde yaşamış. ? Ve bende sanırım şuanda tam senin anlattıklarını yaşıyorum sadece bende birazda kasık ağrısı var ve reglm bbittikten sonraki ilk gün başladı kasık ağrıları m.. umarım sen de bende bebislerimizi alırız kucaklarimiza. Sonuç Sonuçları ilgili yazarsan sevinirim.

Son düzenleme:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…