üstüne gören arkadaşlar yardım edebilirmisiniz :( ?

merhaba canımmmm evet üstüne görmeyi bende cok duydum bizde genetik bir durum yok ailede hiç yaşanmamış kuzenlerimi saymazsak yani ... iki reglimde birbirinden saçma geçti bu ayı önemsiyorum cünkü ciddi anlamda bu ay istedik ve olması için uğraştık ve bu aykı reglimde değişik geçti ilkk 2 gün normaldi su an 4. günümdeyim ama temizim dünde bişey yoktu ped kullanma gereği bile duymadım.... doktora gitmeyi bende düşünüyorum yakın bi zamanda gideceğim zaten ama su an hamile oldugumu sanmıyorum cnkü kendimi cok kaptırmıştım ve regl olunca hayal kırıklıgı yasadım artık negatif düşünmeye basladım bu da elimde deil ( umarım hamilesindir kasık agrısı belirti olarak geciyormuş bende de olmuştu ama beni yanılttı işte ... insallah en yakın zamanda iyi haberi alırsın canım ....

Ben kasımın 14 de adet oldum. Ayin 29 de 2 gun kanamam oldu. 5 de kan test yaptirdim agrim cok olunca negatif cikti. Bulanti ve ağrilarim devam ediyo . Testi erkenmi yaptirdim. Olsa cikarmiydi ..

Ben kasımın 14 de adet oldum. Ayin 29 de 2 gun kanamam oldu. 5 de kan test yaptirdim agrim cok olunca negatif cikti. Bulanti ve ağrilarim devam ediyo . Testi erkenmi yaptirdim. Olsa cikarmiydi ..

Himm kasimdayiz su an ama daha ayin sonuna gelmedik 29 kasim nasil adet olabilirsin? yoksa ekim mi demek istedin bence biraz daha bekle derim peki en son adet tarihin nedir adet gecikmesi falan oldun mu

İnşallah canım bi test yaptım ama negatif takvime göre 23 u yumurtlama günüm bakalım şu 3 gün içinde denemelere devam bakalım umarim iyi haberleri alırım ve sizinle de paylaşırimmm.

arkadaslar üstüne görmede merak ettiğim bir sey var üstüne gören arkadaslarımız regl olurken her zamanki regl sancısını cekiyorlarmı acaba?? hani üstüne görme ve regl arasındaki fark kanama süresi kanın daha az ve ya siyah yada kahverengi olması diyoruz ya peki sancı nasıl oluyor ?? diyelim üstüne görüyorsunuz regl sancısı cekiyorsunuz ya ilaç kullanımı o nasıl olcak hamile oldugunuz farkında değilsiniz ve ilaç kullandınız bu yüzden soruyorum sancı oluyormu diye bilgilendiren olursa sevinirim

Hamileysen de kullandığın ilaclar zarar vermiyor üstüne goruyorsanda adet sancısı çekiyorsun yine yalnız üstüne görmelerde testlerde 2aydan önce göstermiyor ....

İnşallah canım bi test yaptım ama negatif takvime göre 23 u yumurtlama günüm bakalım şu 3 gün içinde denemelere devam bakalım umarim iyi haberleri alırım ve sizinle de paylaşırimmm.

Yumurtladigini anlamak cok kolay teste gerek yokki canım

Hamileysen de kullandığın ilaclar zarar vermiyor üstüne goruyorsanda adet sancısı çekiyorsun yine yalnız üstüne görmelerde testlerde 2aydan önce göstermiyor ....

anlıyorum o zaman ayırt etmek sandıgımızdan zor mesela bu ay kanamam cok azdı 2 gün sürdü reglm ve kanım az geldi hamile değilim biliyorum yani o kadar cok negatif gördüm ki hamileliği kendime konduramıyorum artık çok merak ediyordum hamileler regl oldukları zaman regl sancısıda çekerlermi diye ... kan testide sonuc vermezmi peki?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…