üstüne gören arkadaşlar yardım edebilirmisiniz :( ?

minam92

Üye
Kayıtlı Üye
11 Ekim 2013
244
3
32
arkadaslar merhaba , 2 aydır evliyim ve cocuk istiyoruz... normalde her 23 günde bir regl olan ve regli 4 gün süren biriyim her zaman düzenliydi hiç bir zaman erken yada geç gelmedi reglim.. fakat bu ay cok başkaydı 1 hafta öncesinden göğüslerim şişerken bu kez 10 gün öncesinden sırt ve karın agrısı çekmeye başladım. neredeyse tüm hamilelik belirtilerini tasıyordum mide bulantısı iştahsızlık yorgunluk agrılar sık sık idrara çıkma gibi .... 10 gün önceden göğüslerimde cok hassastı bunu normalde regle 1 hafta kala yaşarım... 1 gün gecikmeli regl oldum ayın 9unda. gece yarısı hastalandıgım için o gece hersey normal gibi gözüküyordu fakat sabah kontrol ettiğimde gelen kan çok azdı. yenilendikten sonra ara ara kontrol ettiğimde 1. günümde(sabahtann öğlene ve öğlenden aksama kadar ) neredeyse hiç kanım gelmemişti. 2 günde gelen kan cok ama cok azdı. genelde ilk 2 gün yogun son 3 4 gün az gelir kanım. 3. günümde sadece 1 damla kadar gelmişti rengide kahverengiydi şimdi iste neredeyse hiç hastalanmamış gibi temizim fakat karnımda ve sırtımda çok agrım var .. üstüne görme dedikleri olayımı yasıyorum yoksa cocuk istediğim için psikolojik olarakmı yasıyorum anlayamadım bu durumun benzerini yaşayan varmı lütfen yardımcı olun test yapsam cıkarmı???

belirtilerin benziyor üstüne görmeye.ama kesin bir şey söylemek imkansız elbette.testte çıkar silik de olsa.ama neqativ çıkarsa,bir kaç gün sonra tekrarla,çünki bazen testte geç çıka biliyor.

belirtilerin benziyor üstüne görmeye.ama kesin bir şey söylemek imkansız elbette.testte çıkar silik de olsa.ama neqativ çıkarsa,bir kaç gün sonra tekrarla,çünki bazen testte geç çıka biliyor.

yorumun için tesekkur ederim canım test yapmaya cesaret edemedim kan testi değil bahsettiğin öyle değilmi ? ben eczaneden alıp yapmak istiyorum cıkma ihtimali var diyorsun yani

yorumun için tesekkur ederim canım test yapmaya cesaret edemedim kan testi değil bahsettiğin öyle değilmi ? ben eczaneden alıp yapmak istiyorum cıkma ihtimali var diyorsun yani

evet,canım,çıkma ihtimali var,yapabilirsin.mesajın 2 gün önce gelmiş,şimdi okudum,belki de yaptın,deyilmi?herhalükarda sonucu bilmek isterim,dualarım seninle...

idrar testinden bahsediyorum.evet,canım,çıkma ihtimali var,yapabilirsin.mesajın 2 gün önce gelmiş,şimdi okudum,belki de yaptın,deyilmi?herhalükarda sonucu bilmek isterim,dualarım seninle...

arkadaşlar merhaba,
içinde bulunduğum durumun kısaca özeti şu şkilde: en son regl olduğum tarih 10 eylül ve yaklaşık 10 gündür kasıklarımda ağrı, şişkinlik, halsizlik gibi sorunlar yaşıyorum. hamile olduğumdan şüphelenerek 8. gün kan testi yaptırdım ve negatif çıktı. dün regl olduğumu sandım ancak bir damla kahverengi bir kan geldi. bugün olucam herhalde diye düşündüm ancak yine kahverengi bir leke oldu. sizce sonunda regl mi oluyorum yoksa başka bir sorunum mu var??? deneyimleyen birisi örnek verirse çok sevinirim. not: 2 ay önce jinekolağa gitmiştim ve herşeyin yolu da olduğunu söylemişti. sevgiler

idrar testinden bahsediyorum.evet,canım,çıkma ihtimali var,yapabilirsin.mesajın 2 gün önce gelmiş,şimdi okudum,belki de yaptın,deyilmi?herhalükarda sonucu bilmek isterim,dualarım seninle...

malesef henüz yapamadım canım. cocuk çok istediğim için ve testte negatif cıkma ihtimalide oldugu için yapmaya çekiniyorum biraz . hayal kırıklıgı yasamak istemiyorum bu ay cok heveslenmiştim çünki . yasadıklarımda normal gelmediği için sizlere sorma gereği duydum (( bu ara mide bulantısıda çekiyorum biraz ama hala test yapamıyorum (

merhaba canım kan testi kesin sonuc veriyor diye biliyorum ben yaptırmadım henüz ama idrar testinden daha kesin sonuc veriyor diyorlar yeni gördüm mesajını yeni bir test yaptınmı bu zaman diliminde ?

merhaba canım kan testi kesin sonuc veriyor diye biliyorum ben yaptırmadım henüz ama idrar testinden daha kesin sonuc veriyor diyorlar yeni gördüm mesajını yeni bir test yaptınmı bu zaman diliminde ?

merhaba arkadaşım, dün inanılmaz bir sancıyla regl oldum hayatımda böyle sancı çektiğimi hatırlamıyorum, ve ağrı bugün de devam ediyor. kanamam bi tuhaf ama sanırım çok geciktiği için böyle. valla tatil burnumdan geldi halsiz düştüm uyuyorum sürekli umarım hepimiz için güzel olur. bu hafta dra gideyim diyorum, umarım ters bişey yoktur.

insallah canım kötü bişey oldugunu sanmıyorum dönem dönem sancılı oluyo regl üşütmüş olabilirsin ve de ... Allah hayırlısı neyse onu nasip etsin

bilmiyorum yapsammı yapmasam mı diye düşünüyorum negatif cıkarsa cok üzüleceğimi biliyorum :S ama son reglım normal değildi bundanda eminim kararsızım anlayacagın :s

bence bir an önce test yap, korkunun ecele faydası yok :) var mı, yok mu şüphesi yer bitirir insanı.

bence bir an önce test yap, korkunun ecele faydası yok :) var mı, yok mu şüphesi yer bitirir insanı.

bende bunu düşünüyorum aslında ama ya negatif cıkarsa cok üzülecem. üstüne görmeninde ne oldugunu cok iyi bilmiyorum kimisi gercek adet gibi oldugunuj söylüo kimiside adetten daha değişik oldugunu söylüyo psikolojik olarak mı bu ay boyle oldum diye de düşünüyorum durum biraz karısık yanı :))

bence bir an önce test yap,öyren sonucu,belki de hamilesindir inşallah!beklesen ne olacak ki?hem fazla stress de zarar insana.Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah!Amin!

bence bir an önce test yap,öyren sonucu,belki de hamilesindir inşallah!beklesen ne olacak ki?hem fazla stress de zarar insana.Rabbim hayırlısı neyse onu nasip etsin inşallah!Amin!

canımmm seni dinledim yaptım bugün testi sonuc negatif cıktı malesef (( cok üzüldüm ama hala anlayamıyorum reglim neden bu kadar farklı oldugunu bu ay :s

canımmm seni dinledim yaptım bugün testi sonuc negatif cıktı malesef (( cok üzüldüm ama hala anlayamıyorum reglim neden bu kadar farklı oldugunu bu ay :s

üzülme,canım,her şerde bir hayır vardır demişler,demek ki böylesi daha hayırlıymış.sen çok kafana takmazsan,hamilemiyim diye beklemezsen,tez zamanda hamile kalırsın.çünki stress hamileliye engel olan en önemli faktörlerden biri.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…